Kobieta - Doda

Synonimy:
Dorota Rabczewska,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Doda (48)

 • Doda zdradziła pikantne szczegóły z życia polskich celebrytów

  Doda zdradziła pikantne szczegóły z życia polskich celebrytów

  Dorota Rabczewska, która debiutuje właśnie jako producentka filmowa, w ostatnim czasie wzbudza gorące kontrowersje z dwóch powodów. Pierwszym z nich jest film "Dziewczyny z Dubaju", do którego właśnie ruszyły zdjęcia, a drugim wypowiedzi artystki dotyczące teorii spiskowych. Teraz piosenkarka dorzuciła kolejny temat - pikantne szczegóły z życia polskich gwiazd.
 • Doda wierzy w teorie spiskowe?

  Doda wierzy w teorie spiskowe?

  - Rok 2020. Doda odkrywa QAnon - szydzą fani artystki. W ten sposób reagują na zamieszczone przez piosenkarkę na Instagramie fragmenty kontrowersyjnego filmu, będącego zbiorem teorii spiskowych.
 • Mąż Dody na premierze z inną kobietą

  Mąż Dody na premierze z inną kobietą

  Emil Stępień jest od kwietnia 2018 roku mężem Doroty „Dody” Rabczewskiej. Jednak ostatnio pojawił się na salonach z inną kobietą!
 • Misie Ylana Anoufy zawitały do Krakowa

  Misie Ylana Anoufy zawitały do Krakowa

  Ubrania projektu Ylana Anoufy noszą takie sławy jak Kendall Jenner, Paris Hilton, Aneta Kręglicka czy Doda. Ale pochodzący z Francji artysta nie ogranicza się wyłącznie do mody - maluje również obrazy, tworzy instalacje i wysyła w świat niezwykłe misie ze szczególnym przesłaniem.
 • Doda: Groźby śmierci to są sytuacje notoryczne

  Doda: Groźby śmierci to są sytuacje notoryczne

  9 grudnia odbyła się uroczysta premiera filmu "Artyści przeciw nienawiści". Akcję zainicjowała Dorota "Doda" Rabczewska.
 • Doda udostępniła wyniki badań. Czy ma powód do zmartwień?

  Doda udostępniła wyniki badań. Czy ma powód do zmartwień?

  Post gwiazdy zakoczył użytkowników Instagrama. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy na temat jej kondycji zdrowia.
 • Doda: Nigdy nie chciałam być matką i nią nie zostanę

  Doda: Nigdy nie chciałam być matką i nią nie zostanę

  Doda w kwietniu ubiegłego roku poślubiła Emila Stępnia. Od tego czasu nie milkną plotki dotyczące rychłej ciąży gwiazdy.
 • Doda o wyjątkowym prezencie od męża

  Doda o wyjątkowym prezencie od męża

  Dorota "Doda" Rabczewska-Stepień w kwietniu 2018 roku poślubiła Emila Stępnia. Para pobrała się w hiszpańskim kurorcie, z dala od fotoreporterów.
 • Doda o metamorfozie męża

  Doda o metamorfozie męża

  Dorota "Doda" Rabczewska poślubiła Emila Stępnia w kwietniu 2018 roku. Ceremonię trzymano w tajemnicy do samego końca.
 • Doda zabrała męża na urlop. Fani nazywają ich "Fioną i Shrekiem"

  Doda zabrała męża na urlop. Fani nazywają ich "Fioną i Shrekiem"

  Dorota „Doda” Rabczewska-Stępień i Emil Stępień obchodzą właśnie pierwszą rocznicę ślubu. Para pobrała się w tajemnicy w hiszpańskim kurorcie Marbella.

Filmy - Doda (9)

 • Doda: Groźby śmierci to są sytuacje notoryczne

  Warszawa. Premiera filmu „Artyści przeciw nienawiści” (9.12.2019). Doda otrzymuje bardzo niebezpiecznie brzmiące wiadomości od internetowych hejterów. Są to m.in. groźby śmierci. W rozmowie zdradziła jednak, że zauważyła nowy trend - popieranie dezaprobaty wobec mowy nienawiści. Dodała, że wie, jak sobie radzić z hejtem, ale nigdy nie daruje, kiedy hejterzy chcą skrzywdzić jej rodzinę. - Ja sobie na takie coś nie pozwolę. Tutaj każdy musi się z tym liczyć, że będę bronić ich jak lwica, choćby nie wiem co - powiedziała. Przyznaje jednak, że ma nadzieję na zmiany w mentalności hejterów. - Mam wrażenie, że nadeszła moda na więcej empatii - wyznała.
 • Doda: Nigdy nie chciałam być matką i nią nie zostanę

  Doda w rozmowie z Wideoportalem potwierdziła, że zamierza zawiesić karierę w show-biznesie. Czy jej decyzja związana jest z planowanym macierzyństwem? - Nie, nigdy nie chciałam być matką i nią nie zostanę. Chcę sobie zrobić przerwę, bo najnormalniej w świecie jestem zmęczona - wyznała. Artystka zamierza odpocząć choćby od serii problemów, które od jakiegoś czasu ją nękają. Kłopoty związane są między innymi ze sprawami prawnymi piosenkarki i stanem zdrowia członków jej rodziny. - Szczerze mówiąc, nie wiem, czy ktokolwiek wytrzymałby to, co teraz przeżywam. Ze względu na szacunek do mojego organizmu i żeby nie wylądować, jak Britney Spears, chciałabym odsapnąć - wyjawiła. Czy w związku ze swoimi problemami ma do kogoś żal? - Nie mam żalu. Jestem osobą bardzo pozytywną. Nie chowam długo urazy. Ja się długo nie gniewam. Szybko się regeneruję psychicznie - zapewniła Doda.
 • Doda o prezencie od swojego męża. Co podarował jej ukochany?

  Doda Rabczewska opowiedziała o prezencie od swojego męża. Emil Stępień podarował jej wyjątkowy zegarek. - Najpiękniejszy prezent jaki w życiu dostałam od mężczyzny. Przebił nawet mnie, jeżeli chodzi o dawanie prezentów - powiedziała wokalistka.
 • Jak będą wyglądać Walentynki Dody?

  Doda przez swój napięty grafik nie ma szczególnych planów na walentynki. Gwiazda zastanawia się, czy przez koncerty i podpisywanie płyt w sklepach nie przełożyć świętowania dopiero na marzec.
 • Doda cieszy się, że nie będzie fajerwerków w sylwestra

  Doda cieszy się, że nie będzie fajerwerków w sylwestra w Warszawie. - Z psami żyję od dziecka. Moi rodzice uwielbiają zwierzęta i czasami było wiele psów w domu i wiem, że one strasznie przeżywały i się bały - powiedziała. - To bardzo fajny, innowacyjny pomysł. Wszyscy już te wybuchy widzieli - dodała.
 • Doda przeszła kompletną metamorfozę

  Doda skomentowała dla Wideoportalu nagrodę za metamorfozę roku. Przyznała, że w ostatnim czasie jej życie rzeczywiście zmieniło się pod każdym kątem. Przede wszystkim została aktorką i producentką filmową. Poza tym znalazła miłość i dzięki niej stała się spokojniejsza. Natomiast nie uważa, że drastycznie schudła. Wciąż je bardzo dużo, ale tylko same zdrowe produkty.
 • Doda rezygnuje z show-biznesu?

  Doda jakiś czas temu postanowiła zająć się biznesem. Wkroczyła do świata filmowego jako producentka. W wywiadzie dla Wideoportalu przyznała, że przejście od show-biznesu do biznesu to dla niej naturalna droga rozwoju. Uważa, że jeżeli ktoś w show-biznesie za bardzo skupi się na rozrywkowej części tej branży, może skończyć jako bankrut i osoba uzależniona od używek. Doda zapewnia, że porzuciła rozrywkowy tryb życia. Teraz poważnie myśli o swojej przyszłości i planuje nowe inwestycje.
 • Hanna Lis zabiera głos w sprawie ślubu Dody

  Hanna Lis wspomniała swój wywiad z Dodą. Czy domyślała się, że wokalistka planuje jeszcze wyjść za mąż? - Nie wiedziałam, że będzie ślub - przyznała. - Pytałam o dzieci i ona powiedziała, że nie chce zostać matką - dodała. Dlaczego Lis nie lubi zadawać zbyt prywatnych pytań?
 • Doda myśli o powiększeniu rodziny

  Doda przyznała, że wychowała się w domu, którym zawsze były zwierzęta i nie wyobraża sobie, żeby sama nie miała ich mieć. - Jak tylko przestanę koncertować i moja praca zminimalizuje się do tego stopnia, że wyjazdy nie będą mi przeszkadzały w wychowaniu zwierzęcia, bo uważam, że zwierzę to nie jest maskotka, trzeba się przyłożyć do wychowania go, to jak najbardziej - powiedziała.