dobre maniery

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Dobre maniery (2018, reż. Marco Dutra, Juliana Rojas) ,

Artykuły - Dobre maniery (6)

 • Szkoła dobrych manier

  Szkoła dobrych manier

  Jak obrać pomarańczę? Jak trzymać widelec do ostryg i poprawnie wymawiać nazwy luksusowych marek? Bogacze płacą okrągłe sumki, by poznać tajniki etykiety.
 • Maradona: Neymar musi nauczyć się dobrych manier

  Maradona: Neymar musi nauczyć się dobrych manier

  Uważany za jednego z najlepszych piłkarzy w historii Argentyńczyk Diego Maradona powiedział, że młody Brazylijczyk Neymar musi nauczyć się dobrych manier.
 • Dobre maniery przyczyną tragedii

  Dobre maniery przyczyną tragedii

  Analiza zaplecza ekonomiczno-społecznego pasażerów i załogi Titanica wykazała, że dobre maniery doprowadziły do tragicznego końca podróżujących nim Brytyjczyków.
 • Lippi apeluje o dobre maniery

  Lippi apeluje o dobre maniery

  Trener piłkarskiej reprezentacji Włoch Marcello Lippi zaapelował do piłkarzy, aby na boiskach prezentowali eleganckie maniery.
 • "MM": Dżentelmen na stanowisku

  "MM": Dżentelmen na stanowisku

  Warsztaty savoir-vivre'u. Umiejętność eleganckiego zjedzenia homara jest ważna, ale to nie ona czyni z menedżera człowieka z klasą. Czy dobrych manier można się nauczyć na kursie?
 • Nie odsunąłeś mi krzesła, tak żebym mogła usiąść. Minus.

  Nie masz chyba wątpliwości, że jesteś cały czas poddawany dokładnej lustracji. Jasne - na starcie masz pewien kredyt, ale nie zmarnuj go. Za dobre maniery dostaje się bonus, a czasem nawet jeszcze jedno życie.

Filmy - Dobre maniery (2)

 • Dlaczego lubimy patrzeć na gafy polityków?

  My Polacy uwielbiamy przyglądać się politykom. Mamy w sobie coś z podglądacza. Czy to wynika z tego, że tęsknimy za dawnymi czasami dobrego wychowania, kiedy obowiązywała sztywna etykieta, a może to wynika z naszych kompleksów? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Kto komu pierwszy podaje rękę? Zobacz, czy na pewno wiesz

  Jak zachować klasę w kontaktach osobistych i oficjalnych? Umiejętność zachowania się w różnych sytuacjach okazuje się niezbędna w pracy, w podróży, a nawet w domu. Kto pierwszy powinien podać rękę, a kto powinien poczekać? Czy kiedy wchodzi kobieta powinno się wstawać? Co zrobić z telefonem podczas lunchu w restauracji? Upewnij się czy robisz to właściwie.