Nowe Technologie - Disney+

Artykuły - Disney+ (19)

 • Serwisy streamingowe są wykorzystywane przez przestępców

  Serwisy streamingowe są wykorzystywane przez przestępców

  W okresie od stycznia 2019 r. do 8 kwietnia 2020 r. ponad 5 000 użytkowników produktów firmy Kaspersky zetknęło się z różnymi zagrożeniami, próbując uzyskać dostęp do serwisu Netflix za pośrednictwem nieoficjalnych plików wykorzystujących jego nazwę. Wykryto łącznie ponad 22 000 prób infekcji wykorzystujących jako przynętę Netfliksa. Jeśli chodzi o oryginalne seriale na platformach streamingowych, cyberprzestępcy najczęściej wykorzystywali produkcję The Mandalorian - z zagrożeniami podszywającymi się pod ten serial zetknęło się łącznie 1614 użytkowników (5 855 prób infekcji).
 • Disney + trafi do kolejnych krajów w Europie

  Disney + trafi do kolejnych krajów w Europie

  Firma ogłosiła, że do 15 września, najnowsza usługa stremingowa amerykańskiego giganta zawita do kolejnych krajów w Europie. Niestety, Polski wciąż nie ma na tej liście.
 • Disney+ przekroczył liczbę 50 milionów subskrybentów

  Disney+ przekroczył liczbę 50 milionów subskrybentów

  Disney+ coraz bardziej zasługuje na miano "Największego konkurenta Netfliksa". Platforma może pochwalić się rewelacyjnymi wynikami. Platforma stała się bardzo popularna zaledwie pięć miesięcy po oficjalnym starcie.
 • Disney+ wprowadza zniżki przed wejściem na europejski rynek

  Disney+ wprowadza zniżki przed wejściem na europejski rynek

  Amerykański gigant zdecydował, że europejscy użytkownicy otrzymają niewielką zniżkę na roczną subskrypcję platformy Disney+. Warunkiem jest złożenie zamówienia przed oficjalną premierą usługi.
 • Disney+ 24 marca zadebiutuje w kolejnych krajach europejskich

  Disney+ 24 marca zadebiutuje w kolejnych krajach europejskich

  The Walt Disney Company potwierdziło start serwisu Disney+ w kolejnych krajach Europy. Coraz popularniejsza usługa wystartuje 24 marca w: Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji. Niemczech, Włoszech, Hiszpanii, Austrii i Szwajcarii. Jaka będzie miesięczna wysokość abonamentu?
 • Disney+ oszukuje z jakością wideo?

  Disney+ oszukuje z jakością wideo?

  Podczas analizy serialu The Mandalorian wyszło na to, iż Disney+ nie wykorzystuje technologii HDR do prezentacji materiału. Wszystko to pomimo zupełnie innego oznaczenia.
 • Disney+ zaatakowany przez hakerów

  Disney+ zaatakowany przez hakerów

  Użytkownicy Disney+ narzekają, iż ich konta zostały przejęte przez hakerów. Liczba zgłoszeń cały czas rośnie.
 • Disney Plus - kiedy w Polsce? Jak oglądać Disney+ w Polsce? Ile będzie kosztował? Odpowiadamy

  Disney Plus - kiedy w Polsce? Jak oglądać Disney+ w Polsce? Ile będzie kosztował? Odpowiadamy

  Amerykański gigant uruchomił swoją wyczekiwaną platformę streamingową. Chociaż polska premiera nie została jeszcze oficjalnie zapowiedziana, znamy już ceny usługi w naszym kraju.
 • Disney Plusy – znamy datę premiery w kolejnych krajach

  Disney Plusy – znamy datę premiery w kolejnych krajach

  Zaplanowana na 12 listopada data premiery platformy Disneya dotyczy jedynie trzech państw w tym tylko jednego z Europy. Teraz amerykański gigant uchylił rąbka tajemnicy na temat debiutu w kolejnych krajach starego kontynentu.
 • Disney Plus z ponad milionem subskrybentów

  Disney Plus z ponad milionem subskrybentów

  Pomimo, że platforma amerykańskiego giganta ma wystartować dopiero w połowie listopada, już teraz może się pochwalić ogromnym zainteresowaniem.