Disney+

Artykuły - Disney+ (40)

 • Disney + trafi do kolejnych krajów w Europie

  Disney + trafi do kolejnych krajów w Europie

  Firma ogłosiła, że do 15 września, najnowsza usługa stremingowa amerykańskiego giganta zawita do kolejnych krajów w Europie. Niestety, Polski wciąż nie ma na tej liście.
 • Disney+ nieudolnie zamaskował nagość w komedii "Plusk"

  Disney+ nieudolnie zamaskował nagość w komedii "Plusk"

  Choć klasyczna komedia romantyczna "Plusk" z Tomem Hanksem i Daryl Hannah trafiła na platformę Disney+ w lutym, to dopiero teraz znalazła się na ustach internautów. Wszystko za sprawą odnalezionego przez jednego z widzów fragmentu filmu, w którym bardzo nieudolnie dokonano korekt, które miały na celu ukrycie fragmentów nagich ciał i dostosowanie filmu do surowych standardów Disneya.
 • Disney+ przekroczył liczbę 50 milionów subskrybentów

  Disney+ przekroczył liczbę 50 milionów subskrybentów

  Disney+ coraz bardziej zasługuje na miano "Największego konkurenta Netfliksa". Platforma może pochwalić się rewelacyjnymi wynikami. Platforma stała się bardzo popularna zaledwie pięć miesięcy po oficjalnym starcie.
 • Koronawirus: Netflix i Disney przerywają produkcje filmów i seriali

  Koronawirus: Netflix i Disney przerywają produkcje filmów i seriali

  Na świecie trwa pandemia koronawirusa. W Polsce ogłoszono stan zagrożenia epidemicznego. Kolejne serwisy, platformy i telewizje decydują się na wstrzymanie produkcji filmów, seriali i programów. Ogłosiły to również serwis streamingowy Netflix i koncern medialny Disney.
 • Disney+ wprowadza zniżki przed wejściem na europejski rynek

  Disney+ wprowadza zniżki przed wejściem na europejski rynek

  Amerykański gigant zdecydował, że europejscy użytkownicy otrzymają niewielką zniżkę na roczną subskrypcję platformy Disney+. Warunkiem jest złożenie zamówienia przed oficjalną premierą usługi.
 • Disney+ 24 marca zadebiutuje w kolejnych krajach europejskich

  Disney+ 24 marca zadebiutuje w kolejnych krajach europejskich

  The Walt Disney Company potwierdziło start serwisu Disney+ w kolejnych krajach Europy. Coraz popularniejsza usługa wystartuje 24 marca w: Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji. Niemczech, Włoszech, Hiszpanii, Austrii i Szwajcarii. Jaka będzie miesięczna wysokość abonamentu?
 • Disney+ w Europie od 24 marca

  Disney+ w Europie od 24 marca

  Start serwisu streamingowego Disney+ w Europie Zachodniej nastąpi 24 marca, czyli tydzień wcześniej niż pierwotnie zakładano. Początkowo jego oferta będzie dostępna w Anglii, Irlandii, Francji, Hiszpanii, we Włoszech i w krajach niemieckojęzycznych. Kiedy Disney+ będzie dostępny w Polsce?
 • Disney+ oszukuje z jakością wideo?

  Disney+ oszukuje z jakością wideo?

  Podczas analizy serialu The Mandalorian wyszło na to, iż Disney+ nie wykorzystuje technologii HDR do prezentacji materiału. Wszystko to pomimo zupełnie innego oznaczenia.
 • Disney+ zaatakowany przez hakerów

  Disney+ zaatakowany przez hakerów

  Użytkownicy Disney+ narzekają, iż ich konta zostały przejęte przez hakerów. Liczba zgłoszeń cały czas rośnie.
 • Disney Plus - kiedy w Polsce? Jak oglądać Disney+ w Polsce? Ile będzie kosztował? Odpowiadamy

  Disney Plus - kiedy w Polsce? Jak oglądać Disney+ w Polsce? Ile będzie kosztował? Odpowiadamy

  Amerykański gigant uruchomił swoją wyczekiwaną platformę streamingową. Chociaż polska premiera nie została jeszcze oficjalnie zapowiedziana, znamy już ceny usługi w naszym kraju.

Filmy - Disney+ (1)

 • Czy Disney Plus powtórzy sukces Netfliksa?

  Po debiucie Apple TV+ przyszedł czas na kolejną usługę typu „wideo na żądanie”. Czy okaże się ona sukcesem rynkowym i finansowym? Po wojnach handlowych przyszedł czas na wojny streamingowe. Już 12 listopada zadebiutuje Disney Plus, platforma streamingowa amerykańskiej spółki The Walt Disney Company, która jest głównym konkurentem Netfliksa. Widzowie mają więc do dyspozycji coraz szerszą ofertę usług VOD (ang. video on demand). W Polsce korzysta z nich już około 3 miliony Polaków.