Film - dieta

Artykuły - Dieta (7)

 • Chcesz schudnąć, oglądaj horrory

  Chcesz schudnąć, oglądaj horrory

  Chcesz schudnąć, to włącz telewizor i zacznij oglądać film grozy. Według brytyjskiego badacza, aby spalić tyle samo kalorii, ile podczas półgodzinnego marszu, wystarczy spocząć na kanapie i obejrzeć horror lub thriller.
 • Naomi Campbell na diecie

  Naomi Campbell na diecie

  Supermodelka Naomi Campbell narzuciła sobie drakońską dietę. Powód? Chce jak najlepiej prezentować się pośród modelek w programie telewizyjnym "The Face".
 • Rzeźbią ciała gwiazd

  Rzeźbią ciała gwiazd

  - Nie jesz, tyjesz - to nasza zasada - mówią dietetycy gwiazd i zdradzają, jak pomagają celebrytom zrzucić "balast". - Mało kto wierzył, że to pomaga schudnąć, a jednak! - śmieją się. Pierwszy był Krzysztof Ibisz.
 • Portman odradza ekstremalne diety

  Portman odradza ekstremalne diety

  "Zdecydowanie odradzam ekstremalne diety" - przyznaje Natalie Portman. Gwiazda filmu "Czarny łabędź" przestrzega przed zbyt restrykcyjnymi dietami, stosowanymi bez opamiętania.
 • Dieta polskich gwiazd

  Dieta polskich gwiazd

  Polskie gwiazdy dbają o idealną sylwetkę i budzący zazdrość wygląd z nie mniejszą determinacją niż hollywoodzcy bywalcy czerwonych dywanów.
 • Restrykcyjna dieta Paltrow

  Restrykcyjna dieta Paltrow

  Przygotowania Gwyneth Paltrow do filmu "Iron Man 2" nie ograniczyły się jedynie do nauczenia się roli. Aktorka wcieliła w życie niezwykle restrykcyjny dietetyczny plan, którego efekty już można podziwiać na ekranach kin.
 • Ekstremalna dieta Angeliny Jolie

  Ekstremalna dieta Angeliny Jolie

  Angelina Jolie zamierza zrzucić 10 kg w 21 dni. 33-letnia gwiazda jest mocno zdeterminowana, aby schudnąć do roli w swym najnowszym filmie "Salt", w którym zagra agentkę CIA.