Diamentowa Liga

Synonimy:
Diamond League,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Diamentowa Liga (235)

Filmy - Diamentowa Liga (4)

 • Piotr Lisek z rekordem Polski w skoku o tyczce. Wideo

  Piotr Lisek skoczył o tyczce 6,02, co oznacza, że poprawił własny absolutny rekord Polski. Wicemistrz świata dokonał tego, zwyciężając podczas mityngu Diamentowej Ligi w Monako. To rekord mityngu i najlepszy w tym roku wynik na świecie. Lisek pobił swój rekord sprzed tygodnia, który wynosił 6,01.
 • Lekkoatletyka. Nie usłyszeli, że jest falstart. Wideo

  Do niecodziennej sytuacji doszło podczas mityngu Diamentowej Ligi w Monako. Trzej biegacze nie usłyszeli, że jest falstart, a Jonathan Jones... przebiegł całe okrążenie. W powtórzonym biegu nie dał rady już wystartować.
 • Diamentowa Liga. Marcin Lewandowski najlepszy w biegu na milę. Wideo

  Marcin Lewandowski z czasem 3.52,34 wygrał zawody Diamentowej Ligi w Oslo w biegu na jedną milę. To nowy rekord Polski w biegu na tym dystansie. Dotychczas rekord kraju należał od 1976 roku do Bronisława Malinowskiego i wynosił 3.55,40.
 • Szokująca walka na bieżni na mityngu w Lozannie. Wideo

  Na mityngu w Lozannie doszło do kuriozalnej sytuacji w biegu na 5000 m. Pierwszy na metę dotarł Birhanu Balew z Bahrajnu, ale wcześniej, na około 120 m do mety, na bieżni starło się dwóch prowadzących Etiopczyków. Jeden z nich złapał drugiego za spodenki, po czym sam przewrócił się na bieżnię.