deweloper

Synonimy:
developer, developerzy deweloperzy
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Deweloper (1379)

Filmy - Deweloper (32)

 • Mieszkanie z widokiem na ścianę. Jak walczyć z inwestorami?

  Tomasz Siciarz kupił mieszkanie w Krakowie z widokiem na dworzec. Po pewnym czasie okazało się, że przy jego budynku ruszyła budowa kolejnej inwestycji. W wyniku tego, okna balkonowe jego mieszkania wychodzą na ścianę nowego bloku. Dlaczego dochodzi do takich sytuacji? Zasady stawiania budynków i projektowania mieszkań w „Dzień Dobry TVN” przedstawił Artur Celiński z Magazynu Miasta. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Na rozwoju rynku mieszkaniowego mogą korzystać nie tylko deweloperzy

  Rynek mieszkaniowy w Polsce rozwija się dynamicznie. Ostatni rok był dla deweloperów pod względem liczby oddanych mieszkań rekordowy. Prognozy na przyszłość też są dla branży bardzo dobre. Świadczy o tym chociażby liczba wydanych pozwoleń na budowę. Z takiego stanu rzeczy cieszą się jednak nie tylko deweloperzy, lecz także np. ubezpieczyciele.
 • Ile można wynegocjować u deweloperów: rekordowo w Gdańsku

  Warto negocjować z deweloperem. Tym bardziej, że nawet mała obniżka ceny mieszkania, choćby o 1% w tym przypadku idzie już w tysiące złotych. Obniżki bywają duże, największe w Gdańsku, gdzie można zbić cenę o ponad 10%.
 • Czy Lasy Państwowe powinny stać się wielkim deweloperem?

  Jeżeli Lasy Państwowe na swych niezalesionych terenach zaczną budować domy, wywołają duże zamieszanie na rynku deweloperskim. Także ze względu na liczne przywileje prawne, które daje im ustawa.