dekoracje

Artykuły - Dekoracje (52)

Filmy - Dekoracje (201)

 • Pomysłowe krojenie cebuli

  Zwykła cebula może być przepiękną dekoracją sałatek, surówek czy dań głównych! W parę chwil możecie pokroić ją w nietypowy, ale piękny sposób - w ten sposób powstanie kwiatek, który zachwyci każdego, a który tym bardziej zachęci do kosztowania produktów. Poznajcie nasz pomysł na krojenie cebuli do dekoracji!
 • Pomysłowe krojenie jabłka

  Jabłko może być nie tylko świetnym sposobem na dekorowanie dań, to przede wszystkim doskonały, zdrowy owoc, z którego słynie Polska na całym świecie! Zobaczcie nasz sposób na krojenie jabłka - w parę chwil zrobicie albo przepiękną dekorację, albo po prostu pokroicie owoc w nietypowy sposób, co zachęci z pewnością każde dziecko-niejadka! Zobaczcie, jak łatwo to zrobić!
 • Pomysłowe krojenie ogórka

  Ogórek to jedno z tych warzyw, którego w sklepach przez cały rok jest pod dostatkiem. To też jeden z najpopularniejszych składników naszych kuchni, a nade wszystko - znakomity sposób na dekorowanie dań! Zobaczcie naszą propozycję, jak pomysłowo pokroić ogórka - wystarczy parę chwil, by wyczarować małe cudo!
 • Jak zrobić świecznik z butelki z zatopionymi kwiatami?

  Świecznik zrobiony z butelki to prosty sposób, by w parę chwil i właściwie bez wydawania pieniędzy ocieplić wnętrze niewielkim przedmiotem. Ten, który możecie zobaczyć na naszym filmiku, świetnie prezentuje się również w ciągu dnia - wszystko dzięki zatopionym w środku kwiatom. Zobaczcie, jak zrobić świecznik z butelki - to dziecinnie proste!