dekoracje

Artykuły - Dekoracje (32)

Filmy - Dekoracje (218)

 • Dziewczyna przyozdabia książki trójwymiarowymi wycinankami

  Marie Andrews, studentka z Oxfordu to tzw. mol książkowy. Marie wyniosła jednak to pojęcie na zupełnie nowy poziom! Oprócz czytania, książki służą jej również jako baza do tworzenia dekoracji. Za pomocą prostej, ale jakże czasochłonnej, techniki wycinania i zaginania pojedynczych stron w odpowiedni sposób, dziewczyna tworzy na książkach trójwymiarowe wzory. Zaczęło się od wycięcia imienia nauczycielki, która dostała tak ozdobioną książkę jako prezent. Dziś, Marie potrafi wycinać naprawdę skomplikowane i pełne detali kształty. Te prostsze zajmują jej około 3-4 godzin pracy. Trudniejsze, pełne szczegółów, nawet pełne 3 dni. Jak mówi Marie, jej półki są już pełne tych małych dzieł sztuki. Zdumiewa ją, jak wiele można zrobić przy pomocy tak prostych narzędzi jak długopis i nożyczki. Książki często wędrują w nowe ręce jako prezenty i jeśli obdarowany nie widział wcześniej prac Marie, zazwyczaj jest nimi bardzo podekscytowany.
 • DIY: Modny gipsowy zegar

  Prosty, a jednocześnie elegancki i modny zegar. Dopasujesz go do każdego wnętrza!
 • DIY: Kwiatowy napis na romatyczne okazje

  Kolorowy napis z kwiatowych liter, które możesz wykonać własnoręcznie, świetnie się przy tym bawiąc. Doskonały na romantyczne okazje, święta, imprezy, albo jako sezonowa dekoracja do salonu.
 • Naturalne barwniki do pisanek

  Pisanki to nieodłączny element każdej Wielkanocy. Świąteczne, kolorowe jajka to okazja do popisania się własnymi umiejętnościami, a także doskonały sposób na urozmaicenie, upiększenie naszych wnętrz! Niektórzy z nas mają mnóstwo własnych sposobów na przepiękne pisanki, niektórzy wybierają sztuczne barwniki do kolorowania pisanek, są jednak proste sposoby, jak naturalnymi metodami barwić pisanki. Jak to zrobić? Zobaczcie!