dekoracje

Artykuły - Dekoracje (52)

Filmy - Dekoracje (215)

 • Naturalne barwniki do pisanek

  Pisanki to nieodłączny element każdej Wielkanocy. Świąteczne, kolorowe jajka to okazja do popisania się własnymi umiejętnościami, a także doskonały sposób na urozmaicenie, upiększenie naszych wnętrz! Niektórzy z nas mają mnóstwo własnych sposobów na przepiękne pisanki, niektórzy wybierają sztuczne barwniki do kolorowania pisanek, są jednak proste sposoby, jak naturalnymi metodami barwić pisanki. Jak to zrobić? Zobaczcie!
 • Witraż na okno - ptaszek

  Samodzielnie robione witraże to ozdoba wielu okien dziecięcych pokojów od lat. Któż z nas nie robił ich na zajęciach plastyki w podstawówce? Oto, jak zrobić witraż na okno w kształcie ptaka - to naprawdę proste!
 • Witraż na okno - meduza

  Samodzielnie robione witraże to ozdoba wielu okien dziecięcych pokojów od lat. Któż z nas nie robił ich na zajęciach plastyki w podstawówce? Oto, jak zrobić witraż na okno w kształcie meduzy - to naprawdę proste!
 • Wycinane płatki śniegu

  Płatki śniegu to doskonały sposób na proste, tanie, szybkie w przygotowaniu dekoracje, które doskonale ubarwią każde wnętrze podczas zimy. Wycinane płatki śniegu robi się dosłownie w parę chwil - ten sposób pokochają również dzieci, które odkryją w ten sposób niesamowitą zabawę! Jak ciąć papier, by stworzyć przepiękne płatki śniegu? Zobaczcie nasz poradnik!