dekoder nc+

Artykuły - Dekoder nc+ (24)

 • Koniec unifikacji systemu kodowania nc+ w lipcu 2020

  Koniec unifikacji systemu kodowania nc+ w lipcu 2020

  Wzorem lat ubiegłych, operator platformy nc+ w roku 2019 będzie koncentrował się na unifikacji systemu kodowania oraz jego integracji ze sprzętem wykorzystywanym przez abonentów. Platforma nc+ planuje kontynuować działania tak, aby proces unifikacji został zakończony w lipcu 2020 r. Co to oznacza dla abonentów platformy?
 • Dekodery bez kart z zabezpieczeniami

  Dekodery bez kart z zabezpieczeniami

  Czy dekodery cyfrowe bez specjalnych kart staną się standardem? Jeśli tak, to w jaki sposób dostawcy treści zamierzają walczyć z piractwem?
 • Usługa nc+go TV dostępna bezpłatnie

  Usługa nc+go TV dostępna bezpłatnie

  Od 6 maja 2015 roku usługa nc+go TV jest dostępna także dla abonentów nc+ niekorzystających z usługi, na zasadach promocyjnych, bezpłatnie. nc+go TV to internetowa usługa VOD z filmami, serialami i programami rozrywkowymi. nc+go TV to ponad 17 tysięcy programów dostępnych na życzenie z menu dekodera, po podłączeniu go do Internetu.
 • Nowy dekoder Wifibox+ w ofercie nc+

  Nowy dekoder Wifibox+ w ofercie nc+

  Platforma nc+ poinformowała, że na przełomie lipca i sierpnia wprowadzi do sprzedaży nowy dekoder wifibox+. Według operatora cyfrowej platformy, sprzęt ma bardzo atrakcyjny wygląd oraz wyjątkowe funkcje, które doceni każdy fan telewizji i technologii.
 • Nowa oferta łączona nc+ i Orange

  Nowa oferta łączona nc+ i Orange

  Telewizja i Internet lub telewizja i usługi głosowe są już dostępne w ramach nowej oferty łączonej nc+ i Orange. Jak zapewnia operator, klienci będą mieli do wyboru trzy pakiety w atrakcyjnych cenach - dadzą one od 838 zł do nawet 1318 zł oszczędności przez cały czas trwania umowy. W każdym z nich klient otrzyma darmowy dostęp do wybranych kanałów, a także usługi mobilne.
 • nc+ o testach PPV CANAL+

  nc+ o testach PPV CANAL+

  W dniach 13-15 września 2013 roku platforma nc+ pozwoliła swoim abonentom wykupić czasowy dostęp do transmisji sportowych nadawanych na antenie CANAL+ Family. Na razie jednak nie zdecydowała o wprowadzeniu takiej usługi na stałe.
 • nc+ MIX - startuje nowa oferta nc+

  nc+ MIX - startuje nowa oferta nc+

  Od 27 września rusza nowa oferta nc+ MIX z 40 kanałami HD i dekoderem na własność. Czy tym razem abonenci będą zadowoleni z zaoferowanych warunków?
 • Pakiet Full Extra za 99 zł dla abonentów nc+

  Pakiet Full Extra za 99 zł dla abonentów nc+

  Zgodnie z informacjami pojawiającymi się na forach internetowych, poprzez BOK platformy satelitarnej nc+ dostępna jest nowa oferta promocyjna pod nazwą Full Extra.
 • 2,3 mln abonentów platformy nc+

  2,3 mln abonentów platformy nc+

  Grupa TVN opublikowała swoje wyniki finansowe za drugi kwartał i pierwsze półrocze 2013 roku. Prezentację przygotowali Markus Tellenbach, prezes zarządu i dyrektor generalny Grupy TVN, oraz John Driscoll, wiceprezes zarządu i dyrektor finansowy Grupy TVN.
 • nc+: Aktualizacja dekoderów PVR BOX+ HD 500 GB Pace

  nc+: Aktualizacja dekoderów PVR BOX+ HD 500 GB Pace

  24 lipca 2013 roku zmienia się oprogramowanie dekoderów PVR BOX+ HD 500 GB Pace aktualnie lub kiedykolwiek podłączonego do internetu, który posiada oprogramowanie w wersji 154i. Przeprowadzenie aktualizacji nie wymaga podłączenia dekodera do internetu.