decathlon

Artykuły - Decathlon (4)

 • Decathlon - czy dane klientów mogły wyciec?

  Decathlon - czy dane klientów mogły wyciec?

  Serwis Decathlon rozesłał wiadomość do wybranych użytkowników. Okazało się, iż sklep padł ofiarą wycieku danych. Które informacje mogły trafić w niepowołane ręce?
 • Maski do nurkowania pomogą szpitalom walczącym z koronawirusem?

  Maski do nurkowania pomogą szpitalom walczącym z koronawirusem?

  ​Włoska firma specjalizująca się w druku 3D opracowała specjalny adapter, który może pomóc przekształcić maskę do nurkowania w maskę do tlenoterapii. Może to rozwiązać problem dostępności urządzeń do wentylacji, który występuje w całych Włoszech.
 • Zawarcie umowy

  Zarząd POLNORD S.A. informuje, że w dniu 08 listopada 2004 r. zawarł umowę z DECATHLON Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie. Przedmiotem umowy jest wykonanie robót budowlanych polegających na wybudowaniu Centrum Handlowo-Sportowego zlokalizowanego we Wrocławiu. Wynagrodzenie za przedmiot umowy wynosi 3.770.000,- zł (słownie złotych: trzy miliony siedemset siedemdziesiąt tysięcy, 00/100). Powyższe wynagrodzenie nie zawiera podatku VAT. Wartość umowy nie spełnia warunku "znaczącej umowy" w rozumi
 • Umowy na budowę supermarketu

  Mostostal Siedlce S.A. Budownictwo zawarł umowy na prace przy budowie fabryki firmy Atlas S.A. w Zgierzu oraz na generalne wykonawstwo supernmarketu Decathlon w Warszawie o łącznej wartości 20 mln PLN.