mobtech - debiut

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Debiut (Film (2000)[Debut] Reż.Gene Cajayon) ,

Artykuły - Debiut (4)

 • Wkrótce debiut telefonu Google?

  Wkrótce debiut telefonu Google?

  Wszystko wskazuje na to, że 5 stycznia oficjalnie zadebiutuje smartfon Nexus One od Google, korzystający z systemu Android. Wybrani przedstawiciele mediów otrzymali już zaproszenia na premierę. W zaproszeniu nie wspomniano o Nexusie. Czytamy w nim jednak, że ponad rok temu zadebiutował Android, a to był tylko początek.
 • Debiut telefonii 4G

  Debiut telefonii 4G

  Spółka Nokia Siemens Network poinformowała o nawiązaniu pierwszego połączenia w standardzie LTE, które przeprowadzono przy użyciu komercyjnych stacji bazowych i urządzeń w pełni zgodnych ze standardami. LTE (Long Term Ewolution) to standard telefonii komórkowej następnej generacji (4G).
 • Evoke QA4 - dotykowa Motorola

  Evoke QA4 - dotykowa Motorola

  Amerykańska Motorola wprowadzi na swój rynek telefon dotykowy Evoke QA4 - to debiut tej firmy na polu komórek z dotykowym interfejsem.
 • Niemiecki debiut Motoroli

  Motorola przeprowadziła pierwszą udaną transmisję głosową w systemie UMTS (Universal Mobile Telecommunications Systems) w Niemczech zgodną ze standardem 3rd Generation Partnership Project (3GPP) Standard Release 99. Rozmowę przeprowadzono w laboratorium UMTS Motoroli w Wiesbaden przy wykorzystaniu AMR (Adaptive Multi-Rate) CODEC zgodnego ze specyfikacjami 3GPP.