Biznes - debiut

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Debiut (Film (2000)[Debut] Reż.Gene Cajayon) ,

Artykuły - Debiut (794)

 • STS chce utrzymywać 50 proc. udziału w rynku, rozważa debiut na giełdzie w Londynie

  STS chce utrzymywać 50 proc. udziału w rynku, rozważa debiut na giełdzie w Londynie

  STS chce w kolejnych latach utrzymywać swój udział w polskim rynku bukmacherskim na poziomie około 50 proc., nie wyklucza też wyjścia poza Polskę - poinformował prezes STS Mateusz Juroszek. STS nie wyklucza, że wejdzie na giełdę w Londynie, wycofał się natomiast z planów debiutu na GPW.
 • To największy debiut na warszawskim parkiecie od lat

  Największa oferta publiczna od 2013 roku i drugie największe IPO polskiej spółki prywatnej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Wartość oferty Dino Polska S.A. wyniosła około 1,65 mld zł. Kurs spółki na zamknięciu debiutanckiej sesji wzrósł o 11,9 proc,, a obroty sięgnęły 380 mln zł. Jest to piąty debiut na Głównym Rynku GPW w 2017 r.
 • Estoński City Service planuje debiut na warszawskiej giełdzie

  Estoński City Service planuje debiut na warszawskiej giełdzie

  Estońska spółka City Service, notowana na rynku głównym AB Nasdaq OMX w Wilnie, zamierza wprowadzić do obrotu na warszawską giełdę swoje akcje.
 • Debiut pierwszego biura tłumaczeń na rynku NewConnect

  6 maja 2015 r. na rynku NewConnect zadebiutuje Summa Linguae SA. To biuro tłumaczeń z Krakowa, które jako pierwsze w branży usług tłumaczeniowych zdecydowało się na konsolidację bardzo rozdrobnionego rynku. Już dziś Summa Linguae jest właścicielem 6 przejętych marek, a to dopiero początek planów akwizycyjnych podmiotu.
 • Kurs Infoscanu wzrósł w debiucie na NewConnect o 49,28 procent

  Kurs akcji spółki Infoscan wzrósł na otwarciu w czwartkowym debiucie na NewConnect o 49,28 proc. do 10,3 zł.
 • Megawejście Smoka - Alibaba na parkiecie. Nie było takiego debiutu!

  Megawejście Smoka - Alibaba na parkiecie. Nie było takiego debiutu!

  Największy debiut w historii Nowojorskiej Giełdy Papierów Wartościowych należy do Grupy Alibaba. Światowy gigant e-commerce wszedł dziś na Wall Street. Cena papierów na debiucie w Nowym Jorku - 95,90 dol. po zwyżce o 41 proc. - jest znacznie wyższa, niż cena walorów Facebooka w takim samym dniu. To wielki sukces firmy z Kraju Środka.
 • Debiut Alibaby może być największy na świecie

  Debiut Alibaby może być największy na świecie

  18 września na Wall Street ma zadebiutować Alibaba, czyli chiński odpowiednik eBaya. Analitycy szacują, że może to być największe IPO w historii, gdyż spółka ma szansę zebrać nawet 26 mld dolarów. Alibaba chce przyciągnąć kapitał 80-proc. udziałem w szybko rosnącym rynku e-handlu, który korzysta na bogacącej się klasie średniej w Chinach. Równocześnie to znacznie mniej ryzykowna inwestycja niż ostatnie głośne i tej miary IPO za oceanem, czyli Facebook.
 • Kurs SferaNET wzrósł w debiucie na NewConnect o 60 procent

  Kurs SferaNET wzrósł w debiucie na NewConnect o 60 procent

  Kurs akcji spółki telekomunikacyjnej SferaNET z Bielska-Białej wzrósł na otwarciu w pierwszym dniu notowań na rynku NewConnect o 60 proc. do 1,60 zł.
 • Kurs Kleba Invest wzrósł podczas debiutu na NewConnect o 17,3 proc.

  Kurs Kleba Invest wzrósł podczas debiutu na NewConnect o 17,3 proc.

  Kurs akcji spółki Kleba Invest wzrósł w pierwszym dniu notowań na rynku NewConnect o 17,3 proc., do 6,45 zł. Kleba Invest to 439. firma notowana na NewConnect. Jej debiut to 11. wejście na ASO w bieżącym roku.
 • Nigeryjska spółka naftowa zadebiutowała na londyńskiej giełdzie

  Na ponad miliard funtów londyński rynek wycenił tuż po debiucie nigeryjską spółkę naftową Seplat. Jest to jednocześnie największy debiut spółki z tego sektora na londyńskiej giełdzie od 2011 roku.