dealer

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Dealer (Film (1996)[Pusher] Reż.Nicolas Winding Refn) ,

Artykuły - Dealer (51)

 • "Gazeta Wyborcza": Dilerzy aut skarżą się Brukseli na polski rząd

  Związek Dealerów Samochodów zwrócił się do Komisji Europejskiej, by odrzuciła wniosek rządu, który do 2019 r. chce przedłużyć ograniczenie odliczeń VAT od aut dla firm - informuje"Gazeta Wyborcza".
 • Późny debiut Dealera. Posłuchaj!

  Późny debiut Dealera. Posłuchaj!

  Po 11 latach nieprzerwanej działalności rapcore'owa formacja Dealer doczekała się pełnoprawnego debiutu. Kilku utworów z mającej dziś (25 października) premierę płyty "Degradacja" możecie posłuchać w serwisie Muzzo.pl.
 • Informacje uzupełniające na temat Członków Rady Nadzorczej Centrozap SA

  Raport bieżący nr 88/2010Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe W uzupełnieniu informacji przekazanej raportem bieżącym nr 87/2010 w sprawie powołania Członków Rady Nadzorczej Spółki na nową kadencję, Centrozap SA przekazuje wymagane informacje. W konsekwencji powołania przez Walne Zgromadzenie w dniu 04.08.2010 roku Rady Nadzorczej Emitenta, na pierwszym posiedzeniu w dniu 04.08.2010 roku Rada Nadzorcza dokonała ukonstytuowania oraz dokonała
 • Bity, ale z salonu

  Bity, ale z salonu

  Opisywana przez nas kilka dni temu historia pana Sławomira, który w salonie w Gdańsku kupił "fabrycznie nowy" pojazd po naprawach blacharskich, nie jest, niestety odosobniona.
 • Zawarcie znaczącej umowy.

  Raport bieżący nr 20/2008Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd TELL S.A., działając zgodnie z §5 ust.1 pkt.3) Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych (Dz. U. nr 209 poz.1744), informuje, że w dniu 30 czerwca 2008 r. powziął wiadomość o zawarciu w dniu 27 czerwca 2008 roku przez Connex Sp. z o.o., spółkę zależną emit
 • Fiat najlepszy

  Fiat najlepszy

  Dealer Fiata de Graef z Kolonii uplasował się na pierwszym miejscu w Europie pod względem obsługi klientów.
 • Dealer Ferrari w Polsce?

  Dealer Ferrari w Polsce?

  To będzie gratka dla miłośników drogich aut. Za kilka tygodni w Warszawie ma ruszyć oficjalna sprzedaż Ferrari
 • Zawarcie znaczącej umowy.

  Raport bieżący nr 38/2007Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd TELL S.A., działając zgodnie z §5 ust.1 pkt.3) Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych (Dz. U. nr 209 poz.1744), informuje, że w dniu 25 września 2007 r. Connex Sp. z o.o., spółka zależna emitenta, zwana dalej Dealerem, zawarła z Germanos Polska Sp. z o.
 • ASUS Special Dealer's Day 2007

  ASUS Special Dealer's Day 2007

  Dzień specjalnych dealerów ASUS odbył się w piątek 31 sierpnia. Firma postanowiła zorganizować wielkie zakończenie wakacji połączone z przedpremierowymi pokazami sprzętu komputerowego, jaki niebawem wprowadzi na europejskie półki największych dystrybutorów.
 • Informacje nt. Rady Nadzorczej nowej kadencji

  Raport bieżący nr 42/2007Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe W uzupełnieniu informacji przekazanej raportem bieżącym nr 33/2007 w sprawie powołania Członków Rady Nadzorczej Spółki na nową kadencję, przekazujemy informacje na temat Członków Rady Nadzorczej. Ireneusz Nawrocki, lat 54, Przewodniczący Rady Nadzorczej. Pan Ireneusz Nawrocki posiada wykształcenie wyższe SGPiS (obecnie SGH w Warszawie) oraz tytuł doktora nauk ekonomicznych SGPiS