David Beckham

Artykuły - David Beckham (486)

 • Klub Beckhama będzie grał w Fort Lauderdale

  Klub Beckhama będzie grał w Fort Lauderdale

  Założony przez słynnego angielskiego piłkarza Davida Beckhama klub Inter Miami CF uzyskał zgodę władz Fort Lauderdale w amerykańskim stanie Floryda na rozgrywanie meczów Major League Soccer (MLS) w tym mieście w 2020 i 2021 roku.
 • Cristiano Ronaldo lub Lionel Messi w MLS? Marzenie Davida Beckhama

  Cristiano Ronaldo lub Lionel Messi w MLS? Marzenie Davida Beckhama

  W 2020 roku w Major League Soccer zadebiutuje Inter Miami, którego współwłaścicielem i prezydentem jest David Beckham. Były znakomity angielski piłkarz przyznał, że marzy o tym, żeby z klubem podpisał kontrakt Cristiano Ronaldo lub Lionel Messi.
 • David Beckham współwłaścicielem Salford City

  David Beckham współwłaścicielem Salford City

  David Beckham nabył 10 procent udziałów w piłkarskim klubie Salford City, występującym na piątym poziomie rozgrywkowym w Anglii. Tym samym dołączył do swoich dawnych kolegów z Manchesteru United, którzy przejęli zespół w 2014 roku.
 • Ligue 1. Strzelecki popis Mbappe po... śniadaniu z Beckhamem

  Ligue 1. Strzelecki popis Mbappe po... śniadaniu z Beckhamem

  Gwiazda francuskiego futbolu, mistrz świata Kylian Mbappe spotkał się w Paryżu ze słynnym Davidem Beckhamem. "Śniadanie z legendą. To był dla mnie zaszczyt. Jesteś inspiracją dla nas wszystkich" - napisał Mbappe, a wieczorem strzelił trzy gole dla Paris Saint Germain.
 • Dom Beckhamów kolejny raz zaatakowany przez włamywaczy

  Dom Beckhamów kolejny raz zaatakowany przez włamywaczy

  Rezydencja Beckhamów znowu znalazła się na celowniku włamywaczy. Do ataku na posiadłość w Cotswolds doszło drugi raz w ciągu miesiąca. Na szczęście został on udaremniony przez 7 ochroniarzy z 2 psami.
 • David Beckham sprzedaje posiadłość w Beverly Hills

  David Beckham sprzedaje posiadłość w Beverly Hills

  Były kapitan reprezentacji Anglii David Beckham wraz z żoną Victorią sprzedają swoją posiadłość w słynnym kalifornijskim Beverly Hills w metropolii Los Angeles. Kupiona w 2007 roku rezydencja, gdy piłkarz został zawodnikiem LA Galaxy, została wystawiona za 33 mln dolarów.
 • David i Victoria Beckhamowie sprzedali posiadłość w Beverly Hills

  David i Victoria Beckhamowie sprzedali posiadłość w Beverly Hills

  David i Victoria sprzedali swoją posiadłość w Beverly Hills. Willa poszła za 33 mln dolarów. Beckhamowie na tym interesie sporo zarobili.
 • Beckham musi czekać. Mieszkańcy Miami zadecydują w referendum o stadionie

  Beckham musi czekać. Mieszkańcy Miami zadecydują w referendum o stadionie

  Mieszkańcy Miami wypowiedzą się w listopadzie w referendum na temat miejsca budowy stadionu piłkarskiego zespołu ligi MLS, którego współwłaścicielem jest David Beckham - zadecydowała rada miasta. Nowa lokalizacja, podobnie jak dwie wcześniejsze, budzi kontrowersje.
 • Beckham ma kłopoty. Kontrowersyjna inwestycja w Miami

  Beckham ma kłopoty. Kontrowersyjna inwestycja w Miami

  Plany budowy stadionu piłkarskiego zespołu ligi MLS w Miami, którego współwłaścicielem jest David Beckham, budzą dalsze kontrowersje, bo oznaczają zamknięcie pola golfowego. Zwolennicy zachowania tego obiektu zebrali już prawie 20 000 podpisów przeciw inwestycji.
 • Mundial 2018. Ibrahimović i Beckham założyli się o wynik meczu Szwecji z Anglią

  Mundial 2018. Ibrahimović i Beckham założyli się o wynik meczu Szwecji z Anglią

  Zaproszenie na kolację albo wizyta u szwedzkiego producenta mebli - to stawka, o jaką założyli się dwaj słynni piłkarze Zlatan Ibrahimović i David Beckham, obstawiający zwycięstwa swoich drużyn w sobotnim ćwierćfinale mistrzostw świata w Rosji.

Zdjęcia - David Beckham (0)

Filmy - David Beckham (5)

 • Dom Beckhamów kolejny raz zaatakowany przez włamywaczy. Wideo

  Rezydencja Beckhamów znowu znalazła się na celowniku włamywaczy. Do ataku na posiadłość w Cotswolds doszło drugi raz w ciągu miesiąca. Na szczęście został on udaremniony przez 7 ochroniarzy z 2 psami. Rodziny nie było wtedy w domu. Prawdopodobnie każdy z ataków został zaplanowany przez grupę przestępczą. Zarówno Victoria, jak i David są przerażeni i planują jeszcze bardziej zwiększyć ochronę. Źródło: Cover Video/x-news
 • David i Victoria Beckhamowie sprzedali posiadłość w Beverly Hills

  David i Victoria sprzedali swoją posiadłość w Beverly Hills. Willa poszła za 33 mln dolarów. Beckhamowie na tym interesie sporo zarobili. Gdy kupowali rezydencję w 2007 roku, była warta 22 mln dolarów. Luksusowa willa składa się z sześciu sypialni, dziewięciu łazienek, basenu, biblioteki, sali medialnej i muzycznej. W czasie pobytu Beckhamów w Stanach, ich dzieci chodziły do szkoły w LA. Teraz rodzina większość czasu spędza w Londynie. Źródło: Cover Video/x-news
 • David Beckham kupił ziemię pod stadion

  Po dwóch latach poszukiwań i negocjacji David Beckham w końcu dopiął swego. 40-latek zawarł z władzami Miami umowę kupna gruntów przeznaczonych pod budowę stadionu dla klubu, którego jest współwłaścicielem. Zespół tworzony przez słynnego Anglika w 2018 roku zadebiutuje w MLS. Według projektu swoje mecze drużyna z Miami ma rozgrywać na 25-tysięcznym stadionie, a koszt budowy obiektu to 300 milionów dolarów. Źródło: Foto Olimpik/x-news
 • David Beckham - najseksowniejszy na świecie

  David Beckham został okrzyknięty najseksowniejszym mężczyzną na świecie przez magazyn "People". Z tej okazji były piłkarz pojawił się na okładce pisma. Jak wyglądały kulisy sesji zdjęciowej bożyszcza kobiet? Co odsłonił David? CNN Newsource/x-news