DARK

Artykuły - DARK (204)

 • "Dark" wraca 27 czerwca

  "Dark" wraca 27 czerwca

  27 czerwca tego roku widzowie powinni poznać wszystkie odpowiedzi na nurtujące ich pytania związane z niemieckim serialem "Dark". Właśnie tego dnia na Netfliksie pojawi się trzecia odsłona serialu nazywanego niemiecką odpowiedzią na "Stranger Things".
 • Kiedy trzeci sezon "Dark"?

  Kiedy trzeci sezon "Dark"?

  27 czerwca na platformie Netflix pojawi się trzeci sezon jednego z najpopularniejszych seriali, jakie są tam dostępne - "Dark". Potwierdziły się tym samym zapewnienia twórcy serialu, Barana bo Odara, że udało zakończyć się wszystkie zdjęcia przed wybuchem pandemii COVID-19.
 • Dolores O'Riordan nie żyje. "Odeszła miłość mojego życia"

  Dolores O'Riordan nie żyje. "Odeszła miłość mojego życia"

  Na Facebooku zmarłą w poniedziałek (15 stycznia) Dolores O'Riordan pożegnał również jej partner, Ole Koretsky, który z wokalistką The Cranberries współtworzył projekt D.A.R.K.
 • Balkon w nowej odsłonie

  Balkon w nowej odsłonie

  Letnie kwiaty przekwitły? Czas na jesienną zmianę dekoracji. Nasz ekspert, ogrodnik Iwona Głuchowska-Fisz, podpowiada, jak wyczarować na balkonie ogród w pastelach lub w złocie i czerwieniach.
 • Dark

  Dark

  Miłośnicy komputerowo-konsolowych skradanek będą musieli poczekać jeszcze trochę na nowego Thiefa. W międzyczasie otrzymali inną propozycję, zatytułowaną Dark. Trudno ją jednak nazwać wartą rozważenia...
 • DARK: Wampiry, mrok, skradanie i RPG - zwiastun z gameplayem

  DARK: Wampiry, mrok, skradanie i RPG - zwiastun z gameplayem

  O DARK - nowej grze duetu Realmforge-Kalypso Media, w której wcielamy się w wampira - ostatni raz słyszeliśmy dość dawno i zdążyłem już o produkcji zapomnieć.
 • Dark Tranquillity do studia

  Dark Tranquillity do studia

  Pionierzy melodyjnego death metalu ze szwedzkiej grupy Dark Tranquillity szykują się do nagrań nowego albumu.
 • Kontrowersje wokół "Wroga numer jeden"

  Kontrowersje wokół "Wroga numer jeden"

  Kilku senatorów z Komisji ds. Wywiadu domaga się od CIA wyjaśnień ws. kontaktów agencji wywiadowczej z twórcami filmu "Wróg numer jeden" ("Zero Dark Thirty"). Obraz opowiada o kulisach operacji, która doprowadziła do zabicia Osamy bin Ladena w maju 2011 roku.
 • Kontrowersje wokół filmu o obławie na Osamę bin Ladena

  Kontrowersje wokół filmu o obławie na Osamę bin Ladena

  Kilku senatorów z Komisji ds. Wywiadu domaga się od CIA wyjaśnień ws. kontaktów agencji wywiadowczej z twórcami filmu "Wróg numer jeden" (Zero Dark Thirty). Obraz opowiada o kulisach operacji, która doprowadziła do zabicia Osamy bin Ladena w maju 2011 r.
 • 23-latka o sekstaśmie: "Byłam młoda"

  23-latka o sekstaśmie: "Byłam młoda"

  Znana z przeboju "In The Dark" piosenkarka Dev została kolejną "bohaterką" seksnagrania.