Film - Daria Widawska

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Daria Widawska ,

Artykuły - Daria Widawska (16)

 • Daria Widawska: Mojemu mężowi bywa trudno

  Daria Widawska: Mojemu mężowi bywa trudno

  Jako Dorota Gawron jest wspaniałą matką, kompetentną prawniczką i niezwykle lojalną przyjaciółką. Prywatnie Daria Widawska jest równie poukładana jak jej serialowa bohaterka. - Jestem, tak jak ona, pracowita i bardzo ambitna - przyznaje aktorka.
 • Siła kobiecej przyjaźni

  Siła kobiecej przyjaźni

  Daria Widawska, czyli Dorota Gawron z "Prawa Agaty", przyznała niedawno, że bardzo długo nie wiedziała, co to jest... kobieca przyjaźń, bo zawsze lepiej dogadywała się z mężczyznami. Teraz to się zmieniło...
 • Wchodzę i roznoszę dom na strzępy

  Wchodzę i roznoszę dom na strzępy

  Serca widzów podbiła rolami barwnych, pełnych temperamentu bohaterek w "39 i pół" czy "Magdzie M." Teraz Daria Widawska gra mecenas Dorotę w "Prawie Agaty". - Bardzo lubię pracować nad charakterem moich postaci - przyznaje aktorka.
 • Daria Widawska: Dużo się u mnie dzieje

  Daria Widawska: Dużo się u mnie dzieje

  Jej bohaterka, Dorota, to perfekcjonistka. Chce, by zarówno jej życie zawodowe, jak i rodzinne układało się idealnie. Jednak nie zawsze jej się to udaje. - Doskonale rozumiem Dorotę - przyznaje aktorka.
 • Gwiazdy w nowym sezonie "Prawa Agaty"

  Gwiazdy w nowym sezonie "Prawa Agaty"

  Daria Widawska, gwiazda serialu Prawo Agaty", przyznaje że w drugim sezonie popularnej produkcji zobaczymy sporo aktorskich gwiazd.
 • Widawska: Nie umiem odmawiać

  Widawska: Nie umiem odmawiać

  Niebawem rozpocznie się drugi sezon serialu "Prawo Agaty". Występująca w nim aktorka Daria Widawska opowiada o swoich serialowych doświadczeniach oraz o pomaganiu potrzebującym.
 • Przyjaciółka prawniczek

  Przyjaciółka prawniczek

  Tytułowa bohaterka "Prawa Agaty" (Agnieszka Dygant) postawiła na karierę. Jej najlepsza koleżanka Dorota (Daria Widawska) wybrała inny model życia - bliżej rodziny. To dlatego łatwiej jej zrozumieć ludzkie słabości.
 • Widawska w nowym serialu

  Widawska w nowym serialu

  W "Prawie Agaty" Daria Widawska zagra jedną z głównych ról. Czy serial będzie sukcesem podobnym do "Magdy M."?
 • Daria Widawska - biografia

  Daria Widawska urodziła się w 1977 roku w Gdańsku.
 • "Prawo Agaty": Powrót Dygant!

  "Prawo Agaty": Powrót Dygant!

  Powrót Agnieszki Dygant, plejada gwiazd w głównych i drugoplanowych rolach (m.in. Małgorzata Kożuchowska, Daria Widawska, Marian Opania, Leszek Lichota, Tomasz Karolak), poruszające sprawy i wartka akcja - powstaje pierwszy w polskiej telewizji klasyczny serial prawniczy poruszający w każdym odcinku nową sprawę (tzw. serial proceduralny).

Filmy - Daria Widawska (2)