Daniel Craig

Synonimy:
Craig Daniel,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Daniel Craig (190)

 • James Norton zagra Jamesa Bonda?

  James Norton zagra Jamesa Bonda?

  ​Aktor, którego ostatnio mogliśmy oglądać w tytułowej roli w filmie Agnieszki Holland "Obywatel Jones", jest zdaniem bukmacherów najpoważniejszym kandydatem do tego, by zastąpić Daniela Craiga w roli agenta 007. Czekający na premierę film "Nie czas umierać" będzie ostatnim, w którym Jamesa Bonda zagra Craig.
 • Daniel Craig bez koszulki: Ostatni Bond

  Daniel Craig bez koszulki: Ostatni Bond

  Mimo przesunięcia na listopad premiery filmu "Nie czas umierać", odtwórca roli Bonda - Daniel Craig - pojawił się na okładce magazynu "GQ". W udzielonym czasopismu wywiadzie aktor ujawnił, że rola agenta 007 wyczerpała go zarówno fizycznie, jak i psychicznie.
 • Daniel Craig chciał, by jego Bond nie traktował kobiet instrumentalnie

  Daniel Craig chciał, by jego Bond nie traktował kobiet instrumentalnie

  Zaledwie na kilka godzin przed tym, jak podjęto decyzję o przeniesieniu premiery filmu "Nie czas umierać" na listopad, grający w nim główną rolę Daniel Craig był gościem nowojorskiego Museum of Modern Art. W rozmowie z jego kustoszem Rajendrą Royem aktor zdradził kilka tajemnic związanych z przygotowaniem do roli Jamesa Bonda.
 • Ruszyły prace nad drugą częścią filmu "Na noże"

  Ruszyły prace nad drugą częścią filmu "Na noże"

  To była właściwie tylko formalność, ale w szalonym świecie Hollywood nigdy nie można być niczego pewnym. Dlatego oficjalna informacja ucina wszelkie spekulacje i domysły. A brzmi ona tak - powstanie kontynuacja kryminału Riana Johnsona "Na noże". Do roli genialnego detektywa Benoita Blanca powróci Daniel Craig.
 • Daniel Craig bał się, że nie da rady po raz piąty zagrać Bonda

  Daniel Craig bał się, że nie da rady po raz piąty zagrać Bonda

  3 kwietnia 2012 roku do kin trafi kolejna odsłona przygód agenta 007 - "Nie czas umierać". Będzie to piąty i ostatni film, w którym w roli Jamesa Bonda zobaczymy Daniela Craiga. Teraz w jednym z wywiadów aktor zdradził, że wahał się, czy wystarczy mu sił, by zagrać tę legendarną postać.
 • Daniel Craig: Pożegnanie z Bondem

  Daniel Craig: Pożegnanie z Bondem

  Nowy film o przygodach agenta Jej Królewskiej Mości Jamesa Bonda "Nie czas umierać" trafi do polskich kin 3 kwietnia tego roku. Będzie to piąta, a zarazem ostatnia część, w której w główną rolę wcielił się brytyjski aktor Daniel Craig. Zdjęcia do filmu już się skończyły, a Craig opowiedział magazynowi "Empire" co czuł podczas ostatniej sceny, w której grał postać legendarnego agenta.
 • Ujawniono tytuł nowego filmu o przygodach Jamesa Bonda

  Ujawniono tytuł nowego filmu o przygodach Jamesa Bonda

  Gratka dla fanów Jamesa Bonda. Już wiadomo, że 25. film z serii o przygodach agenta 007 będzie nosił tytuł "No Time to Die" ("Nie ma czasu na śmierć"). Głównego bohatera zagra ponownie Daniel Craig.
 • Bond 25: Pierwsza zapowiedź filmu

  Bond 25: Pierwsza zapowiedź filmu

  Co jakiś czas do mediów trafiają kolejne informacje o problemach na planie 25. filmu o przygodach Jamesa Bonda. Tymczasem wytwórnia Sony zdecydowała się opublikować krótką zapowiedź zza kulis. Ma ona zapewnić, że pomimo licznych problemów prace nad filmem idą zgodnie z planem.
 • "Bond 25": Daniel Craig szykuje się do powrotu na plan

  "Bond 25": Daniel Craig szykuje się do powrotu na plan

  W maju Daniel Craig musiał przerwać zdjęcia do nowego filmu o przygodach agenta 007 z powodu kontuzji odniesionej na planie. Aktor musiał poddać się niewielkiemu zabiegowi. Po kilku tygodniach odpoczynku Craig jest gotowy, by wrócić do realizacji filmu.
 • Kolejny wypadek na planie nowego Bonda

  Kolejny wypadek na planie nowego Bonda

  Pech nie opuszcza produkcji 25. filmu z serii o Jamesie Bondzie. Na planie miał miejsce kolejny wypadek. Kontrolowana eksplozja uszkodziła elementy studia filmowego. Jedna osoba została poszkodowana.

Zdjęcia - Daniel Craig (50)

 • film.interia.pl
  Daniel Craig: Nie tylko Bond
 • film.interia.pl
  Daniel Craig: Nie tylko Bond
 • film.interia.pl
  Daniel Craig: Nie tylko Bond
 • film.interia.pl
  Daniel Craig: Nie tylko Bond
 • film.interia.pl
  Daniel Craig: Nie tylko Bond
 • film.interia.pl
  Daniel Craig: Nie tylko Bond

Filmy - Daniel Craig (11)