„Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami”

Artykuły - „Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami” (112)

Filmy - „Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami” (25)

 • Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami 10 - Finał

  Kryształowa Kula trafiła do najlepszej pary wybranej przez widzów. Dziesiąty sezon „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” w Polsacie zakończył się pasjonującym finałem. Poznaliśmy tych, którzy według głosujących najbardziej zasłużyli na nagrodę główną. 100 tysięcy złotych dla gwiazdy i 50 tysięcy dla tancerki otrzymują...
 • Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami 10 - Odcinek 8

  Już tylko pięć par walczy o "Kryształową Kulę". Ten odcinek jest dla tych najbardziej wymagających - każda para zatańczy aż dwa tańce. Emocji z pewnością nie zabraknie, a dodatkowo podkręci je występ zwyciężczyni programu "Twoja twarz brzmi znajomo" - Katarzyny Skrzyneckiej.
 • Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami 10 - Odcinek 7

  Po jubileuszowym setnym odcinku, w którym nikt nie odpadł, spodziewano się, że w kolejnym z „Dancing with the Stars” pożegnają się dwie pary. Tym razem gwiazdy tańczyły nie tylko ze swoimi partnerami, ale mogły zaprezentować się również z kimś z rodziny lub przyjaciółmi. Jak przebiegała rywalizacja? Już wiemy, kto został oceniony najsłabiej.
 • Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami 10 - Odcinek 4

  Kryształowa Kula nie jest dla nich. Tak zdecydowali fani show Polsatu. Poznaliśmy kolejną parę, która nie zdobędzie nagrody głównej 10. edycji „Dancing with the Stars” w Polsacie. O wszystkim przesądził występ w stylistyce z lat 80. Uczestnicy programu tańczyli do niezapomnianych przebojów sprzed kilku dekad i wspominali tamte czasy razem z wyjątkowymi gośćmi.