Daleko od noszy

Artykuły - Daleko od noszy (40)

 • Doda zagrała z Olbrychskim

  Doda zagrała z Olbrychskim

  Już nie tylko śpiewa, ale występuje też na srebrnym ekranie. Doda poinformowała, że razem z Danielem Olbrychskim wystąpiła w serialu "Daleko od noszy". Co na to fani? Nie wszyscy są zachwyceni...
 • Doda w każdym odcinku serialu "Daleko od noszy"

  Doda w każdym odcinku serialu "Daleko od noszy"

  Doda dołączyła do obsady nowej serii serialu "Daleko od noszy". Wciela się w postać zwariowanej Anielki, która pracuje społecznie jako kierowca karetki. Wokalistka twierdzi, że jej postać zagości w serialu Polsatu na stałe.
 • Doda zagra w serialu "Daleko od noszy"?

  Doda zagra w serialu "Daleko od noszy"?

  Czyżby kariera aktorka Dody nabierała tempa? "Fakt" podaje, że wokalistkę zobaczymy w popularnym serialu "Daleko od noszy".
 • Katarzyna Glinka w obsadzie "Daleko od noszy"

  Katarzyna Glinka w obsadzie "Daleko od noszy"

  Sitcom "Daleko od noszy" po ponad 5 latach wróci do telewizji. W nowych odcinkach, obok znanych z produkcji aktorów, pojawi się m.in. Katarzyna Glinka.
 • "Daleko od noszy": Doktor Kidler i siostra Basen wracają?

  "Daleko od noszy": Doktor Kidler i siostra Basen wracają?

  Dobra wiadomość dla fanów "Daleko od noszy"! Twórca serialu - Krzysztof Jaroszyński - poinformował właśnie, że trwają rozmowy w sprawie kontynuacji uwielbianego przez widzów sitcomu. Czy doktor Kidler (Paweł Wawrzecki), ordynator Łubicz (Krzysztof Kowalewski) i siostra Basen (Hanna Śleszyńska) wrócą przed kamerę?
 • Zrobił sobie przerwę od aktorstwa!

  Zrobił sobie przerwę od aktorstwa!

  Od czasu zakończenia zdjęć do seriali "Złotopolscy" i "Daleko od noszy" Paweł Wawrzecki bardzo rzadko pojawia się na ekranach. Aktor, który jeszcze niedawno grał w kilku produkcjach telewizyjnych jednocześnie, teraz - jak żartuje - odpoczywa od seriali!

Filmy - Daleko od noszy (1)

 • Koroniewska w... urojonej ciąży!

  Postać Joanny Koroniewskiej w sitcomie "Daleko od noszy" wprowadzi wiele zamieszania w funkcjonowanie szpitala im. Astronoma Kopernika, w którym dzieje się akcja serialu.