Daewoo

Artykuły - Daewoo (422)

 • Tona cementu w malutkim tico

  Tona cementu w malutkim tico

  Ponad tonę kradzionego cementu przewoził malutkim daewoo tico mieszkaniec Mazowsza. Policjanci ze Stanisławowa zatrzymali do kontroli samochód, który niemal tarł podwoziem o jezdnię. Wewnątrz odkryli 45 worków cementu, które 60-letni Mirosław M. ukradł z budowy. Przyznał się i dobrowolnie poddał karze.
 • Dlaczego FSO musiało upaść

  Dlaczego FSO musiało upaść

  Zamyka się właśnie wieko nad żerańską Fabryką Samochodów Osobowych. Wczoraj z linii montażowej zakładu zjechało ostatnie auto - produkowany od niemal czterech lat chevrolet aveo.
 • Mamy co świętować?

  Mamy co świętować?

  Od ponad 20 lat Polska jest krajem wolnym i demokratycznym. Jednak fani polskiej motoryzacji nie mają powodów do zadowolenia.
 • Tysiąc osób strajkuje w stoczni Daewoo

  Tysiąc osób rozpoczęło w poniedziałek strajk na tle płacowym w stoczni Daewoo w rumuńskiej Mangalii nad Morzem Czarnym. Pracownicy domagają się podwyżki płac w wysokości 300 lei (71,5 euro).
 • Co dalej z FSO?

  Co dalej z FSO?

  Chociaż Koreańczyków nie wspomina się w FSO zbyt dobrze, jest szansa, że właśnie dzięki nim zakład, przynajmniej chwilowo, znów stanie na nogi.
 • Szalony pościg ulicami Katowic i Mysłowic

  Szalony pościg ulicami Katowic i Mysłowic

  Kilkudziesięciokilometrowy pościg ulicami Katowic i Mysłowic zakończył się zatrzymaniem 23-letniego kierowcy. Śląska policja ścigała w nocy ze środy na czwartek kierowcę daewoo nexii. Przestępca, który na jednej z blokad próbował rozjechać policjantów, prowadził auto bez prawa jazdy. Prawdopodobnie był pijany.