Nowe Technologie - czytnik

Artykuły - Czytnik (47)

 • Grabit - klamka z czytnikiem linii papilarnych

  Grabit - klamka z czytnikiem linii papilarnych

  Dzisiejsza technologia pozwala na wiele sposobów bronić dostępu do zastrzeżonych miejsc. Są zamki kodowe, skanery twarzy i linii papilarnych czy karty kodowe. Na tym lista możliwych zabezpieczeń się nie kończy i coraz częściej powstają nowe, kreatywne pomysły.
 • TrekStor 3.0 - e-czytnik dla mas

  TrekStor 3.0 - e-czytnik dla mas

  W sieci księgarni Empik pojawił się pierwszy czytnik e-booków, jak twierdzi sieć, "na każdą kieszeń" - e-czynik TrekStor 3.0 .Jakie plany wiąże z nim polski potentat i co ma do zaoferowania samo urządzenie?
 • Czytnik ebooków za 220 zł

  Czytnik ebooków za 220 zł

  Idzie wiosna, a wraz z nią nowa oferta sieci Empik. Jutro pojawi się w niej czytnik niemieckiej firmy TrekStor. Czy Empikowi uda się zbudować bazę wiernych klientów przed premierą polskiego Amazona?
 • E-czytnik z technologią mirasol

  E-czytnik z technologią mirasol

  Kyobo, największy sprzedawca książek w Korei oraz Qualcomm prezentują kolorowy czytnik elektronicznych książek wykorzystujący stworzoną przez Qualcomm technologię wyświetlaczy mirasol.
 • Uniwersalny czytnik kart od Lexara

  Uniwersalny czytnik kart od Lexara

  Obsługa dwudziestu czterech różnych formatów kart pamięci oraz składana konstrukcja "pop-up" to główne zalety najnowszego czytnika Lexar Multi Card 24-in-1 USB.
 • Toshiba Portégé R700 - smukło i biznesowo

  Toshiba Portégé R700 - smukło i biznesowo

  Biznesowa seria Toshiba Portégé R700 jest już dostępna w polskich sklepach. Dostępne są u nas wszystkie modele serii R700: 12D, 12K, 12M, 14K, 14M, 14N, 15P i 190.
 • Apple Mac kontra komputer z Windows - co lepsze?

  Apple Mac kontra komputer z Windows - co lepsze?

  Na tydzień schowaliśmy do szafy komputer z systemem Windows i rozpoczęliśmy "Operację Mac", czyli porównanie komputera iMac z pecetami i notebookami korzystającymi z Windows. Jakie były nasze wnioski?
 • Nowe huby USB od Modecom

  Nowe huby USB od Modecom

  Modecom poszerza swoje portfolio produktowe o 3 huby USB: HUB 4U, WAVE HUB oraz WAVE READER, który służy dodatkowo jako zewnętrzny czytnik kart pamięci.
 • Czytniki e-książek dostępne w Polsce

  Czytniki e-książek dostępne w Polsce

  iPad nie ujrzał jeszcze światła dziennego a konkurencyjny rynek czytników rozgrzewa się do czerwoności. Wprowadzony na rynek jako pierwszy czytnik eClicto otrzymał właśnie konkurencję. Do oferty dystrybucyjnej sieci Komputronik weszły 4 modele czytników: iriver Story, BeBook One, BeBook Mini oraz Vedia Digital EBook.
 • MSI stworzy czytnik książek na platformie Tegra?

  MSI stworzy czytnik książek na platformie Tegra?

  Joseph Hsu, szef firmy MSI zdradza, że firma pracuje obecnie nad czytnikiem ebooków opartym o układ NVIDIA Tegra. Szczegółowe informacje nie zostaną ujawnione w najbliższym czasie.