czytnik

Artykuły - Czytnik (66)

 • Czy warto kupić e-czytnik?

  Czy warto kupić e-czytnik?

  Mimo, że elektroniczne książki to ciągle ciekawostka z dnia na dzień, przybywa ich zwolenników. Popularyzacji e-czytelnictwa sprzyjają coraz niższy koszt elektronicznych wydań tradycyjnych książek. Czy opłaca się kupić e-czytnik?
 • Grabit - klamka z czytnikiem linii papilarnych

  Grabit - klamka z czytnikiem linii papilarnych

  Dzisiejsza technologia pozwala na wiele sposobów bronić dostępu do zastrzeżonych miejsc. Są zamki kodowe, skanery twarzy i linii papilarnych czy karty kodowe. Na tym lista możliwych zabezpieczeń się nie kończy i coraz częściej powstają nowe, kreatywne pomysły.
 • TrekStor 3.0 - e-czytnik dla mas

  TrekStor 3.0 - e-czytnik dla mas

  W sieci księgarni Empik pojawił się pierwszy czytnik e-booków, jak twierdzi sieć, "na każdą kieszeń" - e-czynik TrekStor 3.0 .Jakie plany wiąże z nim polski potentat i co ma do zaoferowania samo urządzenie?
 • Czytnik ebooków za 220 zł

  Czytnik ebooków za 220 zł

  Idzie wiosna, a wraz z nią nowa oferta sieci Empik. Jutro pojawi się w niej czytnik niemieckiej firmy TrekStor. Czy Empikowi uda się zbudować bazę wiernych klientów przed premierą polskiego Amazona?
 • Kindle Touch idealny do sudoku

  Kindle Touch idealny do sudoku

  Jeśli myśleliście, że możliwości Kindle Touch są ograniczone do przerzucania stron i ściśniętej klawiatury ekranowej, jesteście w błędzie. Czytnik rozpoznaje również pismo ręczne!
 • E-czytnik z technologią mirasol

  E-czytnik z technologią mirasol

  Kyobo, największy sprzedawca książek w Korei oraz Qualcomm prezentują kolorowy czytnik elektronicznych książek wykorzystujący stworzoną przez Qualcomm technologię wyświetlaczy mirasol.
 • PER5162WEN od Prestigio - kobieca biblioteka

  PER5162WEN od Prestigio - kobieca biblioteka

  Prestigio, marka urządzeń i akcesoriów komputerowych, przedstawia czytnik PER5162WEN - lekki, biały e-book, prezentujący bardzo kobiecy design i pozwalający na przechowywanie ogromnej liczby książek w jednym poręcznym urządzeniu.
 • Czytniki Kindle - książki nowej generacji

  Czytniki Kindle - książki nowej generacji

  Amazon na dobre wkracza do świata tabletów oraz przygotowuje inwazję e-booków. Ich najtańszy czytnik elektronicznych książek będzie kosztować w USA 79 dolarów. Ale to nie koniec nowości.
 • Uniwersalny czytnik kart od Lexara

  Uniwersalny czytnik kart od Lexara

  Obsługa dwudziestu czterech różnych formatów kart pamięci oraz składana konstrukcja "pop-up" to główne zalety najnowszego czytnika Lexar Multi Card 24-in-1 USB.
 • Toshiba Portégé R700 - smukło i biznesowo

  Toshiba Portégé R700 - smukło i biznesowo

  Biznesowa seria Toshiba Portégé R700 jest już dostępna w polskich sklepach. Dostępne są u nas wszystkie modele serii R700: 12D, 12K, 12M, 14K, 14M, 14N, 15P i 190.