czołówka

Artykuły - Czołówka (31)

 • Europejska czołówka na Podkarpaciu

  Europejska czołówka na Podkarpaciu

  W Jaśle powstała nowa fabryka mebli biurowych należąca do grupy Nowy Styl. Hala fabryki ma powierzchnię 24 000 m kw., co odpowiada wymiarowi sześciu boisk piłkarskich.
 • Polska w czołówce unikania płacenia podatków

  Polska w czołówce unikania płacenia podatków

  Polska znalazła się w czołówce krajów, z których nielegalnie eksportuje się najwięcej kapitału. Według raportu Global Financial Integrity nasz kraj znalazł się w gronie 20 państw świata, z których w latach 2002-2011 "wyeksportowano" w nielegalny sposób najwięcej kapitału.
 • Nowa czołówka serialu "Na Wspólnej"

  Nowa czołówka serialu "Na Wspólnej"

  Zgodnie z zapowiedzią twórców serialu - "Na Wspólnej" wraca po wakacjach z nowymi wątkami, bohaterami i niespodziankami dla swoich fanów. Jedną z nich jest nowa czołówka serialu.
 • Wielka Brytania: Nico & Vinz i Ed Sheeran wciąż najlepsi

  Wielka Brytania: Nico & Vinz i Ed Sheeran wciąż najlepsi

  Nie zmieniła się czołówka brytyjskich zestawień.
 • "Game of Goats": Kozy śpiewają czołówkę z "Gry o tron"!

  "Game of Goats": Kozy śpiewają czołówkę z "Gry o tron"!

  Największe gwiazdy internetu wracają! Zobacz, jak wypadł kolejny "kozi" cover.
 • Polska w czołówce przedsiębiorczych krajów

  Polska w czołówce przedsiębiorczych krajów

  Jesteśmy jednym z bardziej przedsiębiorczych krajów w UE - wynika z danych Komisji Europejskiej przeanalizowanych przez Tax Care. Zarówno pod względem przyrostu małych firm, jak i ich całkowitej liczby, wyprzedzają nas Włochy, Francja, Hiszpania i Niemcy, choć mocno pomaga nam w tym demografia.
 • Tusk: Polska w absolutnej czołówce europejskiej

  Tusk: Polska w absolutnej czołówce europejskiej

  - Wzrost gospodarczy w wysokości 1,9 proc. w trzecim kwartale lokuje Polskę w absolutnej czołówce europejskiej - powiedział na konferencji prasowej premier Donald Tusk.
 • Bankruci na topie, polskie indeksy w czołówce, surowce w odstawce

  Bankruci na topie, polskie indeksy w czołówce, surowce w odstawce

  Najmocniej w trzecim kwartale 2013 r. wzrosły indeksy giełd w Argentynie, Grecji i Hiszpanii. Wbrew utyskiwaniom na słabość warszawskiego parkietu, nasze indeksy zmieściły się w pierwszej dwudziestce najlepszych, a mWIG40, sWIG80, a nawet WIG, znalazły się w ścisłej światowej czołówce.
 • Reforma emerytalna ustawiła czołówki

  Reforma emerytalna ustawiła czołówki

  Najczęściej padającym słowem na pierwszych stronach dzienników ogólnopolskich w ubiegłym tygodniu było "OFE". Na drugim miejscu znalazł się "ZUS". Propozycja rządu co do reformy emerytalnej zdeterminowała to, o czym pisały gazety - wynika z analizy "PRESS-SERVICE Monitoring Mediów".
 • Warszawa znów w czołówce

  Od kilku dni nasze indeksy demonstrują względną siłę w porównaniu do głównych wskaźników giełdowych. Choć poniedziałek przyniósł kontynuację tej tendencji, trudno jednak liczyć na trwałą poprawę w oderwaniu od otoczenia.

Filmy - Czołówka (4)

 • Wystarczyła chwila nieuwagi na śliskiej drodze. Finał?

  To nagranie udowadnia, dlaczego podczas trudnych warunków atmosferycznych należy zachować szczególną ostrożność. Podczas opadów deszczu kierowca vana ze zbyt dużą prędkością wszedł w zakręt. W efekcie stracił panowanie nad pojazdem na śliskiej nawierzchni. Zdołał co prawda uniknąć wypadnięcia z drogi, ale nie opanował samochodu i uderzył w auto nadjeżdżające z naprzeciwka. Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. (STORYFUL/x-news)
 • Szczęście w nieszczęściu. Czołowe zderzenie z zaskakującym finałem

  Mnóstwo szczęścia miały osoby jadące samochodem po australijskiej drodze. Kierowca podjął decyzję o wyprzedzaniu w niewłaściwym momencie i wyjechał wprost na "czołówkę" z busem. Próbował jeszcze uciec do rowu, ale nie zdążył i doszło do zderzenia. Na szczęście pojazdy nie było do siebie ustawione w pełni równolegle i impet uderzenia nie przeniósł się w całości na jadące osoby, dzięki czemu nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. (STORYFUL/x-news)
 • O włos od czołówki z tirem. Pędził skradzionym samochodem

  Policja z Queensland opublikowała materiał wideo z wypadku samochodowego na autostradzie w mieście Coolbie. Jak się okazało, kierowca, który spowodował kraksę, jechał skradzionym autem i podążał za innym pojazdem przywłaszczonym przez złodziei. W wyniku kraksy ucierpiały trzy starsze osoby, podróżujące Toyotą Kluger, w którą uderzył mężczyzna, by uniknąć czołówki z tirem. (STORYFUL/x-news)
 • O włos od czołówki z tirem

  Policja z Queensland opublikowała materiał wideo z wypadku samochodowego na autostradzie w mieście Coolbie. Jak się okazało, kierowca, który spowodował kraksę, jechał skradzionym autem i podążał za innym pojazdem przywłaszczonym przez złodziei. W wyniku kraksy ucierpiały trzy starsze osoby, podróżujące Toyotą Kluger, w którą uderzył mężczyzna, by uniknąć czołówki z tirem. (STORYFUL/x-news)