czat

Artykuły - Czat (141)

 • Tinder chce uruchomić czat w formie wideo

  Tinder chce uruchomić czat w formie wideo

  Popularna aplikacja randkowa chce walczyć z fałszywymi kontami. W tym celu już niebawem użytkownicy będą mogli się zweryfikować nawzajem przy pomocy czatu wideo.
 • Jak zdobyć pieniądze dla firmy?

  Jak zdobyć pieniądze dla firmy?

  Co to jest kredyt obrotowy, kiedy leasing jest opłacalny, jak pożyczyć pieniądze na firmę? Gość serwisu CZATeria - Izabela Sławińska z BZ WBK odpowiadała na pytania związane z finansowaniem przedsiębiorstw. Poniżej relacja z rozmowy.
 • Sprawdzian szóstoklasisty: Czat z pedagogiem

  Sprawdzian szóstoklasisty: Czat z pedagogiem

  Jak umiejętnie rozmawiać z szóstoklasistą, by minimalizować stres przed egzaminem? Co robić, gdy dziecko nie chce się uczyć? W jaki sposób rozmawiać o porażkach i sukcesach pociech? Jeśli potrzebujesz porady, zachęcamy do zadawania pytań. Naszym ekspertem jest dzisiaj pedagog Halina Bieroń. Dyżury specjalistów oraz czaty z ekspertami są elementem akcji "Szósta klasa na szóstkę", organizowanej przez INTERIA.PL, RMF i TVP Info.
 • Czat z doradcą podatkowym: Jak bezbłędnie wypełnić PIT?

  Czat z doradcą podatkowym: Jak bezbłędnie wypełnić PIT?

  W środę 5 marca o godz. 18 gościem portalu INTERIA.PL będzie Artur M. Brzeziński, doradca podatkowy. Podczas czatu nasz gość odpowie na wszelkie pytania dotyczące zeznań podatkowych PIT za 2013 rok.
 • Andrzejkowe wróżby Joanny Black

  Andrzejkowe wróżby Joanny Black

  Zapraszamy Was na wyjątkowy, przedandrzejkowy wieczór, pełen wróżb i przepowiedni.
 • Co zrobić, gdy pracodawca nie płaci?

  Co zrobić, gdy pracodawca nie płaci?

  Co zrobić, gdy pracodawca nie płaci? Jak odzyskać pensję za pracę na czarno? Co ci przysługuje, gdy pracujesz na zlecenie lub umowę o dzieło?
 • Doda prosi o wyrozumiałość

  Doda prosi o wyrozumiałość

  Po raz pierwszy od wypadku na koncercie w Mszanie Doda spotka się z fanami dziś w Krakowie. A po godz. 17.00 wokalistka będzie gościem naszej CZATerii.
 • "Wirtualna Lolita" poluje na pedofilów

  "Wirtualna Lolita" poluje na pedofilów

  ​Pedofile stanowią poważne zagrożenie w internecie, dlatego naukowcy stworzyli inteligentnego chatbota (program komputerowy potrafiący prowadzić konwersację), którego zadaniem jest tropienie tego typu osób.
 • Chrońmy dzieci przed pedofilami w sieci

  Chrońmy dzieci przed pedofilami w sieci

  Okres wakacji sprzyja większej aktywności pedofilów w sieci - ostrzegają eksperci. W tym czasie dzieci chętniej korzystają z różnego rodzaju portali społecznościowych czy czatów.
 • Google utworzy jeden produkt do obsługi czatów

  Google utworzy jeden produkt do obsługi czatów

  Bardzo prawdopodobne, iż Google połączy swoje usługi komunikacji w Internecie tworząc jeden serwis o nazwie "Babble". Ma być on zaprezentowany na I/O 2013 - dorocznej imprezie Google, której tegoroczna edycja odbędzie się 15-17 maja.

Filmy - Czat (2)

 • Zorganizuj spotkanie w miejscu publicznym!

  Wybierasz się na randkę z osobą poznaną w sieci? Pamiętaj, aby na spotkanie zawsze wybierać miejsca publiczne - parki czy kawiarnie. Istnieje też możliwość asysty, czyli zaproszenia na spotkanie bliskiej nam osoby, która będzie kontrolować sytuację. - Nigdy nie spotykajmy się w miejscu zamieszkania naszym bądź tej nowo poznanej osoby - przestrzega kom. Iwona Kuc z Komendy Głównej Policji. Jak podkreśla policjantka, bardzo często spotkania w ciemno kończą się gwałtem, jak też kradzieżą. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • "Udostępniamy w sieci za dużo informacji"

  Kiedy nawiązujemy znajomość w sieci, najczęściej poznajemy się nawzajem zadając różne pytania. Które z nich powinny nas zaniepokoić i wskazać, że człowiek po drugiej stronie monitora może mieć nieczyste intencje? - Rzeczywiście, w sieci udostępniamy za dużo informacji o sobie. Oprócz imienia i nazwiska podajemy, gdzie mieszkamy, gdzie pracujemy, jaki jest nasz status społeczny - mówi kom. Iwona Kuc, z Komendy Głównej Policji. Jak mówi policjantka, przy tego typu pytaniach postawionych przez naszego rozmówcę, od razu powinna nam się zapalić tzw. czerwona lampka. - Bardzo często zgłaszają się do nas osoby proszące o pomoc odzyskania pieniędzy utraconych w wyniku znajomości zawartych w internecie - dodaje. (Dzień Dobry TVN/x-news)