Cybulski

Artykuły - Cybulski (33)

 • Tragiczna historia Cybulskiego w tle

  Tragiczna historia Cybulskiego w tle

  Daniel Olbrychski, Janusz Morgenstern, Jerzy "Duduś" Matuszkiewicz, Iga Cembrzyńska i Ignacy Gogolewski na scenie oraz wypełniona po brzegi sala warszawskiego Kina Kultura - taka była sceneria poniedziałkowej premiery odnowionego cyfrowo filmu "Jowita".
 • Cybulski: Znamy skład jury!

  Cybulski: Znamy skład jury!

  Znamy już skład Jury, które wyłoni tegorocznego laureata Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego. Nazwisko zwycięzcy poznamy 8 listopada, podczas gali wręczenia Nagrody w warszawskim Multikinie Złote Tarasy.
 • Walka o fotel burmistrza Cieszyna rozpoczęta

  Walka o fotel burmistrza Cieszyna rozpoczęta

  Włodzimierz Cybulski, Olgierd Lizoń i Mieczysław Szczurek - to już pewni kandydaci na stanowisko burmistrza Cieszyna - ustaliła Gazetacodzienna.pl. Wybory 21 listopada.
 • Izrael: Polscy posłowie zatrzymani na lotnisku

  Izrael: Polscy posłowie zatrzymani na lotnisku

  Posłowie PiS Jolanta Szczypińska, Piotr Cybulski i Henryk Milcarz (Lewica) zostali zatrzymani na lotnisku w Tel Awiwie. Szczypińska powiedziała, że posłom, którzy w ramach oficjalnej delegacji wracali z Autonomii Palestyńskiej, uniemożliwiono dziś powrót do kraju.
 • Uczczą pamięć Cybulskiego

  Uczczą pamięć Cybulskiego

  Filmowy "seans wspomnień" poświęcony Zbigniewowi Cybulskiemu odbędzie się w piątek, 8 stycznia, w Katowicach, mieście, z którym związany był artysta i jego rodzina. Spotkanie zaplanowano w 43. rocznicę tragicznej śmierci jednego z najpopularniejszych aktorów w powojennej historii polskiej kinematografii.