Film - córki

Artykuły - Córki (17)

 • Matki córki, czyli Kwaśniewskie w telewizji

  Matki córki, czyli Kwaśniewskie w telewizji

  Jolanta i Aleksandra Kwaśniewskie są dumne, że łączy je niezwykła więź, bo nie każda córka tak dobrze dogaduje się ze swoją mamą. Odwiedziliśmy je na planie kolejnego odcinka programu "Matki córki, czyli rodzinny galimatias".
 • O śmierci córki usłyszała w TV. Na żywo!

  O śmierci córki usłyszała w TV. Na żywo!

  Concetta Serrano dowiedziała się o morderstwie córki... podczas telewizyjnego programu emitowanego na żywo.
 • Powstaje film o Przemku Salecie

  Powstaje film o Przemku Salecie

  TVN przygotowuje film o Przemku Salecie i jego dramatycznej walce o życie córki. W głównych rolach wystąpią Szymon Bobrowski i Anna Przybylska.
 • Serialowa "druga szansa"

  Serialowa "druga szansa"

  Ciepły, miejscami wzruszający, ale i obfitujący w zabawne sytuacje serial dla całej rodziny - "Druga szansa" ("Life Unexpected") to opowieść o ludziach, którzy dostali od losu możliwość, by naprawić dawno popełnione błędy. Produkcję od czerwca pokaże telewizja AXN.
 • Kłopoty Karolaka z córką

  Kłopoty Karolaka z córką

  Z młodzieżą to zawsze kłopoty... Ledwo Darek (Tomasz Karolak) dowiedział się o istnieniu córki Amandy (Marina Łuczenko), a już ma z nią same kłopoty. Nie chce się uczyć, pyskuje, znika wieczorami. Wypisz, wymaluj - tatuś.
 • Redgrave w Robin Hoodzie

  Redgrave w Robin Hoodzie

  Vanessa Redgrave wystąpi w filmie Ridleya Scotta o Robin Hoodzie . Jak twierdzi, ucieczka w pracę pomaga jej dojść do siebie po tragicznej śmierci córki - Natashy Richardson.
 • Złoty Glob dla córki Ledgera

  Złoty Glob dla córki Ledgera

  Rodzice Heatha Ledgera ogłosili, że Złoty Glob, który australijski aktor otrzymał pośmiertnie za rolę Jokera w "Mrocznym rycerzu", trafi do rąk jego 3-letniej córeczki Matildy.
 • Różowy pokój córki Kingi

  Różowy pokój córki Kingi

  Kto był pierwszą osobą na planie, która poznała płeć dziecka Kingi i Piotrka? Nie byli to aktorzy, tylko... dekoratorka wnętrz.
 • Samotna matka, zwariowana córka

  Samotna matka, zwariowana córka

  Już pod koniec października w TVN7 ruszy siódmy sezon o samotnej matce i jej zwariowanej córce. O kolejnych kłopotach, jak zwykle kochanych, Lorelai (Lauren Graham) i Rory (Alexis Bledel) będziemy się mogli przekonywać przez cały tydzień.
 • Poruszający "Afrykański sen"

  Poruszający "Afrykański sen"

  Już dzisiaj w HBO2 premiera poruszającego dokumentu "Afrykański sen" o niezwykłej podróży matki śladami zmarłej na malarię córki.