columbia

Artykuły - Columbia (216)

 • Columbia Sportswear ogłasza dobrowolne wycofanie ogrzewanych kurtek Columbia 2012

  Columbia Sportswear ogłasza dobrowolne wycofanie ogrzewanych kurtek Columbia 2012

  Amerykańska Columbia Sportswear (firma notowana na giełdzie NASDAQ w Nowym Jorku), w ostatnim czasie powzięła informację, że niewielka liczba ogrzewanych kurtek Columbia 2012 może zawierać element w wewnętrznym mankiecie rękawa mający wadę produkcyjną, która może prowadzić do elektrycznego zwarcia, co może potencjalnie powodować ryzyko oparzenia. Columbia do chwili obecnej nie otrzymała raportów dotyczących obrażeń powiązanych z tym problemem.
 • 6 największych kosmicznych katastrof

  6 największych kosmicznych katastrof

  Człowiek jest ciekawy otaczającego go świata. Pociąga go poznawanie nie tylko własnej planety, ale też jej otoczenia. Kosmos nie jest jednak miejscem specjalnie przyjaznym ludziom, więc odkrywanie przestrzeni kosmicznej pociągnęło za sobą wiele ofiar.
 • Multimilionerzy, którzy nie skończyli liceum

  Multimilionerzy, którzy nie skończyli liceum

  Dobry umysł nie powinien się marnować - a przynajmniej nie w liceum. Dla części utalentowanych, przebojowych przedsiębiorców, artystów i byłego amerykańskiego ministra zdrowia (to nie żadna pomyłka) rzucenie się w dziki wir pracy bez zdobycia najpierw dyplomu ukończenia szkoły średniej było najlepszą rzeczą, jaką mogli zrobić z korzyścią dla stanu swoich kont bankowych.
 • Vuelta a Espana: Nibali zwycięzcą wyścigu

  Vuelta a Espana: Nibali zwycięzcą wyścigu

  Włoski kolarz Vincenzo Nibali z ekipy Liquigas został zwycięzcą 65. wyścigu Vuelta a Espana. Ostatni, 21. etap, wygrał w Madrycie po finiszu z peletonu Amerykanin Tyler Farrar (Garmin).
 • BioShock: Infinite

  BioShock: Infinite

  Z czym wam się kojarzy BioShock? Z Big Daddym - świetnie. Z małymi siostrzyczkami - bardzo dobrze. Z podwodnym Rapture - jeszcze lepiej. To teraz wyobraźcie sobie, że w kolejnej odsłonie nic z tego nie zobaczycie.
 • Vuelta: Mosquera wygrał 20. etap

  Vuelta: Mosquera wygrał 20. etap

  Hiszpan Ezequiel Mosquera z grupy Xacebo-Galicia wygrał w sobotę 20. etap wyścigu kolarskiego Vuelta a Espana o długości 172,1 km z San Martin de Valdeiglesias do Bola del Mundo. Liderem pozostał drugi na mecie Włoch Vincenzo Nibali z ekipy Liquigas.
 • Vuelta Espana: Gilbert wygrał 19. etap

  Belg Philippe Gilbert z grupy Omega Pharma wygrał w piątek w Toledo 19. etap wyścigu kolarskiego Vuelta a Espana o długości 231,2 km z Piedrahita do Toledo. Liderem pozostał Włoch Vincenzo Nibali z ekipy Liquigas.
 • Vuelta a Espana: Wygrana Cavendisha, liderem Nibaldi

  Vuelta a Espana: Wygrana Cavendisha, liderem Nibaldi

  Brytyjczyk Mark Cavendish z grupy Columbia wygrał w czwartek w Salamance 18. etap wyścigu kolarskiego Vuelta a Espana o długości 148 km z Valladolid do Salamanki. Liderem pozostał Włoch Vincenzo Nibali z ekipy Liquigas.
 • Vuelta a Espana - etap dla Velitsa, liderem Nibaldi

  Słowak Peter Velits z grupy HTC-Columbia wygrał w środę w Penafiel 17. etap wyścigu kolarskiego Vuelta a Espana - jazdę indywidualną na czas na dystansie 46 km. Liderem został Włoch Vincenzo Nibali z ekipy Liquigas.
 • Vuelta: Wygrana Barredo, Nibali nadal liderem

  Vuelta: Wygrana Barredo, Nibali nadal liderem

  Hiszpański kolarz Carlos Barredo (Quick-Step) wygrał 15. etap wyścigu Vuelta a Espana długości 187,3 km z Solares do Lagos de Covadonga. Koszulkę lidera utrzymał Włoch Vincenzo Nibali.