Colin Farrell

Synonimy:
farrell, Farrell Colin
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Colin Farrell (314)

 • Colin Farrell: Słodki drań

  Colin Farrell: Słodki drań

  Pierce Brosnan? Liam Neeson? Peter O'Toole? Ich czas już minął. Najpopularniejszym irlandzkim aktorem na świecie jest obecnie Colin Farrell, który we wtorek, 31 maja, świętuje 40. urodziny.
 • Farrell, Bellucci i Perlman w kolejnej adaptacji komiksu

  Farrell, Bellucci i Perlman w kolejnej adaptacji komiksu

  Zbliża się realizacja, planowanej od dłuższego czasu przez studio Warner Bros., adaptacji komiksu "Justice League Dark". Portal Latino Review ujawnił, że w projekcie wystąpią prawdopodobnie Colin Farrell ("Parnassus"), Monica Bellucci ("Spectre") i Ron Perlman ("Imię róży").
 • Zwierzenia Colina Farrella. Jako nastolatek był podejrzany o próbę zabójstwa

  Zwierzenia Colina Farrella. Jako nastolatek był podejrzany o próbę zabójstwa

  W oczekiwaniu na drugi sezon “Detektywa" showman Jimmy Fallon zaprosił Colina Farrella i Vince'a Vaughna do swego programu "Tonight Show". Spotkanie nie odbyło się jednak w konwencji tradycyjnego wywiadu. Prowadzący posadził obu aktorów przy stole, wręczył im papierosy i kubki kawy po czym poprosił, aby obaj powiedzieli coś na swój temat.
 • Colin Farrell: Dzięki temu, że jestem ojcem, mam cele w życiu

  Colin Farrell: Dzięki temu, że jestem ojcem, mam cele w życiu

  Aktorzy Colin Farrell i Jessica Brown Findlay zagrali razem w filmie "Zimowa opowieść", o którym opowiedzieli Annie Wendzikowskiej z "Dzień Dobry TVN". Przy okazji Farrell zdradził, jak odmieniło go ojcostwo. - Odkąd jestem ojcem, dużo myślałem o swoim życiowym celu - zwierzył się.
 • Colin Farrell: Romantyczny i bez nałogów

  Colin Farrell: Romantyczny i bez nałogów

  Pije z bliskimi herbatę, ćwiczy jogę, gra romantyczne role, od pubu woli spa - taki portret Colina Farrella przedstawiono na łamach weekendowego dodatku do włoskiego dziennika "Corriere della Sera". Irlandzki aktor opowiedział w wywiadzie o swej metamorfozie.
 • Farrell w ekranizacji gry "Warcraft"

  Farrell w ekranizacji gry "Warcraft"

  Reżyser Duncan Jones przygotowuje filmową adaptację kultowej serii gier komputerowych "Warcraft". Zdjęcia miałyby się rozpocząć w lutym przyszłego roku, a główną rolę zagra prawdopodobnie hollywoodzki gwiazdor Colin Farrell.

Zdjęcia - Colin Farrell (8)

Filmy - Colin Farrell (15)