co dalej

Artykuły - Co dalej (347)

 • Nowa ustawa frankowa. Czyżby kolejny projekt niespełnionych nadziei?

  Nowa ustawa frankowa. Czyżby kolejny projekt niespełnionych nadziei?

  Długo oczekiwany projekt ustawy autorstwa prezydenckich ekspertów, zawierający propozycję systemowego rozwiązania problemu walutowych kredytów mieszkaniowych, w końcu ujrzał światło dzienne. Tak jak w przypadku poprzednich tego typu inicjatyw pojawia się pytanie: co dalej?
 • Co dalej ze złotym? Czy jego osłabienie będzie kontynuowane?

  Co dalej ze złotym? Czy jego osłabienie będzie kontynuowane?

  Wczoraj, tj. w czwartek 5 listopada, funt był wyceniany na poziomie nieznacznie przekraczającym 6 złotych. Funt tak wysoko nie był od 2007 roku. Podobną sytuację dostrzegamy na innych parach walutowych (dolar i euro). Czy osłabienie złotego (swoją drogą korzystne dla emigrantów pracujących np. w Wielkiej Brytanii i ich rodzin) będzie kontynuowane? Dla Interii sytuację na rynku walutowym komentuje Marcin Kiepas z Admiral Markets.
 • KRUS zlikwidować można, ale co dalej?

  KRUS zlikwidować można, ale co dalej?

  Sprawa utrzymania bądź likwidacji Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego dzieli nie tylko polityków, ale także ekonomistów. Pytamy czy są jakiekolwiek uzasadnienia gospodarcze i ekonomiczne dla likwidacji systemu ubezpieczeniowego wsparcia dla rolników?
 • Wrzucimy 2 mld zł do Kompanii Węglowej i co dalej?

  Wrzucimy 2 mld zł do Kompanii Węglowej i co dalej?

  - Nowa Kompania Węglowa będzie potrzebować jeszcze ok. 2 mld zł finansowania do końca pierwszego półrocza 2016 roku - poinformował prezes KW Krzysztof Sędzikowski.
 • "Ucieczka z sekty": Czy to możliwe i co dalej?

  "Ucieczka z sekty": Czy to możliwe i co dalej?

  Opuszczenie sekty to wyzwanie wymagające nie lada siły i odwagi. Taka decyzja często pociąga za sobą dramatyczne skutki. W programie "Ucieczka z sekty", który pokaże kanał TLC, poznamy ósemkę młodych ludzi, którzy wystąpili z jednej z najbardziej konserwatywnych chrześcijańskich sekt w USA.
 • Koniec związku i co dalej?

  Koniec związku i co dalej?

  Kiedyś połączyło was wielkie uczucie. Teraz wasze drogi się rozchodzą... Na krętych ścieżkach życia warto kiedyś się spotkać, ale bywa, że lepiej zniknąć sobie z oczu na zawsze. Wybierz scenariusz, który będzie mniej bolesny.
 • Oskładkowanie wynagrodzeń rady nadzorczej - co dalej?

  Oskładkowanie wynagrodzeń rady nadzorczej - co dalej?

  Rząd pracuje nad wprowadzeniem regulacji prawnych nakazujących zapłacenie składki emerytalnej i rentowej od wynagrodzeń otrzymywanych przez członków rad nadzorczych.
 • Odbicie powstrzymane. I co dalej?

  Można nazwać to chwilowym przystankiem lub realizacją zysków, ale zwyżki Wall Street i na rynkach azjatyckich zostały powstrzymane. Czy inwestorzy mają siłę by pociągnąć rynek wyżej?
 • To już koniec obniżek na stacjach. Co dalej?

  Ceny paliw na stacjach benzynowych nie będą już spadać, możliwe są nieznaczne podwyżki - prognozuje e.petrol.pl. Analitycy BM Reflex również przewidują wzrost cen paliw.
 • Co dalej z marką Bugatti?

  Co dalej z marką Bugatti?

  Mamy ciekawe informacje dotyczące przyszłości marki Bugatti. Nie jest tajemnicą, że na każdym wyprodukowanym egzemplarzu Veyrona należąca do Volkswagena firma traci ogromne pieniądze.

Filmy - Co dalej (1)

 • To najlepsza terapia po rozstaniu z ukochanym!

  Zamiast płakać po zerwaniu, oddaj pamiątki, które przypominają ci o ukochanej osobie, do Muzeum Zerwanych Związków! Ta wędrująca ekspozycja od kilku lat robi furorę na całym świecie. Składają się na nią eksponaty przekazywane przez posiadaczy złamanych serc. Nadpalona suknia ślubna, maskotki, wspólnie kupowane gadżety świadczące o pasjach łączących zakochanych... Chyba w żadnym innym muzeum sztuka nie jest tak wiernym odzwierciedleniem życia!