Claudia Cardinale

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
claudia cardinale ,

Artykuły - Claudia Cardinale (11)

 • Claudia Cardinale: Najpiękniejsza Włoszka w Tunezji

  Claudia Cardinale: Najpiękniejsza Włoszka w Tunezji

  Przez 19 lat Claudia Cardinale wprowadzała w błąd swojego syna i opinię publiczną, żeby ukryć bolesny sekret młodości.
 • Claudia Cardinale: Bolesny sekret młodości

  Claudia Cardinale: Bolesny sekret młodości

  Claudia Cardinale mówiła, że uroda pozwoliła jej postawić pierwsze kroki na drodze kariery, ale gdyby nie miała talentu aktorskiego, zakończyłaby ją po kilku latach i popadła w zapomnienie. Nie miała łatwego życia, przez 19 lat wprowadzała w błąd opinię publiczną, żeby ukryć bolesny sekret młodości.
 • Claudia Cardinale sprzedaje część swojej garderoby

  Claudia Cardinale sprzedaje część swojej garderoby

  Po tym, jak zrobiły to inne gwiazdy, m.in. Catherine Deneuve, Claudia Cardinale wylicytuje część swojej garderoby, w tym kilka strojów noszonych w filmach. Informację o planowanej aukcji ogłosił dom aukcyjny Sothebys.
 • Claudia Cardinale: Bella Italiana

  Claudia Cardinale: Bella Italiana

  W środę, 17 maja, początek festiwal filmowego w Cannes. Na plakacie, który promuje 70. edycję imprezy, widnieje zdjęcie ikony włoskiego kina Claudii Cardinale. Co miłośnicy kina powinni wiedzieć o tej kultowej aktorce?
 • Claudia Cardinale: "Miałam u stóp cały świat"

  Claudia Cardinale: "Miałam u stóp cały świat"

  Mówiono o niej Bella Italia, a ona zachwycała w "Osiem i pół" i "Lamparcie". Wierzy, że warto być tajemniczą. Nigdy się nie rozebrała przed kamerą, choć za sławę słono zapłaciła.
 • Festiwal filmowy w Cannes 2017: Jest plakat

  Festiwal filmowy w Cannes 2017: Jest plakat

  Właśnie zaprezentowano oficjalny plakat jubileuszowego, 70. festiwalu filmowego w Cannes. Znalazła się na nim młodziutka Claudia Cardinale.
 • Claudia Cardinale: Telefon wciąż dzwoni

  Claudia Cardinale: Telefon wciąż dzwoni

  Telefon gwiazdy włoskiego kina Claudii Cardinale nie przestaje dzwonić. "To niesłychane. Mam 77 lat. Zagrałam w 154 filmach i dalej dzwonią do mnie z kolejnymi propozycjami"- powiedziała mieszkająca na stałe w Paryżu aktorka.
 • Rosati u boku Dustina Hoffmana

  Rosati u boku Dustina Hoffmana

  - Teraz kręcę serial dla HBO. To drobna rola u boku Dustina Hoffmana - ujawniła Weronika Rosati, którą niedługo będziemy mogli oglądać w hollywoodzkim hicie "Largo Winch 2".
 • Claudia Cardinale w Łodzi

  Claudia Cardinale w Łodzi

  Kilkuminutową owacją na stojąco nagrodzili Claudię Cardinale uczestnicy spotkania z gwiazdą w łódzkiej "filmówce". Wcześniej aktorka w uroczysty sposób odsłoniła tablicę imienia Zygmunta Kałużyńskiego w kinie Bałtyk.
 • Claudie Cardinale jest już w Polsce

  Claudie Cardinale jest już w Polsce

  Ikona kina, słynna włoska aktorka Claudia Cardinale będzie gościem festiwalu filmowego Philips Cinema Mundi im. Zygmunta Kałużyńskiego. Impreza rozpocznie się w piątek Łodzi, potrwa trzy dni. Publiczność obejrzy 40 znakomitych produkcji z całego świata.

Filmy - Claudia Cardinale (3)