Chuck Norris

Synonimy:
Norris Chuck,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Chuck Norris (16)

 • Chuck Norris: Niezniszczalny

  Chuck Norris: Niezniszczalny

  Gwiazdor kina i telewizji, a także prawdziwy mistrz sztuk walki, który od lat nie schodzi z ust widzów na całym świecie. Autor kilku książek, w tym autobiograficznego "Against All Odds", artysta niezwykle liberalny - kiedy w internecie królowały dowcipy na jego temat, nie tylko nie próbował zatrzymać tej humorystycznej fali, ale wręcz ją podsycał. We wtorek 10 marca 80 lat kończy Chuck Norris.
 • Jessica Simpson: Chuck Norris, Denzel Washington i molestowanie seksualne

  Jessica Simpson: Chuck Norris, Denzel Washington i molestowanie seksualne

  Amerykańska aktorka i piosenkarka w najnowszym wywiadzie przypomniała, że gdy była dzieckiem, uczestniczyła w przesłuchaniach do popularnego programu muzycznego. Usłyszała wtedy, że za mocno porusza brwiami i że powinna pójść na korepetycje do profesjonalnego aktora. Simpson wybrała Chucka Norrisa. "Musisz odnaleźć w sobie wewnętrznego Denzela Washingtona" - poradził jej wtedy aktor.
 • Chuck Norris odwiedził skocznię Holmenkollen

  Chuck Norris odwiedził skocznię Holmenkollen

  Amerykański aktor Chuck Norris zwiedził skocznię Holmenkollen w Oslo. Jego przewodnikiem była aktualna mistrzyni olimpijska i mistrzyni świata w skokach narciarskich Maren Lundby, która wyjaśniła aktorowi na czym polega ta dyscyplina.
 • Chuck Norris z wizytą u Viktora Orbana

  Chuck Norris z wizytą u Viktora Orbana

  Premier Węgier Viktor Orban zamieścił na swoim profilu na Facebooku wideo przedstawiające go w towarzystwie aktora filmów akcji Chucka Norrisa. Zdjęcie obu pojawiło się w też w czwartek, 29 listopada, w prasie węgierskiej.
 • Chuck Norris "umarł dwa razy"?

  Chuck Norris "umarł dwa razy"?

  ​77-letni aktor w ciągu niespełna godziny przeszedł dwa zawały serca. Gdyby nie był "tym" Chuckiem Norrisem, lekarze nie dawaliby mu szans na przeżycie.
 • Dokument "Chuck Norris kontra komunizm" na antenie HBO

  Dokument "Chuck Norris kontra komunizm" na antenie HBO

  Dokument produkcji HBO Europe "Chuck Norris kontra komunizm" opowiada o wpływie amerykańskiego kina rozrywkowego na rewolucję ustrojową, jaka dokonała się pod koniec lat 80. w Rumunii. Premiera filmu - 2 grudnia o godz. 22 w HBO 2.
 • Anderson Silva liczy na pomoc Chucka Norrisa

  Anderson Silva liczy na pomoc Chucka Norrisa

  Chuck Norris otrzymał propozycję wzmocnienia sztabu szkoleniowego rywalizującego w formule MMA (mieszane sztuki walki) Brazylijczyka Andersona Silvy. Amerykański aktor miałby mu pomóc przed zbliżającą się walką o pas mistrza świata organizacji UFC.
 • Hollywoodzka bujda na resorach

  Hollywoodzka bujda na resorach

  Kino rządzi się swoimi prawami, zwłaszcza to rodem z Hollywood. Jego twórcy często karmią nas mitami, które zdają się ocierać o rzeczywistość. Czy są wśród nich takie, które zawierają choć ziarnko prawdy? Postanowiliśmy to zbadać.

Filmy - Chuck Norris (5)