Christoph Waltz

Artykuły - Christoph Waltz (43)

 • ​Christoph Waltz, czyli fortuna, zdrada i tulipany

  ​Christoph Waltz, czyli fortuna, zdrada i tulipany

  Burzliwy romans "Tulipanowa gorączka", zrealizowany na podstawie bestsellerowej powieści Debory Moggach, w kinach będziemy mogli oglądać od 8 września. U boku zjawiskowej Alicii Vikander ("Dziewczyna z portretu", "Ex-Machina", "Kochanek królowej") występuje urodzony w Wiedniu laureat dwóch Oscarów - za role w "Bękartach wojny" i w "Django" - Christoph Waltz.
 • Christoph Waltz u Roberta Rodrigueza

  Christoph Waltz u Roberta Rodrigueza

  Christoph Waltz ("Django") dołączył do obsady nowego filmu Roberta Rodrigueza "Alita: Battle Angel". Adaptację popularnej mangi wyprodukuje James Cameron.
 • "Spectre": Christoph Waltz o pracy z Danielem Craigiem

  "Spectre": Christoph Waltz o pracy z Danielem Craigiem

  Christoph Waltz, wcielający się w głównego antagonistę agenta 007 w "Spectre", najnowszym filmie o przygodach Jamesa Bonda, wyznał, że wcielanie się w czarne charaktery nie stanowi dla niego większej trudności. Nie szczędził także słów uznania wobec Daniela Craiga.
 • Christoph Waltz jako przeciwnik Bonda?

  Christoph Waltz jako przeciwnik Bonda?

  Christoph Waltz zagra w nowym filmie o przygodach Jamesa Bonda. Dwukrotny zdobywca Oscara najpewniej wcieli się w szwarzcharakter.
 • Christoph Waltz w ekranizacji "Tulipanowej gorączki"

  Christoph Waltz w ekranizacji "Tulipanowej gorączki"

  Dwukrotny laureat Oscara, austriacki aktor Christoph Waltz, dołączył do obsady filmu "Tulip Fever". Obraz jest ekranizacją powieści "Tulipanowa gorączka", a za reżyserię odpowiada Justin Chadwick.
 • Waltz ubiera się u Prady

  Waltz ubiera się u Prady

  Projektantka Miuccia Prada znów zaprosiła do współpracy czołowych aktorów. Tym razem nawiększą gwiazdą kampanii na sezon jesień/zima 2013/2014 jest Christoph Waltz, dwukrotny laureat Oscara. Towarzyszą mu Ben Whishaw i Ezra Miller.
 • Waltz zagra polskiego policjanta

  Waltz zagra polskiego policjanta

  Dwukrotny laureat Oscara, Christoph Waltz wcieli się w polskiego policjanta w filmie "True Crimes". Produkcja będzie ekranizacją wydarzeń, które 10 lat temu miały miejsce we Wrocławiu po wydaniu powieści "Amok" Krystiana Bali.

Zdjęcia - Christoph Waltz (2)

Filmy - Christoph Waltz (4)

 • "Django" (2)

  Tytułowym bohaterem najnowszego filmu Quentina Tarantino jest Django (Jamie Foxx) wyzwolony niewolnik, który pod skrzydłami niemieckiego dentysty Schultza (Christoph Waltz) uczy się fachu, łapiąc łotrów. We dwóch wyprawiają się po żonę wyzwoleńca, która jest niewolnicą bezwzględnego plantatora Calvina Candie (Leonardo DiCaprio).
 • "Django Unchained"

  Django (Jamie Foxx) wyzwolony niewolnik, pod skrzydłami niemieckiego dentysty Schultza (Christoph Waltz) uczy się fachu, łapiąc łotrów. We dwóch wyprawią się po żonę wyzwoleńca, która jest niewolnicą bezwzględnego plantatora Calvina Candie (Leonardo DiCaprio)...
 • Christoph Waltz o pracy na planie filmu "Rzeź"

  Lubię filmy, które rozgrywają się w jednym miejscu - mówi Christoph Waltz, odtwórca jednej z głównych ról w najnowszym filmie Romana Polańskiego, "Rzeź".
 • "Rzeź"

  Dwie nowojorskie pary: Alan (Christoph Waltz) i Nancy (Kate Winslet) oraz Michael (John C. Reilly) i Penelope (Jodie Foster). Zdawałoby się, że wszystko je łączy. Nienaganne maniery, wysoki standard życia i satysfakcja z uczących się w najlepszych szkołach dzieci...