Chris Pine

Artykuły - Chris Pine (11)

 • Chris Pine nowym "Świętym"

  Chris Pine nowym "Świętym"

  Przygotowania do nowej ekranizacji serii powieści Lesliego Charterisa, których bohaterem był szlachetny włamywacz Simon Templar zwany "Świętym", wchodzą w decydującą fazę. Choć rozmowy z Chrisem Pinem wciąż jeszcze trwają, to jest już pewne, że to on wcieli się w tę kultową postać, którą wcześniej zagrali Roger Moore i Val Kilmer.
 • Chris Pine wspomina zmarłego przyjaciela

  Chris Pine wspomina zmarłego przyjaciela

  Aktor Chris Pine zaprezentował zwiastun filmu dokumentalnego "Love, Antosha", skupiającego się na życiu jego przyjaciela Antona Yelchina. Obaj poznali się na planie "Star Treka", który w 2019 roku obchodzi dziesiątą rocznicę swojej premiery. Yelchin zginął w wypadku w czerwcu 2016 roku, na kilka tygodni przed premierą trzeciego filmu z serii.
 • Chris Pine będzie kręcić w Polsce

  Chris Pine będzie kręcić w Polsce

  Uważany za jednego z najgorętszych młodych aktorów Hollywood, Chris Pine, będzie kręcić film w Polsce. Aktor zagra w "Violence of Action", którego akcja częściowo rozgrywa się w naszym kraju.
 • Czwarty "Star Trek" nie powstanie?

  Czwarty "Star Trek" nie powstanie?

  Produkcja czwartego filmu z serii "Star Trek" od początku nie przebiegała zgodnie z planem. W obliczu piętrzących się problemów i rezygnacji kolejnych osób wytwórnia Paramount postanowiła póki co zrezygnować z jego realizacji.
 • Idealni na wakacje

  Idealni na wakacje

  Patrząc na nich, nie dziwi fakt, że są na ustach wszystkich. Oto aktorzy, z którymi na plaży (i nie tylko) byłoby, o czym... rozmawiać. Takiemu towarzystwu w upalny dzień żadna z pań nie mogłaby się oprzeć!
 • "Star Trek": Chris Hemsworth ponownie na pokładzie USS Enterprise

  "Star Trek": Chris Hemsworth ponownie na pokładzie USS Enterprise

  Chris Hemsworth powróci do roli George'a Kirka w czwartej części "Star Treka". Australijski aktor wcielił się w ojca głównego bohatera, granego przez Chrisa Pine'a w pierwszym filmie nowej serii z 2009 roku.
 • Chris Pine: Na moim miejscu każdy by się bał!

  Chris Pine: Na moim miejscu każdy by się bał!

  Chris Pine to jedna z najjaśniejszych wschodzących gwiazd na hollywoodzkim firmamencie. Pełna wyzwań rola w najnowszej produkcji Disneya będzie ważnym elementem jego aktorskiej kariery. W "Czasie próby" Pine wciela się w dowódcę maleńkiej łodzi ratunkowej, który stawia czoła jednemu z najstraszliwszych sztormów w historii Atlantyku. I zostaje bohaterem.
 • Chris Pine u boku Wonder Woman

  Chris Pine u boku Wonder Woman

  Chris Pine dołączył do obsady filmu "Wonder Woman". Produkcja Warner Bros trafi na ekrany kin w 2017 roku.
 • Słynny agent powraca

  Słynny agent powraca

  Keira Knightley wygrywa jak dotąd wyścig o rolę przyszłej żony Jacka Ryana, słynnego agenta z książek Toma Clancy'ego. Paramount szykuje właśnie kolejny film z udziałem bohatera.
 • Clooney zbiera ekipę do filmu!

  Clooney zbiera ekipę do filmu!

  George Clooney w swojej najnowszej produkcji - "Farragut North" - najchętniej widziałby w głównych rolach: Philipa Seymoura Hoffmana, Paula Giamattiego i Chrisa Pine`a.

Filmy - Chris Pine (2)