Chris Hemsworth

Artykuły - Chris Hemsworth (22)

 • Chris Hemsworth naciąga fanów? Uwaga na jego aplikację do ćwiczeń

  Chris Hemsworth naciąga fanów? Uwaga na jego aplikację do ćwiczeń

  Chris Hemsworth, australijski aktor, który ostatnio zagrał w przebojowym filmie "Tyler Rake: Ocalenie" miesiąc temu zaproponował sześć tygodni darmowego ćwiczenia fitness w aplikacji online. Wielu z tych, którzy się na to skusili, są mu teraz winni pieniądze.
 • Chris Hemsworth: Zapasy papieru

  Chris Hemsworth: Zapasy papieru

  Chris Hemsworth zgodnie z zaleceniami dotyczącymi samoizolacji przebywa aktualnie w swoim domu w Australii. W programie "Jimmy Kimmel Live! (home edition)" znany z roli Thora aktor opowiedział o tym, jak mija mu czas w trakcie pandemii koronawirusa.
 • Chris Hemsworth w filmie "Tyler Rake: Ocalenie" [zwiastun]

  Chris Hemsworth w filmie "Tyler Rake: Ocalenie" [zwiastun]

  24 kwietnia na platformę Netflix trafi film „Tyler Rake: Ocalenie”, w którym w roli głównej zobaczymy Chrisa Hemswortha. Popularny Thor wciela się tu w rolę nieustraszonego najemnika, który podejmuje się niebezpiecznej misji.
 • Taika Waititi reżyserem "Thora 4"

  Taika Waititi reżyserem "Thora 4"

  W sobotę 20 lipca podczas Comic-Conu w San Diego Marvel Studios ma przedstawić swoje plany na najbliższe lata. Na kilka dni przed konferencją ujawniono, że powstanie czwarta część solowych przygód Thora. Jej reżyserem i scenarzystą został odpowiedzialny za "Thor: Ragnarok" Taika Waititi.
 • Chris Hemsworth zagra Hulka Hogana

  Chris Hemsworth zagra Hulka Hogana

  Chris Hemsworth, znany przede wszystkim z roli Thora w ekranizacjach komiksów Marvela, wcieli się w słynnego zapaśnika i aktora Hulka Hogana.
 • Czwarty "Star Trek" nie powstanie?

  Czwarty "Star Trek" nie powstanie?

  Produkcja czwartego filmu z serii "Star Trek" od początku nie przebiegała zgodnie z planem. W obliczu piętrzących się problemów i rezygnacji kolejnych osób wytwórnia Paramount postanowiła póki co zrezygnować z jego realizacji.
 • Ujawniono tytuł nowych "Facetów w czerni"

  Ujawniono tytuł nowych "Facetów w czerni"

  "Faceci w czerni" powrócą do amerykańskich kin już w 2019 roku. Niedługo powinien zostać zaprezentowany pierwszy zwiastun produkcji. Dziś ujawniono natomiast tytuł filmu.
 • Podryw na Chrisa Hemswortha

  Podryw na Chrisa Hemswortha

  Kobieta z Syberii straciła kilkadziesiąt tysięcy złotych w wyniku oszustwa. Tajemniczy adorator wmówił jej, że jest znanym aktorem Chrisem Hemsworthem i spotka się z nią, jeśli 42-latka zapłaci za jego podróż.
 • Chris Hemsworth: Przystojniak z młotem

  Chris Hemsworth: Przystojniak z młotem

  Wiele osób zna go przede wszystkim za sprawą kreacji Thora w kolejnych ekranizacjach komiksów Marvela. Ale Chris Hemsworth - przystojny Australijczyk, który właśnie kończy 35 lat - ma też wiele innych udanych ról na koncie.
 • Idealni na wakacje

  Idealni na wakacje

  Patrząc na nich, nie dziwi fakt, że są na ustach wszystkich. Oto aktorzy, z którymi na plaży (i nie tylko) byłoby, o czym... rozmawiać. Takiemu towarzystwu w upalny dzień żadna z pań nie mogłaby się oprzeć!

Zdjęcia - Chris Hemsworth (1)

Filmy - Chris Hemsworth (2)

 • Przyszłe mamy na Oscarowej gali

  Wśród gwiazd, które uświetniły Oscarową galę, można było również wypatrzeć przyszłe mamy w kreacjach podkreślających ciążowe kształty - aktorki Kerry Washington i Elsę Pataky. Ta ostatnia pozowała fotoreporterom w towarzystwie swoje męża, Chrisa Hemswortha.
 • "Królewna Śnieżka i łowca"

  Dawno, dawno temu, w odległej krainie żyła zła królowa, która poleciła swemu myśliwemu zgładzić jedyną niewiastę piękniejszą od niej samej. Nie spodziewała się jednak, że podwładny sprzeciwi się jej rozkazom i zamiast zabić Królewnę Śnieżkę... nauczy ją sztuki wojny.