Chris Hemsworth

Artykuły - Chris Hemsworth (26)

 • Chris Hemsworth: Mięśniak?

  Chris Hemsworth: Mięśniak?

  Chris Hemsworth słynie z imponującej muskulatury, nad którą pracuje niestrudzenie podczas morderczych treningów. Co ciekawe, sylwetka, której pozazdrościć mógłby mu niejeden profesjonalny sportowiec, bywa dla filmowego Thora źródłem problemów. Jak zaznaczył aktor, jego wysiłek jest często niedoceniany. "Dbanie o muskulaturę jest postrzegane jako próżność" - stwierdził gwiazdor.
 • Chris Hemsworth wpędza w kompleksy dublującego go kaskadera

  Chris Hemsworth wpędza w kompleksy dublującego go kaskadera

  Przygotowujący się do roli w kolejnej części "Thora" aktor ostro trenuje, by na ekranie imponować formą i sylwetką. Sprawia przez to kłopot dublującemu go kaskaderowi. Bobby Holland Hanton zdradził, że choć sam ostro ćwiczy, ma kłopot z osiągnięciem takich rezultatów, jakimi szczyci się Chris Hemsworth. "Piszę do niego czasem: 'Wielkie dzięki stary, tym razem będzie mi jeszcze trudniej'" - przyznał szczerze kaskader.
 • Chris Hemsworth mentorem 16-letniego kolegi z planu

  Chris Hemsworth mentorem 16-letniego kolegi z planu

  16-letni dziś Rudhraksh Jaiswal, czyli filmowy Ovi Mahajan Jr z filmu "Tyler Rake: Ocalenie", twierdzi, że kolega z planu, czyli Chris Hemsworth, pomaga mu w codziennych sytuacjach kryzysowych. Dodaje też, że pomógł mu stać się lepszym aktorem.
 • Żona Chrisa Hemswortha opublikowała jego zdjęcie w wannie

  Żona Chrisa Hemswortha opublikowała jego zdjęcie w wannie

  Na zrobionym przez Elsę Pataky zdjęciu aktor został uchwycony podczas kąpieli z synem. Obaj cali są w pianie i wygląda na to, że świetnie się bawią. W komentarzach fani zarzucili żonie Hemswortha, że jest strasznie zapominalska. Ale nie mieli racji.
 • Chris Hemsworth naciąga fanów? Uwaga na jego aplikację do ćwiczeń

  Chris Hemsworth naciąga fanów? Uwaga na jego aplikację do ćwiczeń

  Chris Hemsworth, australijski aktor, który ostatnio zagrał w przebojowym filmie "Tyler Rake: Ocalenie" miesiąc temu zaproponował sześć tygodni darmowego ćwiczenia fitness w aplikacji online. Wielu z tych, którzy się na to skusili, są mu teraz winni pieniądze.
 • Chris Hemsworth: Zapasy papieru

  Chris Hemsworth: Zapasy papieru

  Chris Hemsworth zgodnie z zaleceniami dotyczącymi samoizolacji przebywa aktualnie w swoim domu w Australii. W programie "Jimmy Kimmel Live! (home edition)" znany z roli Thora aktor opowiedział o tym, jak mija mu czas w trakcie pandemii koronawirusa.
 • Chris Hemsworth w filmie "Tyler Rake: Ocalenie" [zwiastun]

  Chris Hemsworth w filmie "Tyler Rake: Ocalenie" [zwiastun]

  24 kwietnia na platformę Netflix trafi film „Tyler Rake: Ocalenie”, w którym w roli głównej zobaczymy Chrisa Hemswortha. Popularny Thor wciela się tu w rolę nieustraszonego najemnika, który podejmuje się niebezpiecznej misji.
 • Taika Waititi reżyserem "Thora 4"

  Taika Waititi reżyserem "Thora 4"

  W sobotę 20 lipca podczas Comic-Conu w San Diego Marvel Studios ma przedstawić swoje plany na najbliższe lata. Na kilka dni przed konferencją ujawniono, że powstanie czwarta część solowych przygód Thora. Jej reżyserem i scenarzystą został odpowiedzialny za "Thor: Ragnarok" Taika Waititi.
 • Chris Hemsworth zagra Hulka Hogana

  Chris Hemsworth zagra Hulka Hogana

  Chris Hemsworth, znany przede wszystkim z roli Thora w ekranizacjach komiksów Marvela, wcieli się w słynnego zapaśnika i aktora Hulka Hogana.
 • Czwarty "Star Trek" nie powstanie?

  Czwarty "Star Trek" nie powstanie?

  Produkcja czwartego filmu z serii "Star Trek" od początku nie przebiegała zgodnie z planem. W obliczu piętrzących się problemów i rezygnacji kolejnych osób wytwórnia Paramount postanowiła póki co zrezygnować z jego realizacji.

Zdjęcia - Chris Hemsworth (2)

 • film.interia.pl
  Serce nie sługa. One pokochały młodszych!
 • film.interia.pl
  "Łowca i Królowa Lodu": Pierwsze plakaty

Filmy - Chris Hemsworth (2)

 • Przyszłe mamy na Oscarowej gali

  Wśród gwiazd, które uświetniły Oscarową galę, można było również wypatrzeć przyszłe mamy w kreacjach podkreślających ciążowe kształty - aktorki Kerry Washington i Elsę Pataky. Ta ostatnia pozowała fotoreporterom w towarzystwie swoje męża, Chrisa Hemswortha.
 • "Królewna Śnieżka i łowca"

  Dawno, dawno temu, w odległej krainie żyła zła królowa, która poleciła swemu myśliwemu zgładzić jedyną niewiastę piękniejszą od niej samej. Nie spodziewała się jednak, że podwładny sprzeciwi się jej rozkazom i zamiast zabić Królewnę Śnieżkę... nauczy ją sztuki wojny.