InteriaTV - choinka

Filmy - Choinka (50)

 • Jak pozbyć się choinki po świętach? 5 eko-sposobów

  Po świętach często nie wiemy co zrobić z żywym drzewkiem, które wdzięcznie zdobiło nasze domy. Pokazujemy zatem 5 przyjaznych środowisku sposobów na pozbycie się choinki. Wcale nie musimy wyrzucać jej na śmietnik! (Cover Video/x-news)
 • Jakie znaczenie mają kolory i kształty bombek?

  Na choinkach wieszamy mnóstwo różnych bombek. Okazuje się, ze ich kształty i kolory miały swoje określone znaczenie. O symbolice ozdób świątecznych opowiedziała Izabela Brymerska z Muzeum Bombek w Miliczu. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Jak przewieźć choinkę, by nie dostać mandatu?

  Rzecznik KGP insp. Mariusz Ciarka wyjaśnił jak prawidłowo przewozić choinkę na dachu samochodu. Jak prawidłowo zabezpieczyć drzewko? Za co można dostać mandat? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Kot kontra choinka. Jak to się zazwyczaj kończy?

  Kot kontra choinka - to nie może się dobrze skończyć. Te futrzaki wyjątkowo uwielbiają wspinanie, a większość z nich nie może się powstrzymać, widząc w domu tak piękny obiekt. Zobaczcie co stało się z corocznym drzewkiem. (STORYFUL/x-news)
 • Co zamiast choinki?

  Projektantka Joanna Wróblewska-Marciniak podpowiedziała co możemy wykorzystać do ozdoby mieszkania zamiast choinki. – Zawsze radzę, żeby sięgnąć po naturę i po jakość – powiedziała. Jakie wianki można zrobić? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Żyrafa użyła choinkę, aby... podrapać się po brzuchu

  Opiekun szedł właśnie nakarmić żyrafy, gdy zobaczył co robi jedna z podopiecznych. Nie mogąc wytrzymać, zwierzę rzuciło się na choinkę, która zdobiła ich wybieg i podrapała się po brzuchu. Zobaczcie sami.
 • Jak i kiedy przesadzić choinkę z donicy do ogrodu?

  Święta już minęły i powoli zbliża się czas rozbierania choinki. Gdy kupiliśmy drzewko w donicy, można spróbować przesadzić je do ziemi w ogrodzie. O tym, jak to zrobić, opowiedziała Maja Popielarska. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Choinka z niespodzianką. Nie uwierzycie

  Pewna rodzina z Australii zaniepokoiła się, gdy zorientowała się, że co jakiś czas ich choinka porusza się. Jak się okazało, wąż znalazł sobie tam kryjówkę i nie zamierzał z niej wychodzić.
 • Jak przedłużyć życie choinki?

  Prof. Stanisław Drozdowski z Wydziału Leśnego SGGW wyjaśnił, jak dbać o świąteczną choinkę. Co zrobić, aby przetrwała jak najdłużej? Jak ją podlewać? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Choinka idealna. Świerk, jodła, a może cyprysik?

  Obowiązkową ozdobą świąteczną jest choinka. Bloger ogrodnik Łukasz Skop wyjaśnił, jakie drzewko wybrać, aby jego zapach roznosił się po całym domu. Lepsza jest choinka cięta czy w doniczce? (Dzień Dobry TVN/x-news)