Chłopiec

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
chłopiec ,

Artykuły - Chłopiec (6)

Filmy - Chłopiec (25)

 • Chłopiec ma nietypowego kolegę. Spodoba ci się

  Trudne czasy potrafią zaowocować nietypowymi przyjaźniami. Czteroletni Graysen tuż przed wybuchem pandemii koronawirusa przeprowadził się z rodzicami na Florydę. Zamknięcie przedszkoli, szkół i powszechna izolacja uniemożliwiły mu poznanie kolegów i koleżanek. O dziwo, znalazł przyjaciela gdzie indziej. W trakcie wydawałoby się zupełnie prozaicznego odbioru śmieci, Graysen zakolegował się z kierowcą śmieciarki. Teraz chłopiec ze zniecierpliwieniem czeka na jego przyjazd. Zawsze może liczyć na mały wyścig, albo zwykłe przybicie piątki. Zobaczcie
 • Młodziutki Norweg pasjonuje się hokejem. Radzi sobie bardzo dobrze

  Historia zna wiele przypadków ludzi obdarzonych wyjątkowym talentem w bardzo młodym wieku. Ten mały Norweg zdaje się jednak przesuwać granicę jeszcze dalej. 2-letni Mio, mieszkający w Oslo, ma dar i umiłowanie do hokeja. Sportem zainteresował się bardzo wcześnie i od tamtej pory chętnie trenuje. Jak mówi jego mama, z kijem i rękawicami nie rozstaje się nawet w łóżku. Codziennie ogląda też hokejowe filmy na YouTube. Widać, że na tak młody wiek ma dobrą koordynację i boiskowe wyczucie. Mio życzymy dalszej chęci do zabawy i pracy!
 • Chłopiec prezentuje poprawne mycie rąk

  Wilder Rowen, 6-letni chłopiec dołączył do edukacji na rzecz mycia rąk. W nagranym wraz z mamą krótkim filmie demonstruje, jak robić to poprawnie. Skojarzenia, które przychodzą mu do głowy na myśl o poszczególnych etapach mycia są bardzo ciekawe i na pewno pomocne. Nie tylko dla malucha, ale i dla wszystkich, którzy chcą wiedzieć, jak dobrze myć ręce.
 • Dziecko i owieczka zostali najlepszymi przyjaciółmi. Urocze

  Ta dwójka od pierwszego spotkania została najlepszymi przyjaciółmi. Urocze, prawda?