Chłopiec

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
chłopiec ,

Artykuły - Chłopiec (6)

Filmy - Chłopiec (50)

 • Chłopiec, którego rozpierała energia zatańczył w samych kąpielówkach i zrobił orzełka w śniegu

  Epidemia koronawirusa zakłóciła urlop wielu amerykańskim rodzinom, które chciały wyjechać na wycieczkę podczas ferii wiosennych. Pomimo to pewnego chłopca rozpierała energia. - Powiedziałam mu, że trwa przerwa wiosenna, jesteśmy na plaży i świetnie się bawimy - stwierdziła matka chłopca, który nie zważając na niską temperaturę tańczył w samych kąpielówkach i zrobił orzełka w śniegu. - To pokazuje, że nadal możemy doświadczać radości w tych okropnych czasach - dodała autorka filmu.
 • Młodziutki Norweg pasjonuje się hokejem. Radzi sobie bardzo dobrze

  Historia zna wiele przypadków ludzi obdarzonych wyjątkowym talentem w bardzo młodym wieku. Ten mały Norweg zdaje się jednak przesuwać granicę jeszcze dalej. 2-letni Mio, mieszkający w Oslo, ma dar i umiłowanie do hokeja. Sportem zainteresował się bardzo wcześnie i od tamtej pory chętnie trenuje. Jak mówi jego mama, z kijem i rękawicami nie rozstaje się nawet w łóżku. Codziennie ogląda też hokejowe filmy na YouTube. Widać, że na tak młody wiek ma dobrą koordynację i boiskowe wyczucie. Mio życzymy dalszej chęci do zabawy i pracy!
 • Chłopiec prezentuje poprawne mycie rąk

  Wilder Rowen, 6-letni chłopiec dołączył do edukacji na rzecz mycia rąk. W nagranym wraz z mamą krótkim filmie demonstruje, jak robić to poprawnie. Skojarzenia, które przychodzą mu do głowy na myśl o poszczególnych etapach mycia są bardzo ciekawe i na pewno pomocne. Nie tylko dla malucha, ale i dla wszystkich, którzy chcą wiedzieć, jak dobrze myć ręce.
 • Niesamowity popis siedmiolatka. Bez najmniejszego wysiłku wbija kule do łuzy

  Jamie Williams ma siedem lat i jest zapalonym bilardzistom. Kule do łuzy wbija bez najmniejszego wysiłku. Chłopiec gra odkąd skończył trzy lata. Wideo zostało nagrane w sierpniu ubiegłego roku w sali do snookera w Holyhead. Od 24 stycznia film obejrzało ponad 1,4 miliona osób. (STORYFUL/x-news)