Charlize Theron

Artykuły - Charlize Theron (220)

 • "Niedobrani" [recenzja]: Polityka miłości

  "Niedobrani" [recenzja]: Polityka miłości

  Gdy ostatnim razem Seth Rogen brał się za światową politykę przy okazji "Wywiadu ze słońcem narodu", skończyło się na międzynarodowym skandalu i groźbie trzeciej wojny światowej. Większość twórców po takim sparzeniu się skupiłaby się innych tematach. Ale nie Rogen. Uspokajam, "Niedobrani" żadnej wojny nie wywołają. Spowodują za to sporo wybuchów szczerego śmiechu.
 • Brad Pitt ma romans z rywalką Angeliny

  Brad Pitt ma romans z rywalką Angeliny

  Brad Pitt i Angelina Jolie przez kilkanaście lat uchodzili za parę idealną. Oboje piękni, spełnieni zawodowo, skoncentrowani na dzieciach. Niestety, w 2016 roku aktorka złożyła pozew o rozwód.
 • Brad Pitt ma romans z Charlize Theron?

  Brad Pitt ma romans z Charlize Theron?

  Czy ​Charlize Theron i Brad Pitt są parą? Tak twierdzi brytyjski dziennik "The Sun", powołując się na informatora z kręgów hollywoodzkich gwiazd. Ponoć laureatka Oscara za "Monster" spotyka się z gwiazdą "Siedem" od kilku miesięcy, a ich znajomość z przyjacielskiej zamieniła się w coś znacznie głębszego.
 • Charlize Theron: Atomowa blondynka

  Charlize Theron: Atomowa blondynka

  Ma na swym koncie ponad 40 ról filmowych, jednego Oscara i stałe miejsce w rankingach najseksowniejszych i najbardziej pożądanych kobiet świata. Urodzona w RPA Charlize Theron dla dobrej roli gotowa jest się oszpecić, a nawet przytyć 18 kilogramów.
 • Charlize Theron: Cała prawda o macierzyństwie

  Charlize Theron: Cała prawda o macierzyństwie

  "Tully", nowy film twórców "Juno", to słodko-gorzki obraz prawdy o macierzyństwie, którego ucieleśnieniem jest Charlize Theron. Aktorka podkreśla, że temat depresji poporodowej to problem, którego nie można zamykać w ciasnym pudełku z podpisem "zmęczona matka".
 • Charlize Theron: Przytyła 18 kg do roli

  Charlize Theron: Przytyła 18 kg do roli

  "Tully", film twórców "Juno", to słodko-gorzki obraz prawdy o macierzyństwie, którego ucieleśnieniem jest Charlize Theron. Aktorka podkreśla, że temat depresji poporodowej to problem, którego nie można zamykać w ciasnym pudełku z podpisem "zmęczona matka".
 • Charlize Theron i Vin Diesel spotkali się z piłkarzami Atletico

  Charlize Theron i Vin Diesel spotkali się z piłkarzami Atletico

  Ekipa "Szybkich i wściekłych 8" promowała film w Madrycie. Przy okazji gwiazdy produkcji - Charlize Theron i Vin Diesel spotkały się z piłkarzami Atletico Madryt
 • Oscary 2017: Irańska telewizja ocenzurowała dekolt Charlize Theron

  Oscary 2017: Irańska telewizja ocenzurowała dekolt Charlize Theron

  Irańscy widzowie, którzy oglądali oscarowy triumf swojego rodaka, nagrodzonego w kategorii "najlepszy film nieanglojęzyczny" Asghara Farhadiego ("Klient"), nie mieli okazji podziwiać kreacji Charlize Theron. Telewizyjni cenzorzy bezceremonialnie zasłonili bowiem dekolt aktorki.
 • Angelina Jolie nie pojedzie Orient Expressem

  Angelina Jolie nie pojedzie Orient Expressem

  Angelina Jolie zrezygnowała z udziału w remake'u "Morderstwa w Orient Expressie". Zastąpić może ją Charlize Theron.
 • Najsłynniejsze cielesne transformacje gwiazd

  Najsłynniejsze cielesne transformacje gwiazd

  "Jonah nie wiedział czy przyjdzie, bo nie mógł znaleźć garnituru, który zmienia rozmiar co trzy godziny" - zażartował kiedyś Jeffrey Ross na temat Jonah Hilla, dwukrotnie nominowanego do Oscara aktora, od kilku lat na zmianę tracącego i przybierającego na wadze. Hill nie jest jednak najbardziej ekstremalnym przypadkiem. Są tacy, dla których drastyczna zmiana wagi jest jednym z podstawowych aspektów wcielenia się w postać. Oto nasza subiektywna lista aktorów, którzy schudli lub przytyli na potrzeby roli.

Zdjęcia - Charlize Theron (21)

 • film.interia.pl
  "Tully": Metamorfoza Charlize Theron
 • film.interia.pl
  "Tully": Metamorfoza Charlize Theron
 • film.interia.pl
  "Tully": Metamorfoza Charlize Theron
 • film.interia.pl
  "Tully": Metamorfoza Charlize Theron
 • film.interia.pl
  "Tully": Metamorfoza Charlize Theron
 • film.interia.pl
  "Tully": Metamorfoza Charlize Theron

Filmy - Charlize Theron (12)