Charlize Theron

Artykuły - Charlize Theron (135)

 • Charlize Theron chce zagrać w remake'u "Szklanej pułapki"

  Charlize Theron chce zagrać w remake'u "Szklanej pułapki"

  Czy kultowa "Szklana pułapka" w reżyserii Johna McTiernana doczeka się kiedyś nowej wersji - z historią miłosną dwóch kobiet w tle? Na razie takiego projektu nie ma, ale niewykluczone, że w przyszłości powstanie. W Hollywood, jak wiadomo, wszystko jest możliwe. A jeśli pomysłem zainteresowana jest taka gwiazda jak Charlize Theron, to prawdopodobieństwo realizacji wzrasta. Aktorka w najnowszym wywiadzie wyjawiła, że chętnie zagrałaby w takim filmie. "To byłoby genialne" - powiedziała.
 • Charlize Theron: Elegancja i magnetyzm

  Charlize Theron: Elegancja i magnetyzm

  W filmie "Królewna Śnieżka i Łowca" olśniewała elegancją i hipnotyzującym spojrzeniem, w "Monster" zaś, fizycznie oszpecona, przerażała transformacją w bezlitosną zabójczynię. Obchodząca w piątek 45. urodziny Charlize Theron od lat nie schodzi ze szczytu.
 • Charlize Theron z siekierą

  Charlize Theron z siekierą

  Na początku lipca na Netliksie zadebiutował nowy film z udziałem Charlize Theron „The Old Guard". Atrybutem bohaterki, którą gra w tej produkcji australijska aktorka, jest siekiera. Dlatego przygotowując się do tej kreacji, nawet w codziennych sytuacjach gwiazda nosiła ze sobą bardzo realistyczną atrapę siekiery. Wywoływała tym popłoch u niektórych ludzi.
 • Charlize Theron ćwiczy do "Atomic Blonde 2"

  Charlize Theron ćwiczy do "Atomic Blonde 2"

  "Nie chciałbym z tobą zadzierać" - napisał jeden z fanów Charlize Theron pod filmikiem, na którym australijska aktorka zaprezentowała fragment swoich przygotowań do zagrania scen walki. I trudno mu się dziwić, bo ćwicząca pod okiem jednego z najsłynniejszych kaskaderów gwiazda pokazuje, że potrafi przyłożyć.
 • Charlize Theron zarzuca Stevenowi Seagalowi, że zachowuje się chamsko wobec kobiet

  Charlize Theron zarzuca Stevenowi Seagalowi, że zachowuje się chamsko wobec kobiet

  Australijska aktorka w swoim ostatnim wywiadzie w krótkich i mocnych słowach skrytykowała Stevena Seagala. Nie oskarżyła go, jak kilka innych osób, o molestowanie seksualne, stwierdziła jednak, że będzie mówić o nim "w jak najgorszy sposób, dlatego, że jest niemiły wobec kobiet".
 • Charlize Theron skomentowała plotki na temat swoich zaręczyn z Seanem Pennem

  Charlize Theron skomentowała plotki na temat swoich zaręczyn z Seanem Pennem

  Słynna południowoafrykańska aktorka w najnowszym wywiadzie odniosła się do krążących od lat opowieści na temat jej burzliwego związku z Seanem Pennem. Według jednej z takich pogłosek gwiazdorska para była ponoć nawet zaręczona. Theron postanowiła raz na zawsze uciąć te spekulacje.
 • Charlize Theron zaręczona z Seanem Pennem? Jest komentarz aktorki

  Charlize Theron zaręczona z Seanem Pennem? Jest komentarz aktorki

  Słynna południowoafrykańska aktorka w najnowszym wywiadzie odniosła się do krążących od lat opowieści na temat jej burzliwego związku z Seanem Pennem. Według jednej z takich pogłosek, gwiazdorska para była ponoć nawet zaręczona. Charlize Theron postanowiła raz na zawsze uciąć te spekulacje.
 • "The Old Guard": Charlize Thron w nowym filmie Netflixa [zwiastun]

  "The Old Guard": Charlize Thron w nowym filmie Netflixa [zwiastun]

  10 lipca w ofercie Netflixa pojawi się film "The Old Guard". Główną rolę zagra Charlize Theron, któa stanie na czele oddziału mścicieli.
 • Charlize Theron i Tom Hardy wreszcie wyjawili powód konfliktu

  Charlize Theron i Tom Hardy wreszcie wyjawili powód konfliktu

  Po premierze filmu "Mad Max: Na drodze gniewu" głośno było nie tylko o samej produkcji, ale i rzekomym konflikcie między odtwórcami głównych ról. Charlize Theron i Tom Hardy postanowili wreszcie przerwać milczenie i odnieść się do krążących od lat spekulacji.
 • Charlize Theron pomaga ofiarom przemocy domowej

  Charlize Theron pomaga ofiarom przemocy domowej

  Największe gwiazdy Hollywood postanowiły zorganizować wsparcie dla ofiar przemocy domowej. Inicjatorką kampanii Together For Her jest Charlize Theron, a dołączyły do niej już m.in. Reese Witherspoon i Viola Davis. "Sama w dzieciństwie doświadczyłam przemocy w rodzinie. Ta trauma zostaje z tobą na całe życie" - wyznaje Davis.

Zdjęcia - Charlize Theron (11)

 • film.interia.pl
  "Tully": Metamorfoza Charlize Theron
 • film.interia.pl
  "Tully": Metamorfoza Charlize Theron
 • film.interia.pl
  "Tully": Metamorfoza Charlize Theron
 • film.interia.pl
  "Tully": Metamorfoza Charlize Theron
 • film.interia.pl
  "Tully": Metamorfoza Charlize Theron
 • film.interia.pl
  "Tully": Metamorfoza Charlize Theron

Filmy - Charlize Theron (6)

 • Światowi przywódcy, gwiazdy sportu i show-biznesu żegnają Mandelę

  Światowi przywódcy przybywają na pogrzeb Nelsona Mandeli do Johannesburga. Wśród nich są m.in. były prezydent USA Jimmy Carter, były prezydent RPA F.W. de Klerk i przyjaciel Mandeli Ahmed Kathrada. Mandelę żegnają również gwiazdy sportu. filmu i muzyki, wśród nich Charlize Theron i Bono.
 • Charlize Theron o przygotowywaniu się do roli

  Aktorka Charlize Theron opowiada o pracy nad rolą do jej nowego filmu "Królewna Śnieżka i Łowca", w którym wcieliła się w złą królową. Gwiazda zdradziła także, jakie ma obsesje oraz opowiedziała o roli urody w zawodzie aktora (Dzień Dobry TVN/x-news).
 • Charlize Theron o aktorskich gażach

  Aktorka Charlize Theron opowiada o pracy nad rolą do jej nowego filmu "Królewna Śnieżka i Łowca", w którym wcieliła się w złą królową. Gwiazda zdradziła także, jakie ma obsesje oraz opowiedziała o roli urody w zawodzie aktora (Dzień Dobry TVN/x-news).
 • Charlize Theron o urodzie w zawodzie aktora

  Aktorka Charlize Theron opowiada o pracy nad rolą do jej nowego filmu "Królewna Śnieżka i Łowca", w którym wcieliła się w złą królową. Gwiazda zdradziła także, jakie ma obsesje, oraz opowiedziała o roli urody w zawodzie aktora (Dzień Dobry TVN/x-news).