Cezary Pazura

Synonimy:
Pazura Cezary,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Cezary Pazura (340)

 • "Diablo. Wyścig o wszystko": Pazura i Mohr na plakatach

  "Diablo. Wyścig o wszystko": Pazura i Mohr na plakatach

  Premiera filmu sensacyjnego "Diablo. Wyścig o wszystko" już 18 stycznia 2019 roku. Na chwilę przed wejściem filmu do kin dystrybutor przedstawia dwa nowe plakaty, na których pojawiają się bohaterowie grani przez Rafała Mohra i Cezarego Pazurę.
 • "Kiler-ów 2-óch": 20 lat od premiery

  "Kiler-ów 2-óch": 20 lat od premiery

  8 stycznia 2019 roku minęło 20 lat od premiery "Kiler-ów 2-óch" Juliusza Machulskiego, kontynuacji popularnej komedii z 1997 roku. Film nie powtórzył sukcesu pierwszej części, jednak mimo to ma status dzieła kultowego, a cytaty z niego weszły na stałe do języka potocznego.
 • Edyta i Cezary Pazurowie: tragedia w ich rodzinie

  Edyta i Cezary Pazurowie: tragedia w ich rodzinie

  Edyta Pazura niedawno urodziła trzecie dziecko – w czerwcu tego roku na świat przyszła mała Rita.
 • Edyta Pazura pochwaliła się figurą po porodzie

  Edyta Pazura pochwaliła się figurą po porodzie

  Edyta Pazura i jej mąż Cezary doczekali się już trójki dzieci. W 2009 roku na świat przyszła ich córka Amelia, trzy lata później syn Antoni Józef, a 1 czerwca 2018 roku urodziła się Rita.
 • Cezary Pazura podrywał "na plan filmowy"

  Cezary Pazura podrywał "na plan filmowy"

  Jaki był patent Cezarego Pazury na podrywanie dziewczyn, gdy był jeszcze początkującym aktorem? Zapraszał je na plan zdjęciowy. Nie był jednak żadnym casanovą - prześladowała go nieśmiałość, a matka skutecznie odstraszała go od kobiet.
 • Cezary Pazura podrywał "na plan filmowy"

  Cezary Pazura podrywał "na plan filmowy"

  Jaki był patent Cezarego Pazury na podrywanie dziewczyn, gdy był jeszcze początkującym aktorem? Zapraszał je na plan zdjęciowy. Nie był jednak żadnym casanovą - prześladowała go nieśmiałość, a matka skutecznie odstraszała go od kobiet.
 • ​Cezary Pazura wspomina, jak spotkał Micka Jaggera

  ​Cezary Pazura wspomina, jak spotkał Micka Jaggera

  Cezary Pazura na zawsze zapamięta datę 15 sierpnia 1998 roku. Wtedy, przez zupełny przypadek, zetknął się w Warszawie z Mickiem Jaggerem. To spotkanie skończyło się w cukierni, ale było pozbawione lukru...
 • Cezary Pazura zdradził płeć dziecka?

  Cezary Pazura zdradził płeć dziecka?

  Cezary Pazura i jego żona Edyta spodziewają się trzeciego potomka. Para ma już dwójkę wspólnych dzieci: córkę Amelię (ur. 2009) i syna Antoniego Józefa (ur. 2012).
 • "Barwy szczęścia": Do obsady dołączy Anastazja Pazura, córka Cezarego Pazury

  "Barwy szczęścia": Do obsady dołączy Anastazja Pazura, córka Cezarego Pazury

  Wkrótce w "Barwach szczęścia" pojawi się nowa postać – kobieta, której Klara (Olga Jankowska) pomoże uporać się z depresją poporodową. W roli Dagmary zobaczymy najstarszą córkę Cezarego Pazury, Anastazję Pazurę.
 • Cezary Pazura próbuje ogarnąć YouTuba

  Cezary Pazura próbuje ogarnąć YouTuba

  Pod youtubowym pseudonimem "Wujek Czarek" kryje się nie kto inny jak Cezary Pazura. Aktor konsekwentnie rozwija swoją karierę w Internecie. Właśnie przymierza się do zrealizowania serialu na YouTubie.

Zdjęcia - Cezary Pazura (3)

 • film.interia.pl
  "Volta": Nowa komedia Juliusza Machulskiego

Filmy - Cezary Pazura (38)

 • Gwiazdy Kabaretu - Odcinek 23

  Drugi sezon programu z udziałem znakomitości polskiej sceny kabaretowej. W nowych odcinkach zobaczymy Cezarego Pazurę, Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret Młodych Panów i Kabaret Skeczów Męczących. Gospodarzem show jest Robert Korólczyk – lider Kabaretu Młodych Panów, a towarzyszą mu cztery piękne i utalentowane artystki z Kwartetu Obsession, kabaretowo-muzycznej formacji specjalizującej się w skeczach połączonych z humorystycznymi interpretacjami klasyki, jazzu i popu: Kamila Szalińska-Bałwas, Agnieszka Kłosiewicz, Aleksandra Świdzińska i Justyna Meliszek. Stałym elementem programu będą stand-upy wcielającego się w różne postaci Pana Li, iluzjonisty i komika, który zapewni niepowtarzalną mieszankę magii i oryginalnego humoru.
 • Cezary Pazura z namaszczeniem o "Pitbullu"

  Cezary Pazura zagrał w najnowszej części filmu "Pitbull. Ostatni Pies". - Myślę, że nie ma w Polsce aktora, który nie chciałby zagrać w "Pitbullu". To jest marka - powiedział aktor. - Czytałem wywiad z Patrykiem Vegą i powiedział, że szuka dla Pazury roli na przełamanie. Fajnie, że tacy reżyserzy o człowieku myślą - dodał.
 • Cezary Pazura o reprezentacji i meczu z Kazachstanem

  - Po finałach mistrzostw Europy wszyscy jesteśmy teraz łakomi sukcesu - mówi znany aktor Cezary Pazura przed rozpoczęciem eliminacji MŚ przez polskich piłkarzy.
 • Cezary Pazura: Szanuję wybór córki