Cezary Pazura

Synonimy:
Pazura Cezary,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Cezary Pazura (315)

 • Cezary Pazura ambasadorem akcji "Różaniec do granic"

  Cezary Pazura ambasadorem akcji "Różaniec do granic"

  "Pojedynczy człowiek, modląc się i żyjąc uczciwie, ma siłę zmieniać świat" - powiedział Cezary Pazura w programie "Minęła dwudziesta".
 • Cezary Pazura: Z daleka od poważnych ról

  Cezary Pazura: Z daleka od poważnych ról

  Cezary Pazura, jeden z najbardziej znanych polskich aktorów, kończy we wtorek, 13 czerwca, 55 lat.
 • Cezary Pazura nie tylko o "Belle Epoque": Jestem zachwycony

  Cezary Pazura nie tylko o "Belle Epoque": Jestem zachwycony

  Grał policjantów, żołnierzy, "Kilera", ale nigdy nie stał w bokserskim ringu. Cezary Pazura opowiada o tym debiucie oraz swoich najbliższych zawodowych planach.
 • Cezary Pazura interpretuje "Przez twe oczy zielone"

  Cezary Pazura interpretuje "Przez twe oczy zielone"

  Hit Zenka Martyniuka i grupy Akcent wciąż bije rekordy popularności. Na swój sposób zinterpretować postanowił go Cezary Pazura.
 • Kazachstan - Polska. Cezary Pazura: Ta kadra jeszcze nas oczaruje

  Kazachstan - Polska. Cezary Pazura: Ta kadra jeszcze nas oczaruje

  - Czekam na wielki sukces polskich piłkarzy od młodości. Na Euro 2016 było bardzo blisko, ale się nie udało. Niech teraz nasi zakwalifikują się do mistrzostw świata i w nich zrobią kolejny krok do przodu - mówi w rozmowie z Interią Cezary Pazura.
 • Cezary Pazura: Szanuję wybór córki związany z aktorstwem

  Cezary Pazura: Szanuję wybór córki związany z aktorstwem

  Cezary Pazura nie jest pewien, czy ponownie zdecydowałby się na karierę aktorską. Jego zdaniem obecnie, zwłaszcza w Polsce, panują dość trudne warunki dla osób początkujących w tym zawodzie. Wspiera jednak najstarszą córkę w jej decyzji, choć jednocześnie przestrzega przed trudnościami, jakie mogą ją czekać. Twierdzi też, że Anastazja da sobie radę, ma bowiem talent, a ten broni się sam.
 • Cezary Pazura: Rodzina, szkoła i kościół

  Cezary Pazura: Rodzina, szkoła i kościół

  Cezary Pazura uważa się za człowieka sukcesu. Twierdzi, że jest żywym dowodem na to, że nawet pochodząc z małej miejscowości, można zrobić dużą karierę. Niezbędne są jednak determinacja i silna osobowość. Jego charakter ukształtowały trzy wartości: rodzina, szkoła i kościół.
 • Cezary Pazura i Magda Gessler Osobowościami Roku 2016

  Cezary Pazura i Magda Gessler Osobowościami Roku 2016

  V edycja Gali „Osobowości i Sukcesy Roku 2016” za nami. Jak co roku, kapituła plebiscytu doceniła wybitne postacie, które wyróżniają się swoją postawą, kreatywnością i osiągnięciami. Tym razem statuetki otrzymali m.in. Beata Kozidrak, Magda Gessler, Cezary Pazura, Marian Opania i Michał Piróg. Nagrody zostały także przyznane firmom, konsekwentnie dążącym do realizacji wyznaczonych celów i produktom, spełniającym najwyższe standardy jakości.
 • Cezary Pazura w filmowych "Dziadach"

  Cezary Pazura w filmowych "Dziadach"

  Cezary Pazura nie narzeka na brak ofert zawodowych. Otrzymał propozycję zagrania w kolejnym filmie Konrada Niewolskiego oraz nowej ekranizacji "Dziadów". Aktor twierdzi, że nie przypuszczał, że z dramatu Adama Mickiewicza można zrobić kino, jest jednak zachwycony scenariuszem, który zawiera elementy science fiction.

Zdjęcia - Cezary Pazura (3)

 • film.interia.pl
  "Volta": Nowa komedia Juliusza Machulskiego

Filmy - Cezary Pazura (37)