Film - Cezary Kosiński

Artykuły - Cezary Kosiński (5)

 • Zamachowski i Globisz w "Gabrielu"

  Zamachowski i Globisz w "Gabrielu"

  Rozpoczęły się zdjęcia do nowego polskiego filmu fabularnego dla młodzieży. "Gabriel" to opowieść o dwóch chłopcach, których łączy niezwykła tajemnica. W role głównych bohaterów wcielili się Janek Rotowski i Natan Czyżewski. Początkującym aktorom towarzyszą takie gwiazdy, jak Zbigniew Zamachowski, Krzysztof Globisz czy Cezary Kosiński.
 • Cezary Kosiński- Biografia

  Polski aktor teatralny, filmowy i telewizyjny. Urodzony 8 kwietnia 1983 roku w Bialsku Podlaskim.
 • Powraca "Licencja na wychowanie"

  Powraca "Licencja na wychowanie"

  Jak wychować dzieci, nie robiąc krzywdy im lub sobie? Starcie teorii pedagogicznych z realiami życia w trzeciej serii opowieści o Leszczyńskich i Barańskich. Premiera już wkrótce.
 • Będzie dalszy ciąg serialu

  Będzie dalszy ciąg serialu

  W połowie stycznia we Wrocławiu rozpoczęły się zdjęcia do trzeciego sezonu serialu "Licencja na wychowanie". Nowe odcinki perypetii rodzin Barańskich i Leszczyńskich pojawią się na antenie telewizyjnej Dwójki już w marcu.
 • Dwie twarze Cezarego Kosińskiego

  Dwie twarze Cezarego Kosińskiego

  Pewnej księżycowej nocy szanowany producent biopaliw znajduje w swoim ogrodzie rozkopaną mogiłę. To budzi w nim przeczucie, że jest ktoś, kto wie o nim więcej, niż powinien. Aby rozwiązać ten kłopotliwy problem, Jerzy - bohater komedii "Jak się pozbyć cellulitu" będzie musiał odsłonić swoją drugą twarz.