ceremonia

Artykuły - Ceremonia (119)

 • Ceremonia otwarcia igrzysk zostanie skrócona

  Ceremonia otwarcia igrzysk zostanie skrócona

  Komitet organizacyjny LOSOG podjął decyzję o skróceniu o pół godziny ceremonii otwarcia igrzysk olimpijskich w Londynie, zaplanowanej na piątkowy wieczór 27 lipca. Ma to umożliwić mieszkańcom miasta wcześniejszy powrót do domów, tuż po północy.
 • Kury, krowy i kozy wezmą udział w ceremonii otwarcia

  Kury, krowy i kozy wezmą udział w ceremonii otwarcia

  ​10 490 sportowców, którzy wezmą udział w igrzyskach i 70 owiec w ceremonii otwarcia - to tylko dwie z liczb związanych z rozpoczynającymi się 27 lipca igrzyskami w Londynie.
 • Uciekająca para młoda

  Uciekająca para młoda

  Nie chcieliśmy tego wesela, ale rodzice się uparli. Właściwie nawet pokłóciłam się z nimi o ślub.
 • Ceremonie rozwodowe

  Ceremonie rozwodowe

  Elegancko ubrane małżeństwo, w otoczeniu przyjaciół, stoi przed człowiekiem, który przypomina duchownego. Prosi on, aby zmiażdżyli swoje ślubne obrączki młotkiem.
 • Tomasz Raczek krytykuje tegoroczne Oscary

  Tomasz Raczek krytykuje tegoroczne Oscary

  Tegoroczne Oscary oznaczają dla Hollywood rok przestoju. Wyróżniono jedynie twórców-rzemieślników, a nie artystów-wizjonerów - powiedział krytyk filmowy, Tomasz Raczek. Podkreślił też, że nie tylko nagrody były zachowawcze, ale także ceremonia ich rozdania.
 • To już dziś! Doda gwiazdą. Kto jeszcze?

  To już dziś! Doda gwiazdą. Kto jeszcze?

  W czwartek (24 lutego) odbędzie się ceremonia rozdania nagród Viva Comet 2011. Na imprezie pojawią się liczne gwiazdy: te, które odbiorą nagrody i takie, które uświetnią show swoimi występami. Oczywiście na Viva Comet nie może zabraknąć Dody!
 • Ile osób oglądało Telekamery?

  Ile osób oglądało Telekamery?

  Galę tegorocznej edycji Telekamer Tele Tygodnia 2011 obejrzało ponad 6 milionów widzów. Czterech na dziesięciu telewidzów śledziło ceremonię, która odbyła się 7 lutego w Teatrze Polskim w Warszawie.
 • Złote Globy bez niespodzianek

  Złote Globy bez niespodzianek

  68. ceremonia wręczenia Złotych Globów odbyła się 17 stycznia w Beverly Hilton Hotel, w Los Angeles. Nagroda dla najlepszego filmu przypadła amerykańskiej produkcji "The Social Network" Davida Finchera. Nagrody aktorskie otrzymali - zgodnie z oczekiwaniami - Natalie Portman ("Czarny łabędź") i Colin Firth ("Jak zostać królem").
 • To oni wręczą Oscary!

  To oni wręczą Oscary!

  W środę, 15 grudnia, ogłoszono, kto wręczy przyszłoroczne Oscary.
 • Wzięli ślub w sekrecie

  Wzięli ślub w sekrecie

  Modelka Kate Moss i rockman Jamie Hince z zespołu The Kills są od kilku miesięcy małżeństwem. Informacja o ślubie gwiazdorskiej pary przeciekła do mediów dopiero teraz.

Filmy - Ceremonia (4)

 • Byli w środku ceremoni. Wtedy stało się to

  Podczas, gdy panna młoda wygłaszała słowa przysięgi, dziewczynka odpowiedzialna za rzucanie kwiatków, postanowiła się zabawić. Zobaczcie sami.
 • Kilka dni przed ślubem krokodyl odgryzł kobiecie rękę. Ceremonia odbyła się w szpitalnej kaplicy

  Pięć dni przed swoim ślubem Zanele Ndlovu podróżując wraz ze swoim przyszłym mężem została zaatakowana przez krokodyla na rzece Zambezi. Drapieżnik wciągnął kobietę pod wodę i odgryzł jej rękę. Na ratunek ruszył narzeczony odciągając ją od krokodyla. Kobieta trafiła do szpitala, gdzie lekarze zajęli się ranami. Pomimo utraty kończyny, para postanowiła nie zmieniać swoich planów i zorganizowała ślub w szpitalnej kaplicy. W ceremonii wzięło udział blisko 60 osób.
 • Dania. Wyspa ślubów

  Na tej wyspie nie trzeba aktu urodzenia ani żadnych innych papierów, żeby się pobrać. Młode pary muszą tylko przedłożyć zaświadczenie, że są osobami stanu wolnego. Cała wyspa korzysta na tym ślubnym boomie.
 • Polka jedzie do Oslo po nagrodę Nobla!

  Ilona Zielkowska, studentka Uniwersytetu Gdańskiego, wygrała organizowany przez Unię Europejską konkurs i została włączona do oficjalnej delegacji Parlamentu Europejskiego na ceremonię wręczenia Pokojowej Nagrody Nobla dla UE. Polka pojechała do Oslo wraz z przedstawicielami najwyższych unijnych władz. A co sądzi o idei zjednoczonej Europy? - Wyznaję pogląd Charlesa de Gaulle'a, w myśl którego Europa powinna być wspólnotą narodów - mówi Ilona.