centrum medyczne

Artykuły - Centrum medyczne (13)

 • UOKiK: Centrum Medyczne św. Franciszka - seniorze, uważaj

  UOKiK: Centrum Medyczne św. Franciszka - seniorze, uważaj

  Seniorzy skarżą się do UOKiK, że są zapraszani na bezpłatne badania - w rzeczywistości zawierają umowę o usługi medyczne. Pakiety medyczne kosztują nawet 16 tys. zł, a za zerwanie umowy spółka pobiera wysokie kary.
 • Centrum Medyczne Enel-Med pozyskało nowego klienta korporacyjnego

  Centrum Medyczne Enel-Med podpisało dwie umowy ze spółkami należącymi do Klastra LG: LG Display Poland Sp. z o.o. oraz LG Innotek Sp. z o.o. Kontrakty dotyczą świadczenia usług medycznych dla pracowników obydwu spółek oraz ich rodzin.
 • Oświadczenie o stosowaniu ,,Dobrych Praktyk Spółek Notowanych na GPW\" przez spółkę Centrum Medyczne ENEL-MED S.A.

  Oświadczenie o stosowaniu ,,Dobrych Praktyk Spółek Notowanych na GPW" przez spółkę Centrum Medyczne ENEL-MED S.A. Zarząd Centrum Medycznego ENEL-MED S.A. (,,Spółka") informuje, że zamierza stosować i przestrzegać wszystkich zasad ,,Dobrych Praktyk Spółek Notowanych na GPW", z wyjątkiem następujących zasad. I. Rekomendacje dotyczące dobrych praktyk spółek giełdowych. pkt 2 Spółka prowadzi przejrzystą i efektywną politykę informacyjną. Prowadzi stronę internetową wzorowaną na modelowym serwisie re
 • Enel-Med zwiększył zysk o 70 proc.

  Centrum Medyczne ENEL-MED, które planuje w czerwcu debiut na giełdzie, wypracowało w pierwszym kwartale 2011 r. 1,32 mln zł zysku (wzrost o 70,2 proc. r/r).
 • Enel-Med chce wejść na GPW w I półroczu 2011 r.

  - Centrum Medyczne Enel-Med planuje w I półroczu 2011 roku zadebiutować na Giełdzie Papierów Wartościowych. Prospekt emisyjny może zostać zatwierdzony w pierwszym kwartale przyszłego roku - poinformował na spotkaniu z dziennikarzami prezes Adam Rozwadowski.
 • Cholera na Haiti: Zaatakowano centrum medyczne

  Cholera na Haiti: Zaatakowano centrum medyczne

  Z powodu obaw, że szpital będzie sprzyjać rozprzestrzenianiu się epidemii ok. 300 osób zaatakowało we wtorek klinikę, którą w szczególnie dotkniętym przez cholerę mieście Saint Marc miała otworzyć organizacja Lekarze Bez Granic.
 • Grupa medyczna kontrolowana przez Mid Europa Partners rozpoczyna proces integracji

  LUX MED, Centrum Medyczne LIM, Medycyna Rodzinna i Promedis wykonały pierwszy krok w procesie integracji i ujednolicenia struktury zarządzania - czterej menedżerowie, wywodzący się z trzech spółek Grupy, zostali powołani do Zarządów wszystkich spółek Grupy.
 • Gdzie zrobić badania?

  Wszyscy spełniający kryteria wiekowe (50-65 lat, lub 40-65 lat, gdy wśród krewnych pierwszego stopnia stwierdzono raka jelita grubego) mogą zgłaszać się do następujących ośrodków: Województwo małopolskie 1. Szpital Uniwersytecki w Krakowie, Program Badań Przesiewowych, Pracownia Endoskopii, ul. Kopernika 36, 31-500 Kraków, tel. 0-12 424-82-38, (w godz.7-14.30) 2. S.C.D.Z. "Medicina" Sp. z o. o., Program Badań Przesiewowych, Pracownia Endoskopii, ul. Rogozińskiego12, 31-5
 • Zadbaj o życie! Swoje i bliskich

  Zadbaj o życie! Swoje i bliskich

  Od 21 do 27 stycznia w całej Polsce w ramach Tygodnia Walki z Rakiem Szyjki Macicy działać będzie ponad 80 punktów informacyjnych, w których będzie można dowiedzieć się więcej na temat profilaktyki raka szyjki macicy - badań cytologicznych i szczepień przeciw wirusowi HPV, odpowiedzialnemu za powstawanie raka szyjki macicy.
 • Prywatna medycyna w natarciu

  Prywatna medycyna w natarciu

  Od kilkunastu do kilkuset milionów złotych zamierzają jeszcze w tym roku zainwestować w Polsce prywatne sieci placówek medycznych. Mają powstać nowoczesne szpitale, przychodnie i stacje pogotowia ratunkowego z wykwalifikowanym personelem i nowoczesnym sprzętem.