Catherine Hardwicke

Synonimy:
Hardwicke Catherine,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Catherine Hardwicke (10)

 • Kto inspiruje Gary'ego Oldmana?

  Kto inspiruje Gary'ego Oldmana?

  Brytyjski aktor Gary Oldman wciela się w postać pogromcy wilkołaków w najnowszym filmie Catherine Hardwicke o czerwonym kapturku. Aktor wyjawił, że grając tę postać inspiruje się...byłą premier Wielkiej Brytanii, Margaret Thatcher.
 • Ostry Czerwony Kapturek. Film

  Ostry Czerwony Kapturek. Film

  W Internecie pojawił się niedawno zwiastun filmu "Red Riding Hood", w którym Amanda Seyfried wciela się w rolę... nietypowego Czerwonego Kapturka.
 • Amanda Seyfried i wilk

  Amanda Seyfried i wilk

  Amanda Seyfried zagra główną bohaterkę "The Girl With The Red Riding Hood" w reżyserii Catherine Hardwicke.
 • Czerwony Kapturek wampirem?

  Czerwony Kapturek wampirem?

  Reżyserka "Zmierzchu" Catherine Hardwicke zekranizuje "Czerwonego Kapturka" - poinformował branżowy magazyn "Variety".
 • Emile Hirsch w "Hamlecie"

  Emile Hirsch w "Hamlecie"

  Emile Hirsch ("Wszystko za życie") zagra główną rolę we współczesnej adaptacji "Hamleta" w reżyserii Catherine Hardwicke ("Zmierzch").
 • Dwa lata, bez przerwy

  Dwa lata, bez przerwy

  Catherine Hardwicke, reżyserka "Zmierzchu" powiedziała, jak zdała sobie sprawę, że nie jest właściwą osobą do wyreżyserowania drugiej części cyklu, "Księżyc w nowiu" po rozmowie w czasie obiadu z odtwórcami głównych ról - Robertem Pattinsonem i Kristen Stewart.
 • Czas na nastoletnie mutanty

  Czas na nastoletnie mutanty

  Catherine Hardwicke wyrobiła już sobie nazwisko dzięki reżyserii filmu "Zmierzch". Co prawda, nie wyreżyseruje kolejnych odsłon opowieści o nastoletnich wampirach, ale za to nakręci o udoskonalonych genetycznie nastolatkach.
 • Catherine Hardwicke o Vivaldim

  Catherine Hardwicke o Vivaldim

  Catherine Hardwicke, autorka bardzo dobrze przyjętego przez krytykę filmu "Trzynastka", rozpoczęła przygotowania do realizacji nowego filmu. Obraz "Vivaldi" powstanie dla studia Columbia Pictures i będzie opowieścią o życiu słynnego kompozytora i kulisach powstania słynnych "Czterech pór roku".
 • Keira Knightley zmienia płeć?

  Keira Knightley zmienia płeć?

  Keira Knightley ("Gwiezdne wojny - część I: Mroczne widmo", "Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły") przypuszczalnie wystąpi w filmie "Soldier Girl", którego akcja toczyć się ma w czasie amerykańskiej wojny secesyjnej. Piękna aktorka wcieli się w postać młodej kobiety, która... udaje mężczyznę, by móc wziąć udział w walce. Scenarzystką i eżyserką projektu jest Catherine Hardwicke, autorka obsypanej nagrodami "Trzynastki".
 • Autorka "Trzynastki" na desce

  Autorka "Trzynastki" na desce

  Catherine Hardwicke, reżyserka wysoko ocenionego dramatu "Trzynastka", zamierza wyreżyserować film "Lords of Dogtown". Obraz będzie historią grupy surferów, którzy w latach 70. zmienili dyscyplinę i przesiedli się na deskorolki. Hardwicke zastąpi za kamerą Davida Finchera ("Podziemny krąg","Azyl"), który pozostawił sobie jedynie rolę producenta.

Filmy - Catherine Hardwicke (2)

 • Mroczna baśń o Czerwonym Kapturku

  Znana wszystkim baśń o dzielnej dziewczynce i złym wilku pierwotnie była mroczną i przerażającą opowieścią o niebezpieczeństwie i pokuszeniu. Zadania odtworzenia tej atmosfery grozy podjęła się Catherine Hardwicke, reżyserka filmu "Dziewczyna w czerwonej pelerynie".
 • "Dziewczyna w czerwonej pelerynie"

  "Czerwony Kapturek" to jedna z najpopularniejszych baśni na świecie. Mroczna adaptacja tej opowieści, w reżyserii Catherine Hardwicke, autorki filmowego przeboju "Zmierzch", trafia na Blu-ray i DVD już 21 października.