castle party

Artykuły - Castle party (46)

 • Shining na Castle Party 2018

  Shining na Castle Party 2018

  "Obecność obowiązkowa" – szwedzki Shining zaprasza na tegoroczny festiwal Castle Party.
 • Castle Party 2017 na start: Gwiazdą Tiamat

  Castle Party 2017 na start: Gwiazdą Tiamat

  Ponad 40 zespołów, w tym tegoroczna gwiazda - szwedzka grupa Tiamat, wystąpi podczas festiwalu muzyki gotyckiej Castle Party, który w czwartek (13 lipca) rozpoczął się na zamku w Bolkowie.
 • Castle Party 2016: Powrót Moonlight

  Castle Party 2016: Powrót Moonlight

  W Bolkowie (Dolnośląskie) rozpoczęła się 23. edycja Castle Party - jednego z największych festiwali muzyki gotyckiej w Europie Środkowo-Wschodniej.
 • Castle Party 2015: Burza kończy upał

  Castle Party 2015: Burza kończy upał

  "Przeżyliśmy to razem i będziemy mieli co opowiadać w przyszłości!" - taki wpis pojawił się na oficjalny facebookowym profilu Castle Party. Nad Bolkowem (Dolnośląskie) przeszła burza, która przerwała koncert Nachtamahr.
 • Castle Party w Bolkowie: Święto na czarno

  Castle Party w Bolkowie: Święto na czarno

  W Bolkowie (Dolnośląskie) trwa 22. edycja Castle Party - jeden z największych festiwali muzyki gotyckiej w Europie Środkowo-Wschodniej.
 • 1984: 30-lecie na Castle Party w Bolkowie

  1984: 30-lecie na Castle Party w Bolkowie

  Pochodząca z Rzeszowa nowofalowa grupa 1984 szykuje zapowiadaną od dłuższego czasu premierę koncertowej płyty "Live". Zespół zaprezentuje ją na tegorocznym festiwalu Castle Party w Bolkowie (16 lipca).
 • Paradise Lost pierwszą gwiazdą Castle Party 2015

  Paradise Lost pierwszą gwiazdą Castle Party 2015

  Brytyjska legenda doom/gothic metalu - zespół Paradise Lost to główna gwiazda Castle Party 2015. Festiwal dla fanów mrocznych brzmień odbędzie się w dniach 16-19 lipca 2015 na terenie zamku w Bolkowie.
 • Festiwalowe szaleństwo, czyli słońce, piękne kobiety i muzyka

  Festiwalowe szaleństwo, czyli słońce, piękne kobiety i muzyka

  Wakacje trwają w najlepsze, a jak wakacje to i czas wszelkiego rodzaju festiwali. Za niektórymi z nich stoją wielkie pieniądze, innym brakuje zupełnie funduszy. Łączy ich jednak wiele, a przede wszystkim dobra muzyka i ładne kobiety.
 • Gotycki Behemoth w Bolkowie

  Gotycki Behemoth w Bolkowie

  Opromieniony sukcesem płyty "Evangelion" Behemoth będzie jedną z gwiazd przyszłorocznego festiwalu Castle Party w Bolkowie.
 • "Electro-energia"

  "Electro-energia"

  On jest Skinny, ona Patrini. Razem tworzą jeden z najbardziej ekscentrycznych duetów na polskiej scenie. Poznali się dawno temu, a od niedawna elektryzują słuchaczy swoją wizją muzyki electro, melodyjną kiedy trzeba i drapieżną, kiedy najmniej się tego spodziewacie. Ich debiutancki album, "Duty Free", zyskał bardzo pochlebne recenzje i utorował duetowi drogę na najważniejsze sceny tego lata. Wystąpili już na Selectorze, Openerze i Castle Party, a przed nimi mysłowickie święto alternatywy.