Film - casting

Artykuły - Casting (32)

 • "You Can Dance": Casting w Gdańsku

  "You Can Dance": Casting w Gdańsku

  Program "You Can Dance - Po prostu tańcz!" to ogromna szansa na realizację marzeń. Casting w Gdańsku był tego doskonałym przykładem. Występy tancerzy z tych przesłuchań będzie można zobaczyć już w środę, 14 marca.
 • "YCD": Ruszają castingi!

  "YCD": Ruszają castingi!

  Nie wyobrażasz sobie życia bez tańca? Pragniesz zostać kolejnym ulubionym tancerzem milionów Polaków? Chciałbyś wyjechać na Broadway i tam uczyć się od najlepszych? Możesz spełnić swoje marzenia zgłaszając się na casting do siódmej edycji "You Can Dance - Po prostu tańcz!".
 • "Top Model": Ostatni casting!

  "Top Model": Ostatni casting!

  Na castingu w Warszawie dziewczyny przywitali Pani Krupa i Pan Piróg, którzy na Torwar przylecieli specjalnym helikopterem Top Model. Ich stylizacja na agentów nie była bezzasadna! To już ostatni casting, więc dziewczyny pretendujące do tytułu super modelki muszą przygotować się na ostre starcie z jurorami. Więcej szans, aby znaleźć się w drugiej edycji programu nie będzie!
 • Ruszają castingi do "Top model"

  Ruszają castingi do "Top model"

  Jesienią w TVN zobaczymy drugą edycję programu "Top Model. Zostań modelką". Pierwszy casting odbędzie się już 28 czerwca.
 • Rusza czwarta edycja "Mam talent!"

  Rusza czwarta edycja "Mam talent!"

  Ostatnio cała Polska śpiewa, a uśpione "niewokalne" talenty czekają na swoją szansę. Już niedługo! W najbliższy weekend ruszają precastingi do programu "Mam talent!".
 • "You Can Dance": Hołubce Rusin i Egurroli

  "You Can Dance": Hołubce Rusin i Egurroli

  Na castingu "You Can Dance" we Wrocławiu tancerze z zagranicy oraz zdeterminowani uczestnicy poprzednich castingów robili wrażenie! Jednak to ludowe korzenie Kingi Rusin i Agustina Egurroli zaskoczyły wszystkich.
 • Powraca "Mam talent!". Castingi już w kwietniu

  Powraca "Mam talent!". Castingi już w kwietniu

  To już pewne. Po wakacjach na antenę telewizji TVN powróci czwarta edycja jednego z najbardziej popularnych programów rozrywkowych - "Mam talent!". Już w kwietniu odbędą się castingi do show.
 • "Baby blues", czyli zajść w ciążę

  "Baby blues", czyli zajść w ciążę

  - Ta dziewczyna miała w sobie energię, była nieprzewidywalna - mówi reżyserka Katarzyna Rosłaniec o Magdalenie Berus, która zagra główną rolę w jej nowym filmie "Baby blues". W postać jej matki wcieli się Małgorzata Szumowska.
 • Wygrała casting do roli w "Baby blues"

  Wygrała casting do roli w "Baby blues"

  17-letnia Magdalena Berus zagra główną rolę w najnowszym filmie autorki słynnych "Galerianek" Katarzyny Rosłaniec.
 • "Bitwa na głosy": Pierwszy casting

  "Bitwa na głosy": Pierwszy casting

  15 stycznia w Gdyni, odbył się pierwszy etap castingu do nowego show rozrywkowego TVP2 - "Bitwa na głosy", podczas którego Maciej Miecznikowski szukał talentów wokalnych do swojego zespołu.