Carey Mulligan

Artykuły - Carey Mulligan (40)

 • Carrey Mulligan: Twarz aniołka, a klnie jak szewc

  Carrey Mulligan: Twarz aniołka, a klnie jak szewc

  Dla Carrey Mulligan ("Wielki Gatsby", "Była sobie dziewczyna") rola w filmie "Co jest grane, Davis?" braci Coen to prawdziwy aktorski przełom. Kończy z wizerunkiem miłej dziewczyny, by zamienić się w odważną i pyskatą brunetkę - Jean, która do perfekcji opanowała nie tylko sztukę śpiewu, ale także rzucania mięsem.
 • Carey Mulligan i Bill Nighy kochankami

  Carey Mulligan i Bill Nighy kochankami

  28-letnia Carey Mulligan i 64-letni Bill Nighy zostaną kochankami w sztuce Davida Hare'a "Skylight", której premiera zaplanowana jest w czerwcu 2014 na West Endzie.
 • Carey Mulligan jako Hilary Clinton

  Carey Mulligan jako Hilary Clinton

  Brytyjska aktorka Carey Mulligan ("Wielki Gatsby", "Wstyd") jest główną kandydatką do zagrania Hilary Clinton w filmie biograficznym "Rodham".
 • Leonardo DiCaprio: Bohater nowej ery

  Leonardo DiCaprio: Bohater nowej ery

  Pomijając takie czynniki, jak wygląd, urok osobisty i najwyższej klasy talent, potrzeba nieco więcej niż trochę ambicji, by dojść tam, gdzie doszedł Leonardo DiCaprio. Trzykrotnie nominowany do Oscara gwiazdor jest nie tylko jednym z najpopularniejszych artystów filmowych na świecie, ale także stale plasuje się w czołówkach rankingów najlepszych aktorów w Hollywood.
 • "Wielki Gatsby" i rozrywka w formacie 3D

  "Wielki Gatsby" i rozrywka w formacie 3D

  "Wielki Gatsby" był najbardziej oczekiwanym filmem roku w Ameryce. Nie tylko przez publiczność, ale też przez handel, który przyszykował towary związane z fabułą - od brylantowych naszyjników Tiffany, po ubrania "w stylu Gatsby", czyli epoki jazzu lat 20. XX wieku... O filmie, zaraz po światowej premierze, specjalnie dla INTERIA.PL pisze Krzysztof Kłopotowski.
 • Carey Mulligan: Czy znowu podbije świat?

  Carey Mulligan: Czy znowu podbije świat?

  Już wkrótce na ekranach polskich kin zadebiutuje od dawna wyczekiwana, nowa ekranizacja słynnej powieści Francisa Scotta Fitzgeralda "Wielki Gatsby". Tytułowego bohatera filmu Baza Luhrmanna gra Leonardo Di Caprio, w postać Daisy wciela się Carey Mulligan, którą pamiętamy z tak znakomitych produkcji, jak "Drive", "Wstyd" i "Była sobie dziewczyna".

Filmy - Carey Mulligan (4)

 • Carey Mulligan: Doświadczyliśmy czegoś niesamowitego

  Aktorka Carey Mulligan opowiada o kręceniu jednej ze scen do filmu "Wielki Gatsby".
 • Carey Mulligan: Przyciąga ją najsilniejszy mężczyzna

  Moją bohaterkę w pewnym sensie przyciąga najsilniejszy mężczyzna z otoczenia. Dlatego też wychodzi za Toma, ponieważ on ją po prostu zabiera, a ona poddaje się biegowi wypadków. Kiedy Gatsby znowu pojawia się w jej życiu, staje się on symbolem wszystkiego, co miała, zanim spotkała Toma - jest ucieleśnieniem poezji, uczucia i wolności - mówi Carey Mulligan, która w filmie "Wielki Gatsby" gra kobietę, która jest niespełnioną miłością głównego bohatera.
 • "Wielki Gatsby"

  Jay Gatsby kocha się w pięknej i zepsutej Daisy Buchanan, która porzuciła go dla bogatszego. Po latach Gatsby - bajecznie bogaty - powraca, gotów zaryzykować wszystko, by odzyskać Daisy.
 • "Wstyd"

  Brian (Michael Fassbender), 30-letni mieszkaniec Nowego Jorku, nie potrafi zapanować nad swoim życiem erotycznym. Sytuacja jeszcze bardziej wymknie się spod kontroli, kiedy zamieszka z nim siostra...