Nowe Technologie - Canal+

Artykuły - Canal+ (30)

 • Premiery CANAL+ startuje usługa VoD Canal+

  Premiery CANAL+ startuje usługa VoD Canal+

  CANAL+ otwiera swoje biblioteki VOD dla całego rynku i uruchamia nową usługę PREMIERY CANAL+ działającą w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet
 • CANAL+ startuje w Polsce z własnym serwisem streamingowym

  CANAL+ startuje w Polsce z własnym serwisem streamingowym

  ​CANAL+ wystartowało z własną platformą streamingową w Polsce - bez umowy, kabla i anteny, a z miesięcznym abonentem i darmowym okresem próbnym. CANAL+ będzie dostępne w przeglądarce, na urządzenia mobilne i telewizory ze Smart TV. Ile będzie kosztował CANAL+? Mieliśmy szansę spędzić z nową platformą kilka dni.
 • Producenci dekoderów pozwani przez Grupę Canal+

  Producenci dekoderów pozwani przez Grupę Canal+

  Grupa CANAL+ idzie na wojnę z dostawcami dekoderów na francuski rynek, donosi „La Lettre A”. Do sądu handlowego w Paryżu wpłynęły pozwy przeciwko firmom Technicolor i Commscope (nowy właściciel Pace).
 • CANAL+ pokaże polskie muzea w 4K dzięki współpracy z MUSEUM 4K

  CANAL+ pokaże polskie muzea w 4K dzięki współpracy z MUSEUM 4K

  Do oferty CANAL+ w Polsce dołączył MUSEUM 4K - pierwszy kanał poświęcony w całości sztuce. Dzięki lokalnej współpracy CANAL+ i MEDIART, nadawcą kanału MUSEUM 4K, widzowie z ponad 30 krajów będą mogli obejrzeć w jakości 4K UHD nowe produkcje prezentujące polskie muzea i galerie sztuki z Warszawy, Łodzi czy Krakowa.
 • CANAL+ i Netflix łączą siły - wspólna oferta w Polsce

  CANAL+ i Netflix łączą siły - wspólna oferta w Polsce

  CANAL+ oraz Netflix rozpoczynają dziś współpracę i przedstawiają polskim klientom ofertę, która łączy CANAL+ i Netflix w jednym pakiecie. Klienci, którzy skorzystają z oferty łączonej, będą mogli otrzymać dodatkowo dostęp do Netflixa nawet na 12 miesięcy w prezencie.
 • CANAL+ usunął z sieci prawie 2700 pirackich źródeł z odcinkami „Żmijowiska”

  CANAL+ usunął z sieci prawie 2700 pirackich źródeł z odcinkami „Żmijowiska”

  Sekcja do walki z piractwem telewizyjnym CANAL+ wykryła 2720 pirackich źródeł, w których nielegalnie udostępniano do obejrzenia lub pobrania cztery pierwsze odcinki serialu „Żmijowisko” i w ramach podjętych działań operacyjnych skutecznie usunęła z sieci 99 proc. z nich.
 • Netflix w Platformie Canal+ już wkrótce

  Netflix w Platformie Canal+ już wkrótce

  Grupa CANAL+ i Netflix ogłosili zawarcie partnerstwa. Zgodnie z jego warunkami, od 15 października abonenci Grupy CANAL+ we Francji, którzy skorzystają z pakietu Ciné Séries, będą mogli uzyskać dostęp w ramach jednej subskrypcji do kanału premium CANAL+ i usługi Netflix. Jak czytamy w komunikacie Grupy CANAL+, podobna oferta ma zostać wprowadzona do Polski już wkrótce.
 • Canal+ planuje transformację biznesową

  Canal+ planuje transformację biznesową

  Canal+ przedstawił plany transformacji swojego biznesu we Francji, przy tym potwierdza zwolnienia. Po prasowych doniesieniach, o których pisaliśmy tu, wiadomo było, że do zwolnienia jest około 500 osób we francuskich biurach. Teraz zarząd Canal+ przedstawił przedstawicielom związków zawodowych szczegóły projektu przekształcenia działalności we Francji.
 • Koniec wsparcia urządzeń Canal Ready

  Koniec wsparcia urządzeń Canal Ready

  Francuski urząd ochrony konkurencji Autorité de la concurrence zobowiązał Grupę Canal+ do umożliwienia abonentom wyboru sprzętu, na którym będą odbierać ofertę tego operatora. Decyzja została wydana po złożeniu przez firmę Aston skargi na praktyki stosowane przez Canal+, ale może mieć negatywny wpływ na abonentów z dekoderami niededykowanymi, odbierającymi ofertę tylko przez satelitę.
 • CANAL+ 4K Ultra HD - najważniejsze informacje

  CANAL+ 4K Ultra HD - najważniejsze informacje

  Platforma nc+ jako pierwsza platforma cyfrowa w Polsce wprowadza do oferty własny i nadający wyłącznie w jakości 4K kanał telewizyjny CANAL+ 4K Ultra HD.