Muzyka - Cameron Diaz

Artykuły - Cameron Diaz (10)

 • Raper romansuje z aktorką?

  Raper romansuje z aktorką?

  Amerykańskie media donoszą o związku Seana "Diddy'ego" Combsa z hollywoodzką gwiazdą Cameron Diaz.
 • Na pogrzebie niedoszłego teścia

  Na pogrzebie niedoszłego teścia

  Były partner aktorki Cameron Diaz, piosenkarz Justin Timberlake pojawił się na niedzielnym (20 kwietnia) nabożeństwie żałobnym za jej zmarłego niespodziewanie ojca gwiazdy - Emilio Diaza.
 • Justin Timberlake rzucił Cameron Diaz

  Justin Timberlake rzucił Cameron Diaz

  Miało być pięknie: obrączki, ślub... Niestety Justin Timberlake (24 l.) i Cameron Diaz (33 l., "Siostry") nie są już razem. Jedna z najpopularniejszych par Hollywood (Timberlake zaczął ostatnio grywać w filmach) - rozstała się, choć bliższym prawdy byłoby stwierdzenie, że Timberlake po prostu rzucił Cameron Diaz.
 • Justin Timberlake w teatrze?

  Justin Timberlake w teatrze?

  W lecie 2006 roku do Londynu przeprowadzi się Justin Timberlake i jego dziewczyna aktorka Cameron Diaz. W stolicy Wielkiej Brytanii popularny wokalista zamierza zająć się występami w teatrze.
 • Timberlake i Diaz: Ślub we Francji?

  Timberlake i Diaz: Ślub we Francji?

  W najbliższą sobotę, 7 maja, we francuskiej Nicei odbędzie się ślub amerykańskiego wokalisty Justina Timberlake'a (23 l.) i popularnej aktorki Cameron Diaz (33 l.). Taka informacja ukazała się w plotkarskich mediach, choć para za wszelką cenę chciała uniknąć rozgłosu.
 • Diaz i Timberlake zaręczeni!

  Diaz i Timberlake zaręczeni!

  Cameron Diaz (33 l.) i Justin Timberlake (23 l.) zaręczyli się. Choć wiadomość nie jest jeszcze oficjalnie potwierdzona, już podchwyciły ją kolorowe pisma na całym świecie. Piszą one, że ślub słynnej hollywoodzkiej aktorki i gwiazdora muzyki pop będzie wydarzeniem sezonu.
 • Zimowe wesele Diaz i Timberlake'a

  Zimowe wesele Diaz i Timberlake'a

  Aktorka Cameron Diaz i gwiazda muzyki pop, Justin Timberlake, planują pobrać się podczas tegorocznych świąt Bożego Narodzenia. Para marzy o tym, aby uroczystość odbyła się w zimowej scenerii. Dla tego celu wynajęta zostanie specjalna maszyna do produkcji śniegu.
 • Britney Spears chce powrotu Justina

  Britney Spears chce powrotu Justina

  Na nowej płycie Britney Spears znajdzie się piosenka, w której wokalistka przeprasza swego byłego chłopaka, Justina Timberlake'a za wyrządzone mu krzywdy i namawia go do odnowienia ich związku. Ten jednak wydaje się być szczęśliwy z nową narzeczoną, Cameron Diaz. Album Britney, zatytułowany "In The Zone", ukaże się 17 listopada.
 • Miłosna płyta Justina Timberlake'a

  Miłosna płyta Justina Timberlake'a

  Justin Timberlake dał kolejny dowód miłości swojej dziewczynie, znanej aktorce Cameron Diaz. Tym razem jest to płyta, na której wokalista N' Sync śpiewa specjalnie dla niej słynne tematy miłosne, znane z repertuaru m.in. Franka Sinatry.
 • Justin Timberlake: Duet z Cameron Diaz?

  Justin Timberlake chce nagrać piosenkę w duecie ze swą nową dziewczyną, popularną aktorką Cameron Diaz. Gwiazda Hollywood zastanawia się jednak, czy nie zaszkodzi to jej karierze.