Bytom

Synonimy:
Bytomiu,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Bytom (155)

 • Hokej. Nowe lodowisko w Bytomiu areną MŚ U-18?

  Hokej. Nowe lodowisko w Bytomiu areną MŚ U-18?

  Na budowanym przy wsparciu Ministerstwa Sportu lodowisku w Bytomiu zimą odbyły się już treningi dzieci i młodzieży. Wiosną 2021 r. obiekt powinien być gotowy, a w kwietniu tego roku może stać się areną mistrzostw świata juniorów U-18.
 • Nowe lodowisko w Bytomiu. Ministerstwo wyłoży 15 mln zł

  Nowe lodowisko w Bytomiu. Ministerstwo wyłoży 15 mln zł

  Ministerstwo Sportu i Turystyki wesprze kwotą 15 milionów złotych budowę nowoczesnego lodowiska w Bytomiu - poinformował w poniedziałek podsekretarz stanu w tym resorcie Jan Widera.
 • Nowe lodowisko w Bytomiu w 2021 roku

  Nowe lodowisko w Bytomiu w 2021 roku

  Nowe lodowisko w Bytomiu ma powstać do końca 2021 roku kosztem ponad 40 mln złotych - ogłosił we wtorek prezydent miasta Mariusz Wołosz. Obiekt z widownią na 1500 miejsc zajmie miejsce dotychczasowej areny hokejowej, zwanej przez kibiców "Stodołą".
 • Wiekie zmiany w największej grupie odzieżowej w Polsce

  Wiekie zmiany w największej grupie odzieżowej w Polsce

  Akcjonariusze Vistula Group wyrazili w środę zgodę na zmiany w statucie, w tym na zmianę nazwy spółki na VRG. Akcjonariusze Vistula Group wyrazili w środę zgodę na połączenie ze spółką Bytom.
 • Vistula i Bytom mają zgodę UOKiK na połączenie

  Vistula i Bytom mają zgodę UOKiK na połączenie

  Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów wydał zgodę na połączenie spółek Vistula Group i Bytom - podały spółki w komunikatach. Wartość rynkowa obu spółek wynosi ok. 975 mln zł. Fuzja ma polegać na przeniesieniu całego majątku spółki Bytom na Vistulę w zamian za akcje tej spółki. Zgodnie z informacją od spółek po transakcji na rynku nadal obecne będą obie marki.
 • Urzędnicy z Bytomia nie dostaną w grudniu pensji

  Urzędnicy z Bytomia nie dostaną w grudniu pensji

  Bytomscy urzędnicy nie otrzymają w grudniu pensji. Ze względu na trudną sytuację finansową lokalne władze zmieniły regulamin wynagrodzeń i przesunęły wypłaty na początek stycznia. Brak pensji przed świętami ma częściowo zrekompensować nagroda roczna i świadczenia socjalne.
 • Bytom: 28-latek dźgnięty nożem w plecy

  Bytom: 28-latek dźgnięty nożem w plecy

  Jak podaje "Dziennik Zachodni", policjanci poszukują nożownika, który zaatakował 28-letniego mężczyznę na placu św. Barbary w Bytomiu. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mogą być to mężczyźni, którzy odjechali z miejsca zdarzenia dwoma autami.
 • Radni rezygnują z rozbudowy miejskiego stadionu w Bytomiu

  Radni rezygnują z rozbudowy miejskiego stadionu w Bytomiu

  Samorząd Bytomia nie będzie modernizował - przynajmniej na razie - tamtejszego stadionu miejskiego i budował wokół niego kompleksu sportowego. O rezygnacji z finansowania tej szacowanej na 115 mln zł inwestycji zdecydowali miejscy radni.
 • Samobójstwo przyczyną wybuchu gazu w Bytomiu?

  Samobójstwo przyczyną wybuchu gazu w Bytomiu?

  "Najbardziej prawdopodobną wersją jest celowe działanie" – tak o wybuchu gazu, do którego doszło w marcu w Bytomiu mówi prokuratura. W wyniku eksplozji zginęły dwie osoby.
 • Bytom: Zaatakował nożem 22-latkę

  Trwają poszukiwania nożownika, który zaatakował w Bytomiu 22-latkę.