byli piłkarze

Artykuły - Byli piłkarze (3)

 • Magda Steczkowska: 0:1 dla niej

  Magda Steczkowska: 0:1 dla niej

  Kobiece spojrzenie na Euro - tak reklamowana jest piosenka "0:1 dla niej" w wykonaniu Magdy Steczkowskiej i grupy Indigo. W teledysku występują m.in. byli piłkarze Tomasz Iwan i Piotr Świerczewski.
 • Lubaszenko oraz kandydaci PO przeciw agresji na stadionach

  Aktor Olaf Lubaszenko oraz byli piłkarze, kandydaci Platformy Obywatelskiej do Sejmu: Roman Kosecki i Cezary Kucharski wyrazili w środę swój sprzeciw wobec agresji i rasizmowi na stadionach.
 • Były piłkarz u Kena Loacha

  Były piłkarz u Kena Loacha

  Włoski bohater mistrzostw świata w 1990 roku Salvatore "Toto" Schillaci zagrał w filmie o włoskiej mafii w reżyserii Kena Loacha. Były piłkarz, który wcielił się w rolę umierającego ojca chrzestnego, przyznał, że jego aktorskim idolem jest Robert De Niro.

Filmy - Byli piłkarze (2)

 • Co robią piłkarze po zakończeniu kariery?

  Szybkie samochody, drogie wille, piękne kobiety. Tylko garstka profesjonalnych piłkarzy w Niemczech po zakończeniu kariery ma zapewnioną egzystencję na wysokim poziomie. Większość byłych graczy, kończąc przygodę z piłką, musi iść do pracy. A to wbrew pozorom nie jest łatwe. Christian Mikolajczak był zawodowym piłkarzem, teraz jest strażakiem i ma ogromny szacunek do tej pracy. – W piłce nożnej czasem przegra się jakiś mecz, czasem poda się niedokładnie piłkę, ale w tym zawodzie chodzi o ludzkie życie. Trzeba sobie to uświadomić. Tu nie można powiedzieć, że miałem gorszy dzień albo byłem w złej formie. Tu trzeba reagować natychmiast – mówi były piłkarz.
 • Skład węgla, zakład kominiarski, scena - tam pracują byli piłkarze

  Skład węgla, zakład kominiarski czy sala prób - w tych miejscach można dziś spotkać byłych piłkarzy, którzy na nowo układają sobie życie po zakończeniu sportowej kariery. Radosław Majdan od pół roku gra na gitarze w zespole "The Trash". Mariusz Śrutwa i Tomasz Iwan stali się biznesmenami, a w składzie węgla pracuje były król strzelców piłkarskiej Ekstraklasy - Grzegorz Piechna.