była premier

Artykuły - Była premier (315)

 • Tymoszenko zakończyła akcję nieposłuszeństwa

  Tymoszenko zakończyła akcję nieposłuszeństwa

  Skazana na siedem lat pozbawienia wolności była premier Ukrainy Julia Tymoszenko zakończyła prowadzoną od początku stycznia w szpitalu akcję nieposłuszeństwa wobec władz więziennych - poinformował w poniedziałek jej adwokat Serhij Własenko.
 • Resort zdrowia: Tymoszenko nie potrzebuje leczenia w szpitalu

  Resort zdrowia: Tymoszenko nie potrzebuje leczenia w szpitalu

  Ministerstwo Zdrowia Ukrainy oświadczyło w piątek, że więziona w Charkowie była premier Julia Tymoszenko nie wymaga dalszego szpitalnego leczenia schorzenia kręgosłupa; przechodzi ona leczenie w charkowskim szpitalu kolejowym.
 • Dramatyczny apel córki Tymoszenko: Nie zabijajcie mi mamy!

  Dramatyczny apel córki Tymoszenko: Nie zabijajcie mi mamy!

  "Nie zabijajcie mi mamy" - z takim dramatycznym apelem zwróciła się w poniedziałek do ukraińskich władz córka Julii Tymoszenko, Jewhenija, po tym jak w ubiegłym tygodniu prokuratura poinformowała, iż była premier jest podejrzana o zlecenie morderstwa.
 • Bardzo mocny cios w Tymoszenko. "Morderstwo"

  Bardzo mocny cios w Tymoszenko. "Morderstwo"

  Prokuratura Generalna Ukrainy podejrzewa byłą premier Julię Tymoszenko o organizację morderstwa w 1996 roku parlamentarzysty i biznesmena Jewhena Szczerbania - poinformował w piątek na briefingu prokurator generalny Wiktor Pszonka. Grozi jej za to dożywocie.
 • Protestująca Tymoszenko spędziła noc w szpitalnej łazience

  Protestująca Tymoszenko spędziła noc w szpitalnej łazience

  Skazana na siedem lat więzienia była premier Ukrainy Julia Tymoszenko, która ogłosiła akcję nieposłuszeństwa, spędziła noc z wtorku na środę w szpitalnej łazience - poinformował przedstawiciel służb więziennych w Charkowie, Andrij Łapiński.